خانه کارگر ماهیت تروریستی منافقین را به «سازمان بین‌المللی کار» شناساند

577013253

معاون امور بین‌الملل خانه کارگر با اشاره به اقدام‌های صورت گرفته برای افشای چهره گروهک منافقین گفت: با مدارک و اسنادی که از سوی خانه کارگر به سازمان بین‌المللی کار ارائه شد، ماهیت تروریستی این گروهک شناخته و اعضای آن دیگر حق ورود به این نهاد جهانی را ندارند.

 

محمد حمزه‌ای روز یکشنبه در نشست نقد و بررسی کتاب فرقه‌ای در قلب جمهوری اسلامی که در تالار صدر دانشگاه ادیان و مذاهب در قم برگزار شد، افزود: منافقین کارگران را در کشورهای اروپایی به بهانه کاریابی و پیدا کردن شغل بهتر به پایگاه اشرف می‌کشاندند و برخی از آنها فرار کرده و در حین فرار کشته شدند و بعضی نیز زیر شکنجه‌های طاقت فرسای گروهک تروریستی منافقین از بین رفتند.

 

حمزه‌ای افزود: متاسفانه برخی کشورها آگاه نیستند و نمی‌دانند که این گروهک چه حرکت‌های ناشایستی را در تاریخ بشریت به‌ویژه در جامعه کارگری ما به راه انداخته است.

 

معاون خانه کارگر خاطرنشان کرد: خانه کارگر همان گونه که در داخل کشور، مدافع حقوق حقه کارگران است، در خارج نیز کوتاه نمی‌آید.

 

وی افزود: خانه کارگر وقتی منافقین یک کارگاه خیاطی را مورد حمله قرار دادند، به فرانسه شکایت کرد، وکیل گرفت و توانست، منافقین را در فهرست گروه‌های تروریستی قرار دهد.

 

حمزه‌ای در ادامه تاکید کرد: این‌ها در سازمان بین‌المللی کار به عنوان نماینده کارگران حاضر می‌شدند، در حالی که یک روز هم کارگری نکرده بودند.

 

وی اضافه کرد: با تلاش دبیرکل خانه کارگر توانستیم، منبع آنها را در کشور مالزی پیدا کنیم، کارت‌هایی را از اتحادیه بزرگ کارگری می‌گرفتند و وارد کنفرانس می‌شدند.

 

وی افزود: با مدارک و اسنادی که داشتیم، نشان دادیم که گروه تروریستی هستند و از آن به بعد دیگر حق حضور در سازمان بین‌المللی کار را ندارند.

 

معاون خانه کارگر گفت: باید به جهانیان بفهمانیم، و واقعیت‌های موجود در خصوص منافقین را نیز تبیین کنیم، که آزاداندیشان جهان به حرکت این گروه تروریستی در ترور شهروندان غیرنظامی و بیگناه و همچنین هم پیمانی با صدام حسین در جنگ علیه ایران آگاه شوند.

 

منافقین در منجلاب اندیشه مارکسیستی فرورفتند

 

معاون ارتباطات و بین‌الملل دانشگاه ادیان و مذاهب نیز در این نشست گفت: منافقین فکر می‌کردند، اگر به اسلام رنگ و بوی مارکسیستی بدهند، باعث پیش‌رفت اسلام می‌شوند، حال آنکه خبر نداشتند، خودشان با این اندیشه در منجلاب قرار خواهند گرفت.

 

حجت‌الاسلام محمدمهدی تسخیری گفت: منافقین از ابتدای تاسیس و شکل‌گیری، گرچه با شعار اسلام وارد شدند، اما وقتی به اسناد تاریخی مراجعه کنیم، اسلامی که اتخاذ کرده بودند یک اسلام مارکسیستی است، غافل از آنکه هرگز الحاد و ایمان با هم جمع نمی‌شوند.

 

تسخیری با بیان اینکه گروهک منافقین از قبل از انقلاب و از سال ۵۰ با رژیم بعث عراق در ارتباط بودند و بعد از انقلاب نیز یک تکیه‌گاهی برای رژیم‌های منطقه و استکبار جهانی شدند گفت: تظاهر منافقین به همراهی با انقلاب اسلامی باعث شد، پیشینه آنها به فراموشی سپرده شود.

 

وی گفت: شاید کمتر کسی باور می‌کرد عناصری که شعارشان نجات خلق بود و به نام خدا و خلق کارهای خود را آغاز می‌کردند، کارشان به جایی برسد که به شکل وحشیانه‌ای به ملت مظلوم ایران حمله، و صغیر و کبیر، کاسب و تاجر و عالِم و دانشمند و سرباز و بسیجی و همه را قتل عام کنند، تا جایی که دستان جنایتکار این گروهک را در ترور بیش از ۱۷ هزار شهید مظلوم می‌بینیم.

 

مترجم کتاب فرقه‌ای در قلب جمهوری اسلامی نیز با بیان اینکه این کتاب توسط یکی از سناتورهای زن فرانسوی به نام ناتالی گوله نوشته است گفت: این کتاب موضع گیری‌های منافقین را خیلی خوب، شفاف و واضح به خواننده ارایه می‌دهد.

 

روح‌الله قاسمی افزود: این کتاب از همه حقایقی که در مورد منافقین موجود است، پا را فراتر گذاشته و خیلی مختصر و مفید و به دور از طولانی‌گویی یک نگاه کلی را به شکل‌گیری این گروهک و گروه‌ها و افرادی که از آن حمایت کردند، داشته است.

 

وی افزود: اقدام‌هایی که هر یک از اعضای گروه در بدو ورود با آن مواجه می‌شوند و همچنین سیاست‌ها و نحوه جذب افراد به لحاظ روانشناسی به خوبی در این کتاب آورده شده و من نیز سعی کردم، همه مطالب را به شکل واضح، سلیس و روان ترجمه و در اختیار مخاطب قرار دهم.


مطالب پربازدید سایت

مرتضی دوران؛ نورنیوز

فرقه منافقین؛ نسخه ویرایش شده 2022

گزارشی از ابعاد پرونده حمید نوری- بخش اول

نشست آکسفورد چگونه منافقین را به «حمید نوری» رساند؟

نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس گفت:

کشورهای غربی بدانند که ایران خود قربانی تروریسم است

ورود تکفیری‌ها به آشوب‌های کف خیابانی در ایران

کدهای عیان کارزار «ترور و تجزیه» برای «رافضی‌کشی»

روایت‌هایی از کینه تاریخی علیه ملت ایران

«کومله» یعنی رزمنده مجروح را با موزائیک سر بریدن

همه آنچه باید درباره کادرهای داعش در اغتشاشات جوانرود بدانید

چرا سپاه پاسداران مواضع پرچم سفیدها را پاک‌سازی می‌کند؟

مریم عاقلی؛ روزنامه جام جم

فخر هسته‌ای، کابوس رژیم‌ صهیونیستی

علی شیرازی؛ خبرگزاری ایرنا

فخری زاده؛ نماد عزت و استکبارستیزی

جدیدترین مطالب

کاری از دانش آموزان حاضر در دیدار با رهبر انقلاب اسلامی؛

کلیپ دانش آموز شهید ترور، آرشام سرایداران

با حضور باشکوه مردم شهیدپرور اصفهان

پیکر مطهر شهید «داستانی» در ورزنه تشییع شد

فرزند شهید «ابوالفضل پیرزاده»:

افتخار می‌کنم که فرزند یک معلم شهید ترور هستم

با حضور خانواده این شهید و مسئولان لشکری و کشوری؛

دومین مراسم سالگرد شهادت فخری‌زاده برگزار شد

با اقدام اطلاعاتی سربازان گمنام امام زمان(عج)

عوامل بمب‌گذاری ناموفق مهرماه شیراز دستگیر شدند

در گفت‌وگوی تلفنی وزیر امور خارجه کشورمان و مسئول عالی سیاست خارجی اتحادیه اروپا مطرح شد

گروه‌های تروریستی به برخی سیاستمداران اروپا اطلاعات غلط می‌دهند

مسئول دفتر نمایندگی ولی‌فقیه در قرارگاه پشتیبانی دوکوهه:

شهدای ترور سند روشن جنایات منافقین در کشور هستند

مطالب پربازدید بخش خبر

به مناسبت هفته کتاب و کتابخوانی

نشست نقد و بررسی کتاب «میلیشیا» برگزار شد

پس از بیانات حضرت آیت‌الله خامنه‌ای در جمع دانش‌آموزان سراسر کشور انجام شد

دیدار آرتین سرایداران و خانواده دانش‌آموز شهیدعلی‌اصغرگویینی با رهبرمعظم انقلاب+فیلم

در ادامه شناسایی عناصر اصلی اغتشاشات و اخلالگران نظم عمومی

دستگیری لیدرهای مرتبط با گروهک منافقین در خوزستان+ فیلم

مهر 1359
جمعه شنبه 1 شنبه 2 شنبه 3 شنبه 4 شنبه 5 شنبه
9
تاریخ : 1359/07/09
14
تاریخ : 1359/07/14
16
تاریخ : 1359/07/16
21
تاریخ : 1359/07/21
23
تاریخ : 1359/07/23
25
تاریخ : 1359/07/25
دانلود فیلم های تروریستی ایران و جهان