ردپای منافقین، آمریکا و رژیم صهیونیستی در قطعنامه ضدایرانی شورای حکام

Saleh Jokarرئیس کمیسیون امورداخلی کشور و شوراهای مجلس گفت: قطعنامه ضدایرانی شورای حکام آژانس بین‌المللی انرژی اتمی خوراکی است که توسط سازمان منافقین، رژیم صهیونیستی و آمریکا پخته شده است.

به‌گزارش پایگاه خبری‌تحلیلی هابیلیان، محمدصالح جوکار در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به قطعنامه شورای حکام آژانس بین‌المللی انرژی اتمی، اظهار داشت: در بحث بازرسی‌ها و نظارت، همکاری‌های خوبی را با کارشناسان آژانس بین‌المللی انرژی اتمی داشته‌ایم و در بحث نظارت آنلاین و آفلاین، نظارت‌های سخت گیرانه‌ای را مخصوصا بعد از برجام تاکنون انجام داده‌اند تا جائیکه در قالب اعزام بازرسان، شاهد ورود جاسوس و حتی خرابکار به مراکز هسته‌ای نیز بودیم.

رئیس کمیسیون امورداخلی کشور و شوراهای مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه با وجود این شرایط ایران، همکاری‌های لازم را با آژانس بین‌المللی انرژی اتمی داشتیم، بیان کرد: حتی بیشتر از پروتکل‌های آژانس در خصوص دسترسی به مراکز هسته‌ای همکاری داشتیم.

اقدام اخیر شورای حکام در راستای فشار بیشتر بر جمهوری اسلامی ایران است

وی افزود: اقدام اخیر شورای حکام در راستای فشار بیشتر بر جمهوری اسلامی ایرن است تا پذیرش خواسته‌های طرف مقابل اعم از اتحادیه اروپا و آمریکا را به دنبال داشته باشد.

جوکار با بیان اینکه همزمان با محکوم کردن ایران، اتحادیه اروپا از ایران می‌خواهد به تعهدات خود در برجام پایبند باشد، ادامه داد: هدف اروپایی‌ها این است که با استفاده از برجام ایران را محدود کنند. این در حالی است که کشورهای اروپایی گامی برای ایران برنداشته‌اند، از زمان خروج آمریکا از برجام، اروپایی ها مردد بودند که برجام باقی بماند یا نه، اما وقتی اروپایی‌ها مرگ برجام را قطعی دیدند، می‌خواستند از پیکر نیمه جان برجام امتیازاتی را از ایران بگیرند و به نوعی برجام وسیله‌ای برای بازی آن‌ها در درعرصه سیاست بین‌الملل شد و برای ایران نتیجه‌ای نداشت.

قطعنامه ضد ایرانی شورای حکام توسط سازمان منافقین، رژیم صهیونیستی و آمریکا تدوین شده است

نماینده مردم یزد و صدوق در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه بازی جدید شورای حکام آژانس بین‌المللی انرژی اتمی خوراکی است که توسط سازمان منافقین، رژیم صهیونیستی و آمریکا پخته شده است، گفت: با تصاویر و مستندات واهی علیه ایران پرونده سازی کردند و به دنبال القا این موضوع هستند که ایران اجازه دسترسی بازرسان آژانس به تاسیسات هسته‌ای خود را نداده است.

وی افزود: این سناریوی از سوی رژیم صهیونیستی در همکاری با سازمان منافقین پیش تدوین شده و هیچ سندی که قابل استفاده در مراجع بین المللی باشد، وجود ندارد. نظام جمهوری اسلامی ایران باید نسبت به این موضوع حساسیت داشته باشد و در عرصه بین‌الملل و منطقه مسائل خود را در موضوع هسته‌ای پیگیری کند.

باقی ماندن در برجام هزینه‌ها را افزایش می‌دهد

رئیس کمیسیون امورداخلی کشور و شوراهای مجلس شورای اسلامی گفت: در موضوعاتی مانند برجام آنچه که اتحادیه اروپا می‌خواهد این است که ایران در برجام باقی بماند تا بدون استفاده از مزایا، تحت فشار محدودیت‌های آن باشد که این موضوع، خطرناک و هزینه‌ها را افزایش می‌دهد.

 


مطالب پربازدید سایت

شهید ترور

شهید جلیل رسولی

در گفت‌وگوی هابیلیان با پدر شهیدان آبیز

یک لحظه صحنه کربلا را با چشمان خودم دیدم

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس

جزئیات حمله تروریستی به مرزبانان سراوان

روایت دوستان از شهید عبدالله رودکی

 اسراییلی‌ها چندین بار جشن ترور او را برگزار کردند

جدیدترین مطالب

شهید ترور

شهید جلیل رسولی

روایت دوستان از شهید عبدالله رودکی

 اسراییلی‌ها چندین بار جشن ترور او را برگزار کردند

در گفت‌وگوی هابیلیان با پدر شهیدان آبیز

یک لحظه صحنه کربلا را با چشمان خودم دیدم

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس

جزئیات حمله تروریستی به مرزبانان سراوان

نگاهی به چهار دهه رویکرد منافقین به خانواده

خانواده کشی در فرقه تروریستی رجوی

مطالب پربازدید بخش خبر

مقام ارشد اطلاعاتی حزب بعث در گفت‌وگو با الشرق الاوسط؛

ترورهای شهید بهشتی و رجایی طرح اطلاعات عراق با همکاری منافقین بود

هشتمین روز نمایشگاه بین المللی کتاب 1402

آثار پرفروش هابیلیان در نمایشگاه بین المللی‌کتاب تهران

مهر 1359
4 شنبه 5 شنبه جمعه شنبه 1 شنبه 2 شنبه 3 شنبه
9
تاریخ : 1359/07/09
14
تاریخ : 1359/07/14
16
تاریخ : 1359/07/16
21
تاریخ : 1359/07/21
23
تاریخ : 1359/07/23
25
تاریخ : 1359/07/25

دانلود فیلم های تروریستی ایران و جهان