نامه قدردانی خانواده شهدای ترور کشور از نماینده دائم ایران در سازمان ملل متحد

نماینده دائم کشورمان در سازمان ملل متحد روز گذشته در سخنرانی خود در شورای امنیت سازمان ملل متحد در نیویورک  با یادآوری کشتار بیش از 17000 از شهروندان کشورمان توسط گروه های تروریستی، جامعه اطلاعاتی آمریکا را حامی اقدامات تخریبی گروهک تروریستی منافقین معرفی کرد که تاکنون 12000 نفر از هموطنانمان را به خاک و خون کشیده است.

 در همین راستا بنیاد هابیلیان به عنوان نماینده خانواده 17000 شهید ترور کشور نامه سرگشاده ای را خطاب به سفیر کشورمان در سازمان ملل متحد ارسال و مراتب تشکر خود را از این اظهارات آگاهی بخش و صریح اعلام کرد.

متن این نامه به به شرح ذیل است:

بسم الله الرحمن الرحیم

جناب آقای دکتر مجید تخت روانچی

نماینده محترم و دائم جمهوری اسلامی ایران در سازمان ملل متحد

با سلام و تحیت

سخنرانی دقیق و روشن روز گذشته جنابعالی در نشست شورای امنیت سازمان ملل متحد که با موضوع «ارتباط تروریسم و جنایات سازمان‌یافته فراملی» برگزار شده بود موجب مسرت همه ملت ایران به خصوص خانواده ها و بازماندگان حوادث تروریستی گردید.

کشورمان از نخستین روز به ثمر رسیدن انقلاب اسلامی تاکنون محل دشمنی بدخواهان و معاندان و حامیان منطقه ای و بین المللی آن به سرکردگی بزرگ ترین حامی تروریسم و ناقض حقوق بشر یعنی دولت ایالات متحده آمریکا بوده است.

ملت ایران بیش از 17000 تن از شهروندان خود اعم از مقامات عالی کشور و شهروندان عادی را طی عملیات های خشونت بار و تروریستی در طول چهار دهه گذشته از دست داد. اما متأسفانه بسیاری از این گروه ها از جمله گروهک تروریستی منافقین که 12000 تن از هموطنان را قتل عام کرد اکنون به طور آزادانه در کشورهای غربی در حال تردد و فعالیت و برگزاری تجمعات هستند، که در تازه ترین آنها می توان به تجمع منافقین تروریست در 31 خرداد ماه سال جاری در واشنگتن اشاره کرد. سلسله عملیات تروریستی روزهای اخیر گروهک های خشن و جدایی طلب در مناطق غرب کشور که توسط گروه هایی انجام می شود که در اروپا دفتر و فعالیت دارند و این اقدامات آنان حتی تروریستی خوانده نمی شود نیز از این دست است.

بدون تردید اگر کمک های مالی، سیاسی و اطلاعاتی مستمر دولت های غربی و آمریکا از این گروهک ها نبود، امروز شاهد قربانی شدن این تعداد از فرزندانمان نبودیم.

سخنرانی مبسوط جنابعالی در نشست شورای امنیت، بیان رسای فریاد " ایران قربانی تروریسم " در جهانی است که بازیگردانان مکار آن به ناحق این کشور قربانی خشونت و ترور را متهم به ارتکاب تروریسم می کنند.

خانواده شهدای ترور کشور بر خود لازم می داند از اقدام قابل تقدیر و ارزشمند جنابعالی و همه مسؤولینی که در کشور، خالصانه در راه احقاق حقوق قربانیان تروریسم و نقض حقوق بشر و خانواده های شهدای ترور گام بر می دارند تشکر و قدردانی کند.

 

بنیاد هابیلیان

خانواده شهدای ترور کشور

19 تیر 1398

 


  • هیچ نظری یافت نشد

نظر خود را اضافه کنید

0
نظر شما به دست مدیر خواهد رسید
فروردین 1397
شنبه 1 شنبه 2 شنبه 3 شنبه 4 شنبه 5 شنبه جمعه
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
20
21
22
23
24
25
26
31