جنایات گروهک‌های تروریستی و منافقین باید در سرفصل‌های آموزشی قرار گیرد

Photo 2020 10 15 12 05 50

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی با تاکید بر موضوع آگاهی‌بخشی به نسل جوان برای آگاهی از جنایات گروهک‌های تروریستی بر قرار گرفتن سرفصلی در دروس مدارس و دانشگاه‌ها با این موضوع تاکید کرد.

 

به گزارش پایگاه خبری‌تحلیلی هابیلیان، سیدمحمدجواد هاشمی‌نژاد در دیدار با دکتر حسین امامی نماینده مردم چناران و طرقبه و شاندیز در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه در حوزه تبیین مفهوم ایران قربانی تروریسم متاسفانه کم کاری‌های زیادی صورت گرفته است، گفت: چنانچه در در حوزه آگاهی‌بخشی اقدامات خوبی صورت گرفته بود، اکنون فضا برای سوء استفاده دشمنان فراهم نشده بود.

 

این کارشناس مطالعات تروریسم گفت: منافقین در مزدوری و خیانت به ملت ایران هیچ مرزی نمی‌شناسند، از این رو ابراز موثری برای کشورهای متخاصم اعم از آمریکا، رژیم صهیونیستی و سعودی هستند.

 

دبیرکل بنیاد هابیلیان در ادامه افزود: مجلس شورای اسلامی با توجه به ارتباطات بین‌المللی گسترده و گروه‌های دوستی پارلمانی، ظرفیت بالایی در رساندن پیام «ایران قربانی تروریسم» دارد.

 

هاشمی‌نژاد با اشاره به تلاش‌های 15 ساله بنیاد هابیلیان در روشنگری در موضوع تروریسم و جنایات گروهک منافقین گفت: بنیاد هابیلیان تلاش زیادی را برای آگاهی‌بخشی بسیاری از اقشار انجام داده است.

 

در ادامه این دیدار دکتر حسین امامی با ابراز شگفتی از حجم فعالیت‌های بنیاد هابیلیان گفت: بنیاد هابیلیان فعالیت‌های ارزنده‌ای را در حوزه روشنگری انجام داده است که رسانه‌های این بنیاد موید این مطلب هستند.

 

وی با تاکید بر بهره‌مندی از تمامی ظرفیت‌های موجود در کشور گفت: اصحاب رسانه و جامعه دانشگاهیان و نخبگان می‌توانند نقش مهمی در آگاهی‌بخشی عمومی داشته باشند.

 Photo 2020 10 15 12 05 58

این نماینده مجلس با قدردانی از تلاش‌های هر ساله بنیاد هابیلیان در بزرگداشت روز 8 شهریور، روز ملی مبارزه با تروریسم گفت: این روز، یک روز نمادین برای اطلاع مردم و جهانیان در خصوص لطماتی است که جمهوری اسلامی ایران از ناحیه تروریسم متحمل شده است. بنابراین اهتمام شما در بزرگداشت این روز بسیار ارزشمند است.

 

نماینده مردم چناران و طرقبه و شاندیز در پایان گفت: تلاش خواهیم کرد در کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شرایط را برای گنجاندن موضوعات مرتبط با تروریسم در کتب درسی فراهم آوریم.


مطالب پربازدید سایت

حمله تروریستی به سه نقطه شهرستان چابهار و راسک

تعداد شهدای حمله تروریستی به راسک و چابهاربه 16 نفر رسید

بنیاد هابیلیان (خانواده شهدای ترور کشور)

باز هم تروریسم و باز هم کاپشن صورتی

جدیدترین مطالب

بنیاد هابیلیان (خانواده شهدای ترور کشور)

باز هم تروریسم و باز هم کاپشن صورتی

حمله تروریستی به سه نقطه شهرستان چابهار و راسک

تعداد شهدای حمله تروریستی به راسک و چابهاربه 16 نفر رسید

سعید کریمی از مجروحان حمله تروریستی راسک و چابهار عیادت کرد

وضعیت مجروحان حمله تروریستی چابهار و راسک

محمود عباس‌زاده مشکینی عضو کمیسیون امنیت ملی

ورود کمیسیون امنیت ملی به حمله تروریستی راسک و چابهار

معاون امنیتی و انتظامی وزیر کشور:

عناصر تروریستی راسک و چابهار ملیت غیر ایرانی دارند

مطالب پربازدید بخش خبر

شهادت یک نوزاد در حمله تروریست‌ها

حمله تروریست‌ها در ایام نوروز

حمله تروریستی به سه نقطه شهرستان چابهار و راسک

تعداد شهدای حمله تروریستی به راسک و چابهاربه 16 نفر رسید

فروردین 1403
شنبه 1 شنبه 2 شنبه 3 شنبه 4 شنبه 5 شنبه جمعه
1
2
3
4
5
8
9
10
11
12
16
17
18
19
20
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

دانلود فیلم های تروریستی ایران و جهان