جنایتی نبوده که منافقین انجام نداده باشند

 1399013017474242820173244

اگر به اقداماتی که منافقین انجام داده‎اند بیندیشیم به این نتیجه قطعی می‌رسیم که این گروهک به‎طور مطلق جنایتی نبوده که باقی گذاشته باشد و علیه ملت ایران مرتکب نشده باشد؛ اعضای منافقین جوانان، افراد سالخوره و کودکان را کشتند و کسانی را که در خیابان راه می‌رفتند تنها به دلیل داشتن محاسن ترور می‌کردند.

 

گروهک تروریستی منافقین در سال‌های بعد از پیروزی انقلاب اسلامی ایران جنایت‌های متعددی را علیه مردم مرتکب شده است. اعضای این گروهک تروریستی دستشان به خون هزاران نفر از مردم آغشته است. روند دادگاه منافقین از آذرماه گذشته آغاز شده و جلسات محاکمه ۱۰۴ نفر از اعضای این گروهک تروریستی در جریان است.

 

دادگاه منافقین مقدمه‌ای برای دادگاه‌های بزرگ‌تر است

در این رابطه شاداب عسگری، پژوهشگر، نویسنده تاریخ معاصر و دفاع مقدس با اشاره به اهمیت برگزاری دادگاه منافقین، گفت: به نظر من این امکان می‌تواند از نظر حقوقی متصور باشد که ما این پرونده را در کشور‌های مختلف و در دادگاه‌های دیگر دنبال کنیم و علیه جنایت‌هایی که اعضای این گروهک مرتکب شده‎اند اقامه دعوی کنیم.

 

عسگری با بیان اینکه دادگاه منافقین می‌تواند مقدمه‌ای برای برگزاری دادگاه‌های بین‎المللی اعضای گروهک تروریستی منافقین باشد، اظهار کرد: از زمان پیروزی انقلاب اسلامی تاکنون جنایتی نبوده که این گروهک علیه ملت ایران مرتکب نشده باشد.

 

این پژوهشگر تاریخ معاصر، بیان کرد: اگر فارغ از عقاید و اندیشه‌های خود به اقداماتی که منافقین انجام داده‎اند بیندیشیم به این نتیجه قطعی می‌رسیم که این گروهک به‎طور مطلق جنایتی نبوده که باقی گذاشته باشد و علیه ملت ایران مرتکب نشده باشد؛ اعضای منافقین جوانان، افراد سالخوره و کودکان را کشتند و کسانی را که در خیابان راه می‌رفتند تنها به دلیل داشتن محاسن ترور می‌کردند.

 

منافقین هیچ اصالتی ندارند

عسگری در بخشی دیگر گفت: اگر ما در رابطه با تمام اقداماتی که این گروهک انجام داده‎اند، مانند حمله به سفارت‌های ما و ایجاد مشکل برای ایرانیان خارج از کشور، به‎عنوان یک شخص ثالث اقامه دعوی کرده و حقوق خود را پیگیری کنیم و کاری که اکنون با برگزاری دادگاه برگزار شده، به کشور‌های دیگر تسری پیدا کند، این لکه ننگ از دامان دنیا پاک می‌شود.

 

این نویسنده تاریخ معاصر، تاکید کرد: گروهک منافقین هر جایی که نامی از ایران و ایرانی به میان بیاید، با آن مخالف هستند، هیچ اصالتی ندارند، ماهیت مزدوری دارند و برای تامین خود از هیچ اقدامی ابا ندارند.

 

همکاری منافقین با رژیم صدام

عسگری در ادامه به همکاری منافقین با رژیم صدام پرداخت و گفت: از سال ۱۳۶۱ بعد از عملیات محرم، عملیات والفجر مقدماتی برگزار شد و متاسفانه نتایج مورد نظر را نداشت؛ بعد‌ها متوجه شدیم که منافقین اطلاعاتی را به طرف عراق داده بودند؛ از همان سال تا پایان جنگ تحمیلی این‌ها تمام قد در خدمت صدام بودند و دست به ترور‌های داخلی و بمب‎گذاری‌ کردند.

 

این کارشناس تاریخ معاصر با اشاره به اینکه منافقین هیچ تعلق خاطری به ایران ندارند، بیان کرد: منافقین برای صدام کاری نبود که انجام ندهند. ابعاد جنایت‌های منافقین بسیار گسترده است. این گروهک همچنین در عراق که بودند عملیات مروارید را علیه کرد‌های عراقی انجام داده و قتل عامی را به راه انداختند.

 

پژوهشگر تاریخ معاصر در پایان گفت: منافقین در نهایت سلاح‌های خود را زمین گذاشتند و خود را تحویل آمریکایی‌ها دادند و آمریکا آن‌ها را به آلبانی منتقل کرد اما این گروهک یک روند نوکری جدید را آغاز کردند؛ این‌ها به خودشان رحم نکردند و کسی که به خود رحم نکند چگونه می‌تواند به دیگران رحم کند؟

منبع: خبرگزاری میزان

 

 


مطالب پربازدید سایت

دبیرکل بنیاد هابیلیان در دیدار با خانواده شهید کامیاب مطرح کرد:

مجازات منافقین را در محاکم بین المللی نیز دنبال خواهیم کرد

جدیدترین مطالب

دبیرکل بنیاد هابیلیان در دیدار با خانواده شهید کامیاب مطرح کرد:

مجازات منافقین را در محاکم بین المللی نیز دنبال خواهیم کرد

بنیاد هابیلیان (خانواده شهدای ترور کشور)

باز هم تروریسم و باز هم کاپشن صورتی

حمله تروریستی به سه نقطه شهرستان چابهار و راسک

تعداد شهدای حمله تروریستی به راسک و چابهاربه 16 نفر رسید

سعید کریمی از مجروحان حمله تروریستی راسک و چابهار عیادت کرد

وضعیت مجروحان حمله تروریستی چابهار و راسک

محمود عباس‌زاده مشکینی عضو کمیسیون امنیت ملی

ورود کمیسیون امنیت ملی به حمله تروریستی راسک و چابهار

معاون امنیتی و انتظامی وزیر کشور:

عناصر تروریستی راسک و چابهار ملیت غیر ایرانی دارند

مطالب پربازدید بخش گفتگو

رئیس بنیاد تاریخ‌پژوهی و دانشنامه انقلاب اسلامی

ماهیت فرقه منافقین با اسلام در تضاد است

علی بابایی کارنامه نماینده مردم ساری در مجلس شورای اسلامی

منافقین باید تاوان جنایات خود را به اندازه شأن ملت ایران پرداخت کنند

محمدتقی نقدعلی، عضو کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس:

دادگاه گروهک تروریستی منافقین مستند و مستدل است

فروردین 1403
شنبه 1 شنبه 2 شنبه 3 شنبه 4 شنبه 5 شنبه جمعه
1
2
3
4
5
8
9
10
11
12
16
17
18
19
20
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

دانلود فیلم های تروریستی ایران و جهان