در پرونده تروریست‌ها ردپای سرویس‌های غربی، صهیونیست‌ها و آمریکا کاملا هویدا است

Ima2Handler

در پرونده تروریست معدوم «حبیب اسیود» ردپای سرویس‌های غربی، صهیونیست‌ها و آمریکا کاملا هویدا است، آن‌ها با هدایت‌های مالی، سیاسی، امنیتی، تسلیحاتی و اطلاعاتی خود چنین افرادی را تربیت کرده و به جان ملت می‌اندازند. همین مربیان در پشت تریبون‌ها و صفحه جراید و نشریات و شبکه‌های رسانه‌ای به اصطلاح خود جنتلمن شده و دم از پایمال شدن حقوق انسان می‌زنند.

 

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی هابیلیان، مسعود ستایشی، سخنگوی قوه قضاییه، در نشست خبری با خبرنگاران با اشاره به اجرای حکم حبیب اسیود اظهار کرد: حبیب اسیود یکی از مشهورترین و بی پرواترین جنایتکارانی بود که از کشتن مردم بیگناه و بی دفاع کشورمان هیچگونه ابا و پروایی نداشت. او طبق اظهارات خودش حتی قبل از بازداشت به انجام این قتل‌ها افتخار می‌کرده است. اگر او که مورد حمایت سروریس‌های اطلاعاتی غربی قرار داشت، توسط سربازان گمنام امام زمان بازداشت نمی‌شد همچنان مشغول ادامه جنایت‌های خود و اجرای برنامه‌های دولت‌های غربی در به خاک و خون کشیدن مردم کشور بود.

 

ستایشی بیان کرد: در پرونده وی ردپای سرویس‌های غربی، صهیونیستی و آمریکایی کاملا هویدا است، آن‌ها با هدایت‌های مالی سیاسی و امنیتی و تسلیحاتی و اطلاعاتی خود چنین افرادی را تربیت کرده و به جان ملت می‌اندازند. همین مربیان در پشت تریبون‌ها و صفحه جراید و نشریات و شبکه‌های رسانه‌ای به اصطلاح خود جنتلمن شده و دم از پایمال شدن حقوق انسان می‌زنند.

 

وی عنوان کرد: از دیدگاه همین تروریست سازان اگر هزاران زن و مرد بیگناه و بی دفاع در کوچه و خیابان به خاک و خون بیفتند هیچ صدایی از آن‌ها برای مقابله با عاملان چنین جنایاتی بلند نمی‌شود، اما اگر همین تروریست بازداشت شده و جانش ستانده شوند با اشک تمساح بر قاتل سعی در سفید کردن چهره پلید او دارند.

 

سخنگوی دستگاه قضا اضافه کرد: با توجه به اتهامات نامبرده و آشکار بودن مستندات و احراز جنایتکاری او در سردستگی گروهک تروریستی، پس از بازداشت او روال قانونی و روند دادرسی عادلانه قوه قضاییه بر وی تعطیل نشد و این حرکت استمرار یافت، وی پس از انجام تحقیقات همانند همه متهمان دادگاه‌های صالحه از کلیه قواعد آیین دادرسی کیفری و حقوق بازداشت شدگان از جمله حق دفاع قانونی و داشتن وکیل و سایر موارد برخوردار بود و سرانجام پس از طی مراحل متکثر قانونی حکم وی بنا بر مستندات صادر و حکم قانونی به مرحله اجرا درآمد.

 

ستایشی گفت: این حکم سند دیگری است که نشان می‌دهد هیچ جنایتکاری چه خُرد و چه کلان از عقوبت جنایت خود در امان نخواهد بود و قوه قضاییه جمهوری اسلامی ایران نیز به صراحت اعلام می‌کند که هیچ تعارفی با جنایتکاران متعدی به حقوق ملت ندارد و چه زود یا دیر کسانی که دست به جنایت می‌زنند را مورد تعقیب و مجازات قانونی قرار خواهد داد که این وظیفه قوه قضاییه و اصلی‌ترین مطالبه مردم مسلمان در قبال حقوق مادی و معنوی آن‌ها است و ما برای تحقق این مطالبه کما فی سابق عمل می‌کنیم.

 


فروردین 1403
شنبه 1 شنبه 2 شنبه 3 شنبه 4 شنبه 5 شنبه جمعه
1
2
3
4
5
8
9
10
11
12
16
17
18
19
20
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31