روایت تکان‌دهنده زنان ایزدی از جنایات وحشیانه داعش

30زنان ایزدی آزاد‌شده از چنگال گروه تروریستی داعش فاش کردند که عناصر این گروه پس از ربودن، به کنیزی گرفتن از آنان به عنوان برده جنسی سوء‌استفاده کرده، سپس چند ماه پس از بارداری آن‌ها را وادار به سقط جنین می‌کردند.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی هابیلیان به نقل از العالم، دختران ایزدی گفتند: گروه تروریستی داعش زنان ایزدی را پس از سقط جنین و در حالی که توان حرکت کردن و سخن گفتن نداشتند، به حال خود‌‌ رها می‌کردند.

آنان خاطرنشان کردند که عناصر داعش در منطقه سنجار عراق پزشکان متخصص زن با خود به همراه می‌آورند و در آنجا زنان باردار در یک اقدام بسیار وحشیانه و زجرآور وادار به سقط جنین می‌شوند تا بتوان از آن‌ها سوء استفاده جنسی کرد.

سایت خبری «شاشه نیوز» به نقل از بشری ۲۱ ساله گفت که دوست وی سومین ماه بارداری خود را پشت سر می‌گذاشت که توسط داعش ربوده و مجبور ‌شد تا جنین خود را سقط کند.

از سوی دیگر یک دختر ایزدی دیگر به نام «نور» فاش کرد که توسط یکی از عناصر داعشی ربوده شده و فرد رباینده به همراه یازده تن دیگر از تروریست‌های داعشی او را مورد تجاوز قرار دادند.

صد‌ها زن ایزدی همچون نور و بشری پس از ربوده شدن توسط گروه تروریستی داعش توسط عناصر این گروه مورد تجاوز وحشیانه و شکنجه قرار گرفته‌اند.

خاطرنشان می‌شود گروه تروریستی داعش در منطقه سنجار عراق بیش از ۵ هزار ایزدی را سر برید و تقریبا ۵۰۰ تن از زنان و کودکان ایزدی را به اسارت درآورد. داعشی‌ها ایزدی‌ها را شیطان پرست تلقی کرده و آن‌ها را آزاد گذاشتند تا میان گرایش به دین اسلام و یا کشته شدن یکی را برگزینند.

به دنبال حمله وحشیانه گروه تروریستی به منطقه سنجار، هر کس که به دام این گروه تروریستی نیفتاد، پا به فرار گذاشت به طوری که بیش از ۴۰۰ هزار ایزدی با کمک نیروهای عراقی از منطقه سنجار عراق و دشت نینوا گریختند. آن‌ها هم اکنون در مناطق تحت نفوذ منطقه کردستان عراق در آوارگی بسر می‌برند.


مطالب پربازدید سایت

مطالب پربازدید بخش خبر

مقام ارشد اطلاعاتی حزب بعث در گفت‌وگو با الشرق الاوسط؛

ترورهای شهید بهشتی و رجایی طرح اطلاعات عراق با همکاری منافقین بود

هشتمین روز نمایشگاه بین المللی کتاب 1402

آثار پرفروش هابیلیان در نمایشگاه بین المللی‌کتاب تهران

مهر 1359
4 شنبه 5 شنبه جمعه شنبه 1 شنبه 2 شنبه 3 شنبه
9
تاریخ : 1359/07/09
14
تاریخ : 1359/07/14
16
تاریخ : 1359/07/16
21
تاریخ : 1359/07/21
23
تاریخ : 1359/07/23
25
تاریخ : 1359/07/25

دانلود فیلم های تروریستی ایران و جهان