رونمایی از کتاب «صبح شام»

K Sobh Shamکتاب «صبح شام» روایتی از تلاش های مجاهدانه شهید والامقام سردار حاج قاسم سلیمانی در منطقه غرب آسیا در مبارزه با تروریسم با حضور زینب سلیمانی در بنیاد شهید سردار قاسم سلیمانی رونمایی شد.

 

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی هابیلیان به نقل از خبرگزاری صداو سیما، آقای امیرعبداللهیان نویسنده این کتاب و دستیار ویژه رییس مجلس شورای اسلامی در امور بین‌الملل در این مراسم گفت: سردار سلیمانی همواره می گفت باید شهامت‌ها، شجاعت‌ها و شهادت‌ها نوشته و برای نسل‌های بعدی گفته شود.

 

نویسنده کتاب «صبح شام »گفت: «صبح شام» روایت بخشی از رشادت‌ها، شجاعت‌های سردار شهید حاج قاسم سلیمانی و همرزمانشان در عراق و سوریه است.

آقای امیر عبداللهیان افزود: کمتر از یک سال قبل از شهادت سردار سلیمانی، وی در یکی از نشست ها به من گفت بخشی از خاطرات خود و آنچه در منطقه گذشته را به ویژه در سوریه و عراق به رشته تحریر در بیاورم تا نسل‌های بعد از آن استفاده کنند.


این دیپلمات باسابقه ایران در حوزه غرب آسیا افزود: عین جملات سردار این بود که تا جایی که می توانید که شهامت‌ها، شهادت‌ها، شجاعت‌ها و حتی خیانت‌ها گفته شود و لازم است آنها را روایت کنید.

 K Sobh Sham02

آقای امیر عبداللهیان ادامه داد: در لحظات مختلف توام با دلهره که امنیت جمعی منطقه‌ای و ملی ایران در حال تهدید بود نقش ویژه سردار سلیمانی و رهبر معظم انقلاب در اینکه مسیر را با قدرت و قوت پیش ببریم از مباحث این کتاب است.


وی با اشاره به اینکه در این کتاب نقش ویژه سردار سلیمانی و همرزمانشان در کمک رسانی به مردم عراق و سوریه در مبارزه با تروریسم و صهیونیسم، تبیین شده است، گفت: در این کتاب، اقدامات بین المللی، منطقه‌ای و دیپلماتیک به عنوان بخش کوچکی از فعالیت‌های سردار سلیمانی به رشته تحریر در آمده که به سبک روایت گونه ایرانی انتشارات سوره آن را منتشر کرده است.

 K Sobh Sham01


کتاب صبح شام روایتی از بحران غرب آسیا با تاکید بر تحولات سوریه است که به قلم آقای حسین امیرعبداللهیان به رشته تحریر در آمده است و امروز با حضور زینب سلیمانی فرزند شهید سلیمانی در بنیاد شهید سلیمانی رونمایی شد.

 


مطالب پربازدید سایت

جدیدترین مطالب

مروری بر جنایات گروهک تروریستی منافقین؛

شهید علی اکبر بختیاری چگونه ترور شد؟

محمدتقی نقدعلی، عضو کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس:

دادگاه گروهک تروریستی منافقین مستند و مستدل است

تشریح تروریستیِ بودن منافقین از نگاه حقوق بشر غربی

دهمین جلسه دادگاه رسیدگی به اتهامات سرکردگان گروهک تروریستی منافقین

راه‌اندازی شبکه تلویزیونی توسط گروهک تروریستی منافقین با هدف تشویق مردم به خشونت

نهمین جلسه دادگاه رسیدگی به اتهامات سرکردگان گروهک تروریستی منافقین

مطالب پربازدید بخش خبر

تشریح تروریستیِ بودن منافقین از نگاه حقوق بشر غربی

دهمین جلسه دادگاه رسیدگی به اتهامات سرکردگان گروهک تروریستی منافقین

راه‌اندازی شبکه تلویزیونی توسط گروهک تروریستی منافقین با هدف تشویق مردم به خشونت

نهمین جلسه دادگاه رسیدگی به اتهامات سرکردگان گروهک تروریستی منافقین

دی 1402
شنبه 1 شنبه 2 شنبه 3 شنبه 4 شنبه 5 شنبه جمعه
1
2
3
5
6
7
8
9
10
11
12
14
15
16
17
18
19
21
22
23
28
29

دانلود فیلم های تروریستی ایران و جهان