جزئیات حمله تروریستی به دو نقطه در سیستان و بلوچستان

 23121101001145 Org

از دقایق اولیه بامداد امروز گروهک تروریستی جیش الظلم با حمله مسلحانه به مقر سپاه شهرستان راسک قصد ضربه زدن به این مقر سپاه را داشت که با مقاومت رزمندگان با شکست روبرو شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی هابیلیان، از دقایق اولیه بامداد امروز گروهک تروریستی جیش الظلم با حمله مسلحانه به مقر سپاه شهرستان راسک قصد ضربه زدن به این مقر سپاه را داشت که با مقاومت رزمندگان با شکست روبرو شد.

 

همچنین اخبار منتشر شده در خصوص درگیری در شهرستان سرباز صحت ندارد.

 

علیرضا مرحمتی معاون امینتی و انتظامی استاندار سیستان و بلوچستان نیز گفت: دقایقی قبل حمله تروریستی به مقر نظامی راسک و چابهار انجام شد.

 

درگیری و تیراندازی در شهرستان راسک به اتمام رسیده و رزمندگان سپاه در حال پاکسازی منطقه و تعقیب عوامل احتمالی حاضر در منطقه هستند.

 

تاکنون حداقل دوازده تروریست به هلاکت رسیده‌اند.

 

نیروهای گروهک جیش الظلم در آغاز درگیری در شهرستان راسک، از ارتفاعات سمت بیمارستان راسک به مقر سپاه آتش گشودند که با پاسخ متقابل نیروهای سپاه مواجه شدند.

 

در این بین تعدادی از نیروهای گروهک تلاش کردند از طریق انفجار وارد مقر سپاه شوند که با هوشیاری رزمندگان مواجه شده و این اقدام آنها با آتش سنگین نیروهای سپاه ناکام ماند و در این حین حداقل یک تروریست به هلاکت رسیده و چند تن نیز زخمی شدند.

 

گفتنی است، تعدادی از تروریست‌ها در حین فرار وارد یک مجتمع مسکونی شده و چند نفر از اعضای خانواده‌های ساکن در آن را به گروگان گرفتند

سردار سعید منتظرالمهدی، با اشاره به حمله ناکام تیم تروریستی جیش الظلم به مقر انتظامی و دریابانی چابهار گفت: بلافاصله اوضاع تحت کنترل پلیس درآمد و دقایقی پیش با ورود یگان‌های ویژه فراجا گروگان‌ها از دست تروریست‌ها آزاد شدند.

 

لازم به ذکر است در نتیجه تبادل آتش مدافعان امنیت با تروریست‌ها، ده نفر از مدافعان امنیت زخمی و پنج نفر از جمله جانشین کلانتری ۱۱ چابهار به شهادت رسیدند.

 

هم‌اکنون اوضاع تحت کنترل است و اخبار تکمیلی اعلام می شود.


فروردین 1403
شنبه 1 شنبه 2 شنبه 3 شنبه 4 شنبه 5 شنبه جمعه
1
2
3
4
5
8
9
10
11
12
16
17
18
19
20
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

دانلود فیلم های تروریستی ایران و جهان