جداشدگان منافقین اسناد جنایات را برملا می‌کنند

654987123دبیرکل بنیاد هابیلیان درباره اظهارات «مریم رجوی» مبنی بر اینکه هر عضوی از گروهک تروریستی منافقین که قصد گریختن از اردوگاه لیبرتی را داشته مزدور و دشمن بوده، زندگی «مسعود رجوی» را تهدید کرده و قصد کشتن او را دارد، گفت: این امر بیشتر بر افشاگری‌ها و آگاهی‌دهی‌هایی که افراد جداشده از این گروهک جنایتکار داشته، تاکید دارد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی هابیلیان(خانواده شهدای ترور کشور) سید محمدجواد هاشمی‌نژاد در گفتگو با خبرنگار سیاست خارجی باشگاه خبرنگاران، با اشاره به اظهارات سخیف مریم رجوی سرکرده گروهک تروریستی منافقین مبنی بر کشتن اعضاء جدا شده از این گروهک جنایتکار، اظهار داشت: گروهک تروریستی منافقین پس از سقوط صدام(دیکتاتور سابق عراق) در حال پیمودن یک سیر سقوط مشخص شده و برنامه‌ریزی شده‌‌ای است.

وی با بیان اینکه گروهکی که این چنین سابقه جنایات در کارنامه‌اش را داشته باشد با مشکلات فراوانی نیز مواجه است،  ادامه داد: پس از سقوط صدام (دیکتاتور سابق عراق) حامی اصلی منافقین از دست آنها گرفته شد و این گروهک تروریستی به ناچار دست به دامن آمریکایی‌ها و صهیونیست‌ها شد.

دبیرکل بنیاد هابیلیان تصریح کرد: اعضای این گروهک تروریستی که اکنون توسط مریم رجوی به مرگ محکوم شده‌اند شاهدان اصلی جنایت فراوانی هستند که سرکردگان آنها تحت حمایت دیکتاتور سابق عراق علیه ملت ایران و عراق انجام دادند.

هاشمی‌نژاد افزود: طبق گزارش‌های بین‌المللی بخش گسترده‌ای از اعضاء گروهک تروریستی منافقین با فریب‌کاری از سوی سرکردگان این گروهک جنایتکار  به داخل آن جذب شده‌اند، همچنین ترس از صدام (دیکتاتور سابق عراق) و زندان‌های مخوف و شکنجه‌هایی که منافقین به اعضایی که خواستار جدایی بودند انجام می‌دادند، موجب به زور نگه داشتن این افراد بود.

وی تاکید کرد: اعضای جدا شده از گروهک تروریستی منافقین همواره شاهد جنایات فراوانی از این گروهک جنایتکار بود‌ه‌اند و به تعبیری یکی از منابع مهم بازتاب‌دهنده این جنایات در گزارش‌های بین‌المللی هستند.

هاشمی‌نژاد ادامه داد: به طور طبیعی بغض و کینه‌ای که گروهک تروریستی منافقین از اعضای جدا شده این گروهک دارند، گذراندن سیر نزولی این گروهک تروریستی در دنیا، همچنین بی‌اعتباری که به دلیل ارتکاب جنایت فراوان نزد اربابان خود دارند و به طور علنی نمی‌تواند آنطور که مدنظرشان است از آنها حمایت کنند موجب می‌شود که آنها به این تهدیدات روی بیاورند.

دبیرکل بنیاد هابیلیان درباره اظهارات مریم رجوی مبنی بر اینکه هر عضوی از گروهک تروریستی منافقین که قصد گریختن از اردوگاه لیبرتی را داشته مزدور و دشمن بوده، زندگی مسعود رجوی را تهدید کرده و قصد کشتن او را دارد، تصریح کرد: این امر بیشتر بر افشاگری‌ها و آگاهی‌دهی‌هایی که افراد جداشده از این گروهک جنایتکار داشته، تاکید دارد.

هاشمی‌نژاد افزود: طبعا زمانی که  تار و پود جنایات گروهکی برملا می‌شود خود سرکردگان آن در معرض محاکمه، تعقیب و بازخواست قرار می‌گیرند و گفته رجوی بیشتر به این معنا بوده که زمانی‌که فلش‌ها به سمت یک جانی گرفته می‌شود احساس خطر می‌کند و بخش مهمی از این احساس را متوجه کسانی می‌داند که از گروهک تروریستی جدا شده و اسناد مستندی از انجام عملیات‌های جنایتکارانه علیه کشور ایران و عراق دارند.

وی با توجه به وضعیت اسفناک گروهک تروریستی منافقین، اظهار داشت: با توجه به وضعیت بغرنج کنونی که منافقین در حال حاضر دچار آن هستند، بخش مهمی از نگرانی‌های این گروهک تروریستی در حال حاضر معطوف به این است که چطوری و چگونه افراد خود را در پادگان لیبرتی و محصوراتی که برای آنها به وجود آورده نگه دارند.

هاشمی‌نژاد افزود: طبعا بخش مهمی از این تهدیدات به این دلیل انجام می‌شود که انگیزه‌های افراد داخل کمپ برای فرار از آنجا بیشتر نشود.

دبیرکل بنیاد هابیلیان در پایان با تاکید بر اینکه منافقین درحال حاضر در وضعیتی نیستند که بتوانند بقای خود را حفظ کنند، چه برسد بخواهند دست به عملیات‌های از این دست در خارج از کشور بزنند، خاطرنشان کرد: در زمان دیکتاتور سابق عراق اعضاء منافقین همواره برای جدا شدن از این گروهک تروریستی تلاش داشتند که سرکردگان این گروهک تروریستی آنها را به زندان‌های ابوغریب تهدید می‌کردند.


  • هیچ نظری یافت نشد

نظر خود را اضافه کنید

0
https://www.habilian.ir/fa/index.php?option=com_komento&controller=captcha&captcha-id=10290662&tmpl=component
نظر شما به دست مدیر خواهد رسید
مهر 1359
شنبه 1 شنبه 2 شنبه 3 شنبه 4 شنبه 5 شنبه جمعه
9
تاریخ : 1359/07/09
14
تاریخ : 1359/07/14
16
تاریخ : 1359/07/16
21
تاریخ : 1359/07/21
23
تاریخ : 1359/07/23
25
تاریخ : 1359/07/25
دانلود فیلم های تروریستی ایران و جهان