تجاوز آمریکا به سوریه پاسخ کوبنده ای را به دنبال خواهد داشت

0.0.0.0.0رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: آمریکا یقین بداند اگر کوچکترین تجاوزی داشته باشد عکس العمل‌های سنگینی را از سوی ملت‌های آزادیخواه خواهد دید.

سردار نقدی در حاشیه اولین کنگره 17000 شهید ترور گفت: عاملان قتل تمام 17 هزار شهیدی که در ایران نام آنها برده شده، در اروپا و خصوصاً ایالات متحده آمریکا هستند که من فکر می کنم با این جنایت آشکار و روشن، روز محاکمه رژیم شرور آمریکا فرا رسیده است.

وی اظهار نمود: اگر دستگاه‌های بین‌المللی برای این کار اقدام نکنند، قطعاً مردم دنیا این اقدام را انجام خواهند داد و درس خوبی به این رژیم خواهند داد.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین اعلام نمود: امروز ما شاهد هستیم که در جای جای دنیا جنگ‌افروزی وجود دارد؛ یک روز به بهانه از بین بردن یک گروه تروریستی افغانستان را اشغال می کنند و صدها هزار نفر از مردم را می کشند، در حالی که امروز می‌بینیم نتیجه اشغال چیزی جز عقب رفتن افغانستان و گسترده شدن ناامنی در کشور نبوده است

وی با بیان اینکه استکبار جهانی جنایات زیادی را مرتکب شده است، خاطرنشان کرد: سردمداران آمریکایی کشورها را به بهانه داشتن بمب اتم و سلاح اتمی اشغال کرده و مردم آنجا را کشته و جمعیت زیادی را آواره کرده اند که نتیجه اشغال و تجاوز جز ترورهای بعدی نبوده است.

سردار نقدی با بیان اینکه هدف اصلی آنان تسلط بر دنیا و منطقه است، اظهار داشت:‌ امروز به بهانه سلاح شیمیایی تصمیم دارند محور مقاومت در سوریه را بشکنند که این در ادامه همان بهانه‌های واهی آنها است؛ چرا که اصل ماجرا و هدف آنها سلطه‌گری و تسلط بر دنیاست.

وی با بیان اینکه آمریکا هدفش نه مبارزه با ترویست و نه مبارزه با بمب اتم است، خاطرنشان کرد: هدف سردمداران آمریکایی سلطه، زورگویی، چپاول و دفاع از منافع رژیم صهیونیستی است.

سردار نقدی با تاکید بر اینکه ما شورای امنیت سازمان ملل را قبول نداریم افزود: این شورا دارای قانونمندی و رسم نادرستی است که عده‌های از کشورها خود را به تمام دنیا تحمیل کرده‌اند ولی آمریکا که معترف از این شورا است و از این شورا به عنوان ابزار در مداخله‌هایش استفاده کرده حداقل باید خود را پایبند به آن بداند.

وی ادامه داد: ما اعتمادی به رای های سازمان ملل و شورای امنیت نداریم ارای زیادی را سراغ داریم که ظالمانه و به ضرر ملت آزادی خواه صادر شده است. آنها که ادعای پذیرش دارند چرا خود تمکین نمی‌کنند. آمریکا قطعا هر اقدامی که علیه سوریه انجام دهد به ضررش تمام خواهد شد.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین خاطرنشان کرد: آنها سعی می‌کنند برای اینکه حساسیت ملت‌ها و ازادی خواهان دنیا در مقابل خود را کم کنند بگویند حمله ما حمله کوچک و چند ساعته است تا مردم دنیا واکنشی نشان دهندولی آمریکا یقین بداند اگر کوچکترین تجاوزی داشته باشد عکس العمل‌های سنگینی را از سوی ملت‌ها آزادیخواه خواهد دید.

وی افزود: حمله به سوریه ضرر بیشتری را به آمریکا تحمیل خواهد کرد. برای سوریه نیازی به بسیج ایران نیست بیدارگری بسیج و کارهای خود سوریه کفایت می‌کند شما دیدید در جنگ 8 روزه، 22 روزه  و 33 روزه با التماس رؤسای رژیم صهیونیستی جنگ‌ها تمام شد و در هر کدام از این جنگ‌ها رؤسای رژیم در مقابل امکانات محدوده گروه‌های کوچک محاصره شده در لبنان و غزه التماس کردند تا جنگ پایان یابد.

به گفته وی باید دید در مقابل سلاح های سوریه چقدر التماس می کنند باید به عاقبت این کار فکر کرده و وارد آن نشوند. حمله به سوریه راه آزادی فلسطین را هموارتر می‌کند.

سردارنقدی گفت: بسیاری از اقداماتی که ملت ما و دیگر ملت های منطقه صورت نمی‌دهند بخاطر ملاحظات متعارف روابط بین الملل است و این نوع تجاوزهای غیرقانونی راه را هموار می کند تا مرزها کنار گذاشته شود و عکس‌العمل‌های جدی ملت‌ها در مقابل آمریکا را رقم می‌زند


مطالب پربازدید سایت

مطالب پربازدید بخش خبر

مقام ارشد اطلاعاتی حزب بعث در گفت‌وگو با الشرق الاوسط؛

ترورهای شهید بهشتی و رجایی طرح اطلاعات عراق با همکاری منافقین بود

هشتمین روز نمایشگاه بین المللی کتاب 1402

آثار پرفروش هابیلیان در نمایشگاه بین المللی‌کتاب تهران

مهر 1359
4 شنبه 5 شنبه جمعه شنبه 1 شنبه 2 شنبه 3 شنبه
9
تاریخ : 1359/07/09
14
تاریخ : 1359/07/14
16
تاریخ : 1359/07/16
21
تاریخ : 1359/07/21
23
تاریخ : 1359/07/23
25
تاریخ : 1359/07/25

دانلود فیلم های تروریستی ایران و جهان