احمد شهید هنگام ترور دانشمندان ایرانی کجا بود؟

زمان‌هایی که عملیات تروریستی علیه مردم بیگناه ایران از سوی پژاک و گروهک ریگی و... صورت می‌گرفت،‌ گزارشگر ویژه سازمان ملل در امور مربوط به حقوق بشر در ایران کجا بود؟ چرا هیچ گزارشی را منتشر نکرد؟

کارشناس ارشد مسائل خاورمیانه به سیاست‌ یک بام و دو هوای مجامع غربی در پرداختن به مقوله حقوق بشر پرداخت و تاکید کرد: آقای "شهید" در زمانی که دانشمندان ایرانی ترور می‌شوند کجاست؟

"محمد صادق الحسینی" کارشناس ارشد مسائل خاورمیانه در گفت‌وگو با خبرنگار بین‌الملل فارس با اشاره به دومین گزارش احمد شهید گزارشگر ویژه سازمان ملل در امور مربوط به حقوق بشر در ایران گفت:‌ این فرد که شخصی سکولار، لیبرال و استکبار زده است، نسبت به جوامع مسلمان، مستقل و آزاده کینه دارد.

وی با بیان اینکه دومین گزارش احمد شهید گزارشگر ویژه سازمان ملل در امور مربوط به حقوق بشر در ایران بر اساس مدل غربی تهیه شده است، افزود: این فرد دیدگاه متناقضی در نگریستن به قضایای حقوق بشر در منطقه دارد به گونه‌ای که چشمانش در قبال نقض حقوق بشر در افغانستان – که توسط سربازان آمریکایی صورت می‌گیرند- و سرکوب قیام ملت‌ها علیه سران مرتجع عربی نزدیک به آمریکا کور می‌شود و آنها را نمی‌بیند.

این تحلیلگر مسائل ایران و منطقه با بیان اینکه احمد شهید گزارشگر ویژه سازمان ملل در امور مربوط به حقوق بشر در ایران،‌ هر گاه که منافع آمریکا به خطر می‌افتد،‌ قلمش شکسته می‌شود، به سیاست‌ یک بام و دو هوای مجامع غربی در پرداختن به مقوله حقوق بشر پرداخت و افزود: آقای شهید در زمانی که دانشمندان ایرانی ترور می‌شوند و یا زمانی ملت‌های مسلمان به خاطر مقاومت در مقابل اشغالگران کشته می‌شوند؛ کجا بوده است؟

صادق الحسینی گزارش احمد شهید در خصوص حقوق بشر در ایران را تحریف حقائق خواند و افزود: زمان‌هایی که عملیات تروریستی علیه مردم بیگناه ایران از سوی پژاک و گروهک ریگی و... صورت می‌گرفت،‌ گزارشگر ویژه سازمان ملل در امور مربوط به حقوق بشر در ایران کجا بود؟ چرا هیچ گزارشی را منتشر نکرد؟

وی تاکید کرد که جمهوری اسلامی ایران، ‌متمدن ترین نظامی است که با مخالفان خود تعامل انسان دوستانه داشته است. در ایران حتی در صدا و سیما به صورت زنده از شخصیت‌های اصلی نظام انتقاد می‌شود در حالی که در غرب چنین امکانی وجود ندارد که مثلا از اوباما، ملکه انگلیس و یا رئیس جمهور فرانسه انتقاد شود.


  • هیچ نظری یافت نشد

نظر خود را اضافه کنید

0
نظر شما به دست مدیر خواهد رسید

مطالب پربازدید بخش اخبار

مطالب پربازدید سایت

دکتر نواب محمدی‌، بنیاد هابیلیان

صید ماهی گندیدۀ منافقین از آب گل‌آلود سیل

محمدمهدی حسین‌پور، بنیاد هابیلیان

ترس نقاط (کانون) شورشی از مردم یا نیروهای امنیتی؟

دکتر مصطفی مطهری؛ بنیاد هابیلیان

منافقین و ماجرای تخم مرغ ها و سبد بلایای طبیعی

نماینده کلیمیان ایران

منافقین فرزندان خلف استالین هستند

دکتر نواب محمدی‌، بنیاد هابیلیان

آمریکا روزی از گاو شیرده‌اش انتقام خواهد گرفت

علی رحمانی، بنیاد هابیلیان

بیانیه سراسر عجز و چاپلوسی

جدیدترین مطالب

دکتر مصطفی انتظاری‌هروی، بنیاد هابیلیان

پیام هوشمندانه یک انتصاب

تلاش وزارت خارجه آمریکا برای مبری‌کردن خود از ارتباط با منافقین

آیا ماه‌عسل منافقین به پایان رسیده است؟

محمد حسین‌زاده، بنیاد هابیلیان

دوئل منافقین با سلطنت‌طلب‌ها

علی رحمانی، بنیاد هابیلیان

بیانیه سراسر عجز و چاپلوسی

دکتر نواب محمدی‌، بنیاد هابیلیان

صید ماهی گندیدۀ منافقین از آب گل‌آلود سیل

محمدمهدی حسین‌پور، بنیاد هابیلیان

ترس نقاط (کانون) شورشی از مردم یا نیروهای امنیتی؟

نماینده کلیمیان ایران

منافقین فرزندان خلف استالین هستند

Previous MonthNext Month
اردیبهشت 1358
شنبه 1 شنبه 2 شنبه 3 شنبه 4 شنبه 5 شنبه جمعه
6
9
10
11
تاریخ : 1358/02/11
19
تاریخ : 1358/02/19
27
31
دانلود فیلم های تروریستی ایران و جهان