تشریح برنامه‌های سالگرد شهادت سپهبد سلیمانی توسط فرمانده سپاه تهران

1400100212572540624335864

فرمانده سپاه تهران بزرگ در نشست با اصحاب رسانه به تشریح برنامه‌های گرامیداشت دومین سالگرد شهادت سپهبد قاسم سلیمانی فرمانده نیروی قدس سپاه پرداخت.

 

به گزارش هابیلیان به نقل از  خبرگزاری تسنیم، سردار حسن حسن‌زاده فرمانده سپاه محمد رسول الله(ص) تهران بزرگ در نشست خبری بزرگداشت دومین سالگرد شهادت سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی در سپاه تهران، طی سخنانی ضمن تسلیت ایام فاطمیه اظهار داشت: در ستاد بزرگداشت شهادت شهید سلیمانی تصمیم گرفته شده که 10 روز را به عنوان ایام گرامیداشت شهادت حاج قاسم سلیمانی از روز دهم الی بیستم دی‌ماه خواهیم داشت؛ ایام سالگرد ابرمرد جبهه مقاومت امسال با ایام شهادت حضرت فاطمه زهرا(س) و دهه بصیرت و نهم دی متقارن شده و این تقارن مبارک خواهد بود.

 

وی افزود: در دهم دی ماه همایش بزرگ یاران حاج قاسم سلیمانی را داریم که پیشکسوتان دفاع مقدس و همرزمان دوران دفاع مقدس و همرزمان مدافع حرم این شهید بزرگوار در حسینیه فاطمه الزهرا(س) گردهم می‌آیند و از رشادت‌های این سردار عزیز سخن خواهند گفت؛ در این همایش از سخنان یکی از فرماندهان دوران دفاع مقدس و جبهه مقاومت بهره خواهیم برد. ستاد مردمی بزرگداشت شهید سلیمانی تدارک دیده که یازدهم دی ماه اجتماع بزرگ دختران شهید سلیمانی را با حضور زنان و دختران پایتخت در مجموعه ورزشی 12 هزار نفری آزادی برگزار کند. 12 دی‌ماه مراسم بزرگداشت توسط اصناف و بازاریان در مسجد امام خمینی(ره) و هم‌چنین کنگره ادبی مقاومت با عنوان «مرد میدان» با حضور شعرای داخلی و خارجی برگزار خواهد شد و یک شب شعر بین المللی را در حوزه هنری خواهیم داشت.

 

فرمانده سپاه تهران گفت: 13 دی‌ماه مراسم اصلی سالگرد شهادت حاج قاسم سلیمانی از ساعت 14 در مصلای تهران برگزار خواهد شد و از اقشار مختلف مردم و دلدادگان شهید سلیمانی دعوت می‌کنیم تا در این مراسم مهم، به‌مانند حضور چشمگیری و بی‌بدیلی که در تشییع پیکر این شهید بزرگوار داشتند، در این مراسم نیز حضور یابند. هم‌چنین 14 دی ماه همایش بزرگ «کارمند تراز مکتب حاج قاسم سلیمانی» در سالن اجلاس سران برگزار خواهد شد.

 

سردار حسن‌زاده بیان کرد: 15 دی‌ماه اجتماع بزرگ کارگری را تحت عنوان «مردان میدان تولید»، در حرم حضرت امام خمینی(ره) برگزار خواهد شد. همچنین در این روز برنامه‌ی مراسم وداع با پیکر و انس با شهدا را در مصلای تهران خواهیم داشت و روز 16 دی‌ماه که مصادف با روز شهادت حضرت فاطمه زهرا(س) می‌باشد، تشییع 150 شهید گمنام در تهران برگزار می‌شود.

 

وی بیان کرد: در روز جمعه 17 دی‌ماه در سالروز موشکباران پایگاه آمریکا در عین الاسد، نماز جمعه با حضور پر شور مردم برگزار خواهد شد و در این نماز جمعه نمایشگاه بصیر را درباره‌ی توانمندی‌های موشکی کشورمان خواهیم داشت.

 

فرمانده سپاه تهران اظهار داشت: روز 20 دی‌ماه مراسم تجلیل و ارائه دستاوردهای طرح بسیج ملی شهید حاج قاسم سلیمانی در زمینه‌ی مبارزه با کرونا برگزار می‌شود؛ این طرح که در 5 مرحله تاکنون برگزار شده برکات بسیار زیادی داشته و شاهد موفقیت‌های زیادی به برکت این سردار عزیز اسلام هستیم. این مراسم در سالن اجلاس سران با حضور سران قوا، ضمن تشریح دستاوردهای ارزشمند این طرح، از دست‌اندرکاران مربوطه تجلیل خواهد شد.

 

سردار حسن‌زاده گفت: نهادها و دستگاه‌های بسیاری در این دهه به فعالیت خواهند پرداخت؛ با نام و یاد سردار دل‌ها اجرای رزمایش کمک‌های مومنانه توسط سپاه تهران و خیرین و هیئات مذهبی نیز صورت خواهد گرفت. برگزاری بیش از 1000 مراسم بزرگداشت در بقاع متبرکه، مساحت و هیئات توسط ستاد مردمی بزرگداشت سالگرد شهید سلیمانی برگزار خواهد شد.

 

وی خاطرنشان کرد: مقام معظم رهبری فرمودند که حاج قاسم سلیمانی یک مکتب است؛ مکتب شهید سلیمانی تبلور نهضت عاشورا و مکتب امام و رهبری است. شجاعت، شهامت، ایثار و شهادت ایشان یادآور معارف حسینی است و معرفی مکتب حاج قاسم سلیمانی یعنی معرفی مکتب امام و رهبری و مکتب شهدا؛ شهید سلیمانی 40 سال مجاهدت خستگی‌ناپذیر داشته و این از برجستگی‌های این مکتب است. نام شهید سلیمانی چه در دوران حیات و چه پس از شهادت او، پشت دشمنان را به لرزه درآورده است.

 

فرمانده سپاه تهران گفت: از خداوند متعال می‌خواهیم که مسیر شهید سلیمانی را بشناسیم و این مسیر را ادامه بدهیم و به سعادت و شهادت دست یابیم.


مطالب پربازدید سایت

نامه غریب‌آبادی درباره مواضع جاوید رحمان

تروریست‌های جانی و خطرناک چهره حقوق بشری به خود گرفته‌اند

سیدمحمدجواد هاشمی نژاد، دبیرکل بنیاد هابیلیان

سازمان ملل و ضرورت کنترل و نظارت بر گزارشگران ویژه

سیدمحمدجواد هاشمی‌نژاد، دبیرکل بنیاد هابیلیان

آیا اروپا چشم خود را به روی ماهیت تهدیدآمیز منافقین باز کرده است؟

جدیدترین مطالب

سیدمحمدجواد هاشمی نژاد، دبیرکل بنیاد هابیلیان

سازمان ملل و ضرورت کنترل و نظارت بر گزارشگران ویژه

سیدمحمدجواد هاشمی‌نژاد، دبیرکل بنیاد هابیلیان

آیا اروپا چشم خود را به روی ماهیت تهدیدآمیز منافقین باز کرده است؟

نامه غریب‌آبادی درباره مواضع جاوید رحمان

تروریست‌های جانی و خطرناک چهره حقوق بشری به خود گرفته‌اند

بنیاد هابیلیان (خانواده شهدای ترور کشور)

پیام تشکر خانواده شهدای ترور کشور از رئیس جمهور

منافقان جایی در دنیا ندارند

از تیرانا رانده و از کانادا مانده

محاکمه تروریست‌ها مشمول مرور زمان نمی شود

ترور و جنایات گروهک‌های تروریستی تا ابد قابل پیگیری است

نمی‌خواهیم استان درگیر نزاع‌های بین‌المللی شود

مخالفت استان غربی عراق با پذیرش تروریستهای مستقر در مرز با ایران

جلسه دادرسی حقوقی سرکرده گروهک تروریستی تندر

«شارمهد» مسؤولیت حمله تروریستی حسینیه وصال شیراز را برعهده گرفته است

مطالب پربازدید بخش خبر

عکس‌های دیده نشده از وقایع تروریستی دهه۶۰

نمایشگاه عکس «ایران قربانی تروریسم» برای نخستین بار برگزار شد

اسنادی از شبکه انسانی و نهادهای پوششی منافقین در کانادا

اسامی شرکت‌ها و انجمن‌های پوششی منافقین در کانادا

پارلمان اتحادیه اروپا درباره منافقین؛

آن‌ها متهم به ارعاب، شکنجه و قتل مهاجرین ایرانی هستند!

بنیاد هابیلیان (خانواده شهدای ترور کشور)

پیام تشکر خانواده شهدای ترور کشور از رئیس جمهور

نمی‌خواهیم استان درگیر نزاع‌های بین‌المللی شود

مخالفت استان غربی عراق با پذیرش تروریستهای مستقر در مرز با ایران

شهریور 1402
شنبه 1 شنبه 2 شنبه 3 شنبه 4 شنبه 5 شنبه جمعه
1
3
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
16
17
18
20
21
22
23
24
28
30
31

دانلود فیلم های تروریستی ایران و جهان