فرانسه نمی‌خواهد ننگ «گروهک تروریستی منافقین» را از خود بزداید؟

گشت‌وگذار و زندگی آزادانه سرکردگان جنایتکار گروهک تروریستی منافقین در فرانسه با ادعای مقامات این کشور در توجه به حقوق بشر ناسازگار است. اگر مقامات فرانسوی در ادعای خود مبنی بر احترام به حقوق بشر صادق‌اند باید بدون فوت وقت، سرکردگان گروهک تروریستی منافقین این جنایتکاران علیه بشریت را از سرزمین خود اخراج کنند.

 به گزارش پایگاه خبری‌تحلیلی هابیلیان (خانوادۀ شهدای ترور کشور) به نقل از خبرگزاری میزان، قرار است چند روز دیگر مجددا گردهمایی عناصر گروهک تروریستی منافقین در فرانسه برگزار شود. با توجه به کارنامه سراسر جنایت و خشونت‌ورزی این گروهک تروریستی و به شهادت رسیدن حدود ۱۷ هزار ایرانی توسط اعضای آن، صدور مجوز برگزاری میتینگ به آن‌ها از سوی دولت فرانسه اقدامی تعجب‌برانگیز است که هر ساله  تکرار می‌شود.

این رفتار تروریست‌پرورانه دولت فرانسه با اعتراض ایران نیز مواجه شده است. چهارشنبه هفته گذشته، سید عباس عراقچی معاون سیاسی وزیر امور خارجه، طی پنجمین دور گفتگو‌های سیاسی دوجانبه با هیئت فرانسوی به ریاست «مونتاین» دبیرکل وزارت خارجه این کشور، نسبت به استمرار حضور منافقین و فعالیت آنان در خاک فرانسه اعتراض کرد و خواستار ممانعت از اقدامات این گروه تروریستی در فرانسه شد.

طرف فرانسوی نیز در این نشست تاکید کرد که پاریس با هوشیاری کامل بر فعالیت کلیه گروه‌هایی که سابقه فعالیت تروریستی دارند نظارت می‌کند.

استاندارد‌های دوگانه فرانسه در بحث تروریسم

بهرام قاسمی سخنگوی وزارت امور خارجه در جریان نشست خبری اواخر خردادماه خود در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه آیا ایران به برگزاری نشست پیش‌روی گروهک تروریستی منافقین در فرانسه اعتراض خواهد کرد و برای جلوگیری از برگزاری آن مکاتباتی را با دولت فرانسه انجام خواهد داد یا خیر؟ گفت: گروهک منافقین یک گروهک تروریستی با سابقه اقدامات خصمانه علیه ملت ایران است؛ برگزاری نشست‌های این گروهک تروریستی در فرانسه همواره مورد اعتراض جمهوری اسلامی ایران بوده است و ما معتقدیم کشور‌هایی مثل فرانسه نباید در بحث تروریسم استاندارد‌های دوگانه را اتخاذ کنند و تروریسم را به بد و خوب تقسیم کنند.

وی افزود: کسانی که در فرانسه برای برگزاری نشست گروهک تروریستی منافقین مجوز صادر می‌کنند باید بدانند که اقدامی ناپسند را انجام می‌دهند که برای آن‌ها جز پشیمانی چیزی باقی نمی‌گذارد.

تذکر روحانی به ماکرون

دی ماه سال گذشته نیز حجت‌الاسلام والمسلمین حسن روحانی رئیس‌جمهور کشورمان در گفت‌و‌گوی تلفنی با امانوئل ماکرون همتای فرانسوی‌اش، با انتقاد از اینکه یک گروهک تروریستی در پاریس پایگاه داشته و علیه ملت ایران فعالیت کرده و مردم را تحریک و ترغیب به خشونت در ایران می‌کند، گفت: از دولت فرانسه انتظار داریم تا در راستای مبارزه با تروریسم و خشونت به وظیفه قانونی خود در قبال این گروهک تروریستی عمل کند.

اشاره رئیس‌جمهور کشورمان، به حضور و فعالیت سرکردگان گروهک تروریستی منافقین در پاریس بود. افراد جنایتکاری که ۱۷ هزار ایرانی بیگناه از مقامات رسمی کشور تا کاسب دوره گرد و حتی کودک سه ساله را به فجیع‌ترین شکل ممکن به قتل رسانده‌اند.

اما فرانسوی‌ها برای بار نخست نیست که قرار است آغوش خود را به یکی از متوحش‌ترین گروهک‌های تروریستی تمام تاریخ یعنی گروهک منافقین باز کنند؛ سرکردگان جنایتکار منافقین چندین سال است که در پاریس روزگار می‌گذرانند و با بودجه‌های اهدایی دول غربی، ضمن برگزاری میتینگ‌هایی، به توطئه‌چینی علیه ملت ایران مشغول‌اند.

چرا دولت فرانسه تروریست‌های منافقین را از کشور خود اخراج نمی‌کند؟!

گشت‌وگذار و زندگی آزادانه سرکردگان جنایتکار گروهک تروریستی منافقین در فرانسه با ادعای مقامات این کشور در توجه به حقوق بشر ناسازگار است. اگر مقامات فرانسوی در ادعای خود مبنی بر احترام به حقوق بشر صادق‌اند باید بدون فوت وقت، سرکردگان گروهک تروریستی منافقین این جنایتکاران علیه بشریت را از سرزمین خود اخراج کنند.

اما مع‌الاسف طی سال‌های اخیر شاهد بودیم که فرانسوی‌ها نه تنها برای اخراج این تروریست‌ها از کشور خود اقدام نکرده‌اند، بلکه اجازه برگزاری تور و میتینگ و تجمع و اجلاس هم به این جانیان داده‌اند.

مجوز برای تجمع تروریست‌ها در جنب وزارت خارجه فرانسه!

در اواخر آذرماه سال گذشته، دولت فرانسه برای چندمین بار طی سال‌های اخیر به گروهک تروریستی منافقین مجوز تجمع داد. تجمعی که در در میدان انولید پاریس در کنار وزارت خارجه فرانسه برگزار شد و قابل تامل آنکه «ژان پیر میشل» سناتور سابق فرانسوی نیز در این تجمع سخنرانی کرد.

البته ناگفته نماند که تعداد حاضران در تجمع مزبور نیز همانند همه تجمعات منافقین، اندک بود و در آن تجمع کمتر از ۳۰۰ نفر حاضر بودند که اغلب آن‌ها نیز افراد اجاره‌ای بودند.

نقطه ابهام در روابط ایران و فرانسه

اما دولت فرانسه پیش‌تر نیز برای سرکردگان گروهک تروریستی منافقین امکاناتی از این دست فراهم کرده بود. در دهم تیرماه سال ۹۶ درست ۴۸ ساعت پس از سفر ظریف وزیر خارجه کشورمان به پاریس، مسئولان فرانسوی به سرکردگان جنایتکار گروهک تروریستی منافقین اجازه برگزاری میتینگ دادند. ظریف هم در واکنش به این موضوع، آن را یک نقطه ابهام در روابط ایران و فرانسه دانست.

مشارکت مقامات غربی در گعده تروریست‌ها

در نشست ۱۰ تیر ۹۶ منافقین در پاریس، که برخی رسانه‌های غربی از آن با عنوان خیمه‌شب‌بازی یاد کردند، اکثر چهره‌های غربی و عربی ایران‌ستیز از جمله «نیوت گینگریچ» رئیس سابق مجلس نمایندگان آمریکا، «رودی جولیانی» شهردار پیشین نیویورک و از چهره‌های نزدیک به دونالد ترامپ، «جوزف لیبرمن» عضو حزب دموکرات آمریکا، «جان بولتون» پای همیشگی میتینگ‌های نمایشی منافقین، «میشل دو کولور» نماینده مجلس ملی فرانسه و هم حزبی امانوئل ماکرون به همراه «ترکی الفیصل» شاهزاده متنفذ سعودی، حضور

دهن‌کجی پاریس

نکته قابل تامل آن بود که مقامات فرانسوی پس از این نشست به خود زحمت ندادند که به اعتراض مسئولان ایرانی پاسخ دهند. موضوعی که برخی رسانه‌های داخلی از آن بعنوان دهن‌کجی پاریس یاد کردند. مقامات الیزه سال ۹۵ که دولت ایران به برگزاری میتینگ منافقین در پاریس معترض شده بود، اعلام کرده بودند که این سازمان (گروهک تروریستی منافقین) غیر دموکرات و خشن است و ما تماسی با آن‌ها نداریم.

گاف شاهزاده سعودی در نشست منافقین در فرانسه

در تیرماه سال ۹۵ نیز دولت فرانسه اجازه برگزاری نشست مشابهی را به سرکردگان گروهک تروریستی منافقین داده بود. در این نشست هم اکثر دشمنان ملت ایران حضور داشتند. نکته جالب نشست تیرماه ۹۵ منافقین این بود که «ترکی فیصل» شاهزاده متنفذ سعودی و رئیس اسبق استخبارات آل سعود، در سخنرانی‌اش پس از توهین به نظام و مردم ایران، احتمالا سهوا از مرگ سرکرده جنایتکار منافقین یعنی مسعود رجوی خبر داد. گافی که سایر سرکردگان منافقین بلافاصله در صدد رفع و رجوع آن برآمدند تا اندک هواداران و سمپات‌های خود را کماکان امیدوار نگاه دارند.

سرکردگان جنایتکار گروهک تروریستی منافقین چندین سال است که در فرانسه سکنی گزیده‌اند و با سیاهه‌ای از جنایت علیه ملت ایران، کماکان در حال توطئه چینی علیه نظام و مردم کشورمان هستند؛ بنابراین مقامات دولت فرانسه باید فکری به حال زیست آزادانه مشتی تروریست خون آشام در کشورشان کنند. بی‌تردید زندگی روسیاه‌ترین تروریست‌های تاریخ در کشور فرانسه، برای مقامات الیزه یک لکه ننگ محسوب می‌شود.

 


  • هیچ نظری یافت نشد

نظر خود را اضافه کنید

0
نظر شما به دست مدیر خواهد رسید

مطالب پربازدید بخش اخبار

مطالب پربازدید سایت

دکتر نواب محمدی‌، بنیاد هابیلیان

صید ماهی گندیدۀ منافقین از آب گل‌آلود سیل

محمدمهدی حسین‌پور، بنیاد هابیلیان

ترس نقاط (کانون) شورشی از مردم یا نیروهای امنیتی؟

دکتر مصطفی مطهری؛ بنیاد هابیلیان

منافقین و ماجرای تخم مرغ ها و سبد بلایای طبیعی

نماینده کلیمیان ایران

منافقین فرزندان خلف استالین هستند

دکتر نواب محمدی‌، بنیاد هابیلیان

آمریکا روزی از گاو شیرده‌اش انتقام خواهد گرفت

علی رحمانی، بنیاد هابیلیان

بیانیه سراسر عجز و چاپلوسی

جدیدترین مطالب

دکتر مصطفی انتظاری‌هروی، بنیاد هابیلیان

پیام هوشمندانه یک انتصاب

تلاش وزارت خارجه آمریکا برای مبری‌کردن خود از ارتباط با منافقین

آیا ماه‌عسل منافقین به پایان رسیده است؟

محمد حسین‌زاده، بنیاد هابیلیان

دوئل منافقین با سلطنت‌طلب‌ها

علی رحمانی، بنیاد هابیلیان

بیانیه سراسر عجز و چاپلوسی

دکتر نواب محمدی‌، بنیاد هابیلیان

صید ماهی گندیدۀ منافقین از آب گل‌آلود سیل

محمدمهدی حسین‌پور، بنیاد هابیلیان

ترس نقاط (کانون) شورشی از مردم یا نیروهای امنیتی؟

نماینده کلیمیان ایران

منافقین فرزندان خلف استالین هستند

Previous MonthNext Month
اردیبهشت 1358
شنبه 1 شنبه 2 شنبه 3 شنبه 4 شنبه 5 شنبه جمعه
6
9
10
11
تاریخ : 1358/02/11
19
تاریخ : 1358/02/19
27
31
دانلود فیلم های تروریستی ایران و جهان