حضور شکنجه گر معروف ساواک در نشست منافقین اوج رسوایی آنها را نشان داد

32365654655465

عضو مجلس خبرگان رهبری گفت: حضور شکنجه‌گر جنایتکاری نظیر پرویز ثابتی‌ در نشست منافقین در آمریکا ذلت و رسوایی آنها را برای همه آشکار کرد.

به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی هابیلیان به نقل از خبرگزاری رسا، آیت الله سید ابوالحسن مهدوی، عضو مجلس خبرگان رهبری در غدیریه اصفهان، به آیه 19 سوره بقره اشاره کرد و گفت: منافقین اینطور نیست که هیچ سودی در زندگی نداشته باشند، اگر بنا باشد هیچ سودی نکنند دیگر کسی منافق نخواهد ماند، همیشه هرکس کار خلاف بکند اینطور نیست که بار اول مجازات بشود.

آیت الله مهدوی در ادامه افزود: کسی که در خلاف زیاده روی می‌کند کم کم رسوا خواهد شد. خداوند با منافقین هم مدارا می‌کند و اینطور نیست همان ابتدا با آنها برخورد کند، این توانایی داشتن افراد به خلاف کردن همان اراده‌ای است که از سوی خداوند به ما اعطا شده است اما اعمال صحیح این اراده برعهده ما قرار داده شده است.

وی خاطرنشان کرد: شخصی در تلویزیون می‌گفت توبه سه مرحله دارد، مرحله اول خداوند به دل شخص گناهکار می‌اندازد که توبه کند، مرحله دوم شخص توبه می‌کند و مرحله سوم خداوند توبه را می‌پذیرد، اما حقیقت این است که مرحله اول توبه به این صورت نیست چرا که چنین مسأله‌ای تبعیض است و تبعیض ظلم محسوب می‌شود و این خلاف ادله قطعی دین ما است، برای اصلاح این موضوع پیغام هم به این شخص دادم.

امام خمینی (ره) از ابتدا باطن منافقین را شناختند

عضو مجلس خبرگان رهبری با بیان اینکه در ابتدای انقلاب اسلامی منافقین افرادی را حتی از بین روحانیون فریب دادند، تصریح کرد: برخی افراد فریب منافقین را خوردند اما این موضوع موقت بود، امام خمینی (ره) از ابتدا باطن اینها را دیده بودند و فهمیده بودند که اینها دین ندارند، منافقین ضربه‌هایی به کشور ما و مردم زدند و حتی با آمریکا و صدام و دشمنان کشور نیز ارتباط گرفتند و حمارهایی بودند که به دشمنان سواری دادند و عقل آنها نمی‌رسید که به دامن ملت و به دامن حق بپیوندند.

آیت الله مهدوی به شهادت 17 هزار نفر از مردم کشور توسط منافقین در کشور اشاره کرد و گفت: زمانی در فولادشهر برای تبلیغ بودم و شب که می‌شد تیراندازی می کردند و هرکسی که کمی محاسن داشت یا احساس می‌کردند اهل نماز است را ترور می‌کردند و لطف خدا آنها را از کشور ما خارج کرد، اما حالا هم که از کشور خارج شدند همراه دشمنان هستند.

وی در ادامه خاطرنشان کرد: خدا اسباب توبه را به همه داده است و اینکه کسی توبه نمی‌کند تقصیر خداوند نیست، خدا می‌خواهد همه ما انسان کامل باشیم اما خب عده‌ای از ما لجباز هستیم و توبه نمی‌کنیم، منافقین انسان‌هایی دو رو هستند و تجربه تاریخی در کشور ما نیز نشان داد که چه جنایت‌هایی کردند و هنوز هم دست برنداشتند.

حضور ثابتی در نشست منافقین اوج ذلت و رسوایی آنها را نشان داد

عضو مجلس خبرگان رهبری با اشاره به جلسه چند ماه پیش منافقین در آمریکا، اظهار کرد: ثابتی  که از شکنجه‌گران معروف ساواک بود و چند ماه به انقلاب مانده به آمریکا فرار کرده است یک مرتبه در این جلسه منافقین حاضر شد، افراد زیادی توسط او شکنجه شده‌اند و این یک رسوایی برای منافقین است و نشان کم عقلی دشمنان ما است که چنین آدم منفور مشهور و جنایتکاری را به جلسه خودشان آورده‌اند و این نشان دهده اوج ذلت و بیچارگی و حماقت آنها است.

استاد درس خارج حوزه علمیه عنوان کرد: ثابتی جنایت‌ها و شکنجه‌های بسیاری کرده است و افراد زیادی او را می‌شناسند، شکنجه‌های وحشتناک او حتی در بیان هم بسیار سخت است، در همین زرین‌شهر زندانی بود که خداوند به شاه مهلت نداد به نتیجه برسد، عشرت‌کده‌ای بود که زیر آن زندان بود با سلول‌های یک نفره که شخص در آن نمی‌توانست بنشیند در این زندان تعبیه شده بود و هوای بسیار کمی از طریق یک لوله کوچک در سقف این زندان به زندانی می‌رسید.

وی با بیان اینکه قرآن کریم می‌گوید هرکسی اختیار خودش را دارد، تصریح کرد: نباید خیال کنیم کسانی که دوستان ما هستند لزوما کار خوب می کنند، خلاف هایی دارند که ما به آنها ایراد می‌گیریم و مردم هم باید ایراد عاقلانه بگیرند، اینکه به کسی ایراد می‌گیریم دلیل بر خوب بودن طاغوت نیست، امام زمان(عج) غضب می‌کنند به حکومت طاغوت و ماهم باید علیه آن غضب کنیم.

 


مطالب پربازدید سایت

Error: No articles to display

جدیدترین مطالب

بنیاد هابیلیان (خانواده شهدای ترور کشور)

باز هم تروریسم و باز هم کاپشن صورتی

حمله تروریستی به سه نقطه شهرستان چابهار و راسک

تعداد شهدای حمله تروریستی به راسک و چابهاربه 16 نفر رسید

سعید کریمی از مجروحان حمله تروریستی راسک و چابهار عیادت کرد

وضعیت مجروحان حمله تروریستی چابهار و راسک

محمود عباس‌زاده مشکینی عضو کمیسیون امنیت ملی

ورود کمیسیون امنیت ملی به حمله تروریستی راسک و چابهار

معاون امنیتی و انتظامی وزیر کشور:

عناصر تروریستی راسک و چابهار ملیت غیر ایرانی دارند

مطالب پربازدید بخش خبر

شهادت یک نوزاد در حمله تروریست‌ها

حمله تروریست‌ها در ایام نوروز

حمله تروریستی به سه نقطه شهرستان چابهار و راسک

تعداد شهدای حمله تروریستی به راسک و چابهاربه 16 نفر رسید

فروردین 1403
شنبه 1 شنبه 2 شنبه 3 شنبه 4 شنبه 5 شنبه جمعه
1
2
3
4
5
8
9
10
11
12
16
17
18
19
20
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

دانلود فیلم های تروریستی ایران و جهان