جمهوری اسلامی ایران هدف تروریسم رسانه‌ای است

170051859

رئیس سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی با تشریح وقایع اخیر ایران به نقش مخرب رسانه‌های معاند اشاره کرد و گفت: جمهوری اسلامی ایران هدف تروریسم رسانه‌ای است و مداخله گران و رهبران سیاسی که به حمایت مادی از آشوب گران می‌پردازند؛ نقشی غیرسازنده دارند.

به گزارش هابیلیان به نقل از ایرنا، حجت‌الاسلام والمسلمین محمدمهدی ایمانی‌پور که در رأس هیأتی بلندپایه برای شرکت در دهمین دور گفت‌وگوی بین الادیانی مرکز گفت‌وگوی ادیان و فرهنگ‌ها و شورای جهانی کلیساها در ژنو حضور یافته است، در آیین افتتاحیه این دور از گفت‌وگوها سخنرانی خود را با موضوع «آینده جهان و نقش ادیان» ارائه داد و گفت‌وگوهای عمل گرایانه را لازمه گفت‌وگوهای عمیق و ریشه دار دانست و گفت: گفت‌وگو و دعوت، بدون تعهد به اقدامات عمل گرایانه موفق نخواهد بود.

وی نقش دبیر کل شورای جهانی کلیساها را در محکومیت تحریم‌ها و محکومیت توهین به پیامبر اسلام(ص) ستود و همکاری‌های شورای جهانی کلیساها را تا به امروز سازنده دانست.

رئیس سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی به تشریح وقایع اخیر ایران پرداخت و به نقش مخرب رسانه‌های معاند اشاره کرد و گفت: جمهوری اسلامی ایران هدف تروریسم رسانه‌ای است و مداخله گران و رهبران سیاسی که به حمایت مادی از آشوب گران می‌پردازند؛ نقشی غیرسازنده دارند.

دهمین دور گفت‌وگوی مرکز گفت‌وگوی ادیان و فرهنگ‌ها و شورای جهانی کلیساها با موضوع «بررسی بیش از بیست و پنج سال گفت‌وگو؛ نگاهی به گذشته، حال و چشم‌انداز آینده» (۱۴ آذرماه) با حضور هیأت عالی رتبه‌ای از جمهوری اسلامی ایران در سوئیس آغاز شد.

ریاست این هیأت ایرانی را حجت‌الاسلام والمسلمین محمدمهدی ایمانی‌پور، رئیس سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی و رئیس شورای سیاست‌گذاری و هماهنگی گفت‌وگوی ادیان به عهده دارد. در این نشست، نمایندگان مسیحی از کشورهای رومانی، اندونزی، آمریکا، نروژ، سوئیس و آفریقای جنوبی نیز شرکت دارند.


مطالب پربازدید سایت

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس

جزئیات حمله تروریستی به مرزبانان سراوان

جدیدترین مطالب

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس

جزئیات حمله تروریستی به مرزبانان سراوان

نگاهی به چهار دهه رویکرد منافقین به خانواده

خانواده کشی در فرقه تروریستی رجوی

هشتمین روز نمایشگاه بین المللی کتاب 1402

آثار پرفروش هابیلیان در نمایشگاه بین المللی‌کتاب تهران

معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران:

نماد شهدای ترور در تمام شهرها نصب شود

مقام ارشد اطلاعاتی حزب بعث در گفت‌وگو با الشرق الاوسط؛

ترورهای شهید بهشتی و رجایی طرح اطلاعات عراق با همکاری منافقین بود

مهر 1359
4 شنبه 5 شنبه جمعه شنبه 1 شنبه 2 شنبه 3 شنبه
9
تاریخ : 1359/07/09
14
تاریخ : 1359/07/14
16
تاریخ : 1359/07/16
21
تاریخ : 1359/07/21
23
تاریخ : 1359/07/23
25
تاریخ : 1359/07/25

دانلود فیلم های تروریستی ایران و جهان