رجایی و باهنر سند مظلومیت ملت ایران در مبارزه با تروریسم هستند

در بیانیه خانواده شهدای ترور کشور،‌ ضمن گرامی‌داشت یاد و خاطره شهدای ترور‌،‌ از شهادت شهیدان رجایی و باهنر در حادثه تروریستی 8 شهریور به عنوان سند مظلومیت ملت ایران در مبارزه با تروریسم یاد شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی هابیلیان(خانواده شهدای ترور کشور) در بیانیه این تشکل مردم نهاد به مناسبت آغاز سومین دهه بزرگداشت شهدای 8 شهریور آمده است: جایگاه امروز منافقینِ طرد شده از آغوش اسلام،‌ امام و ملت، آنقدر حقیرانه است که حتی هم‌پالگی‌های سال‌های دورشان هم تمایل به اتحاد مجدد با این فرقه ندارند تا مبادا نامشان در اذهان عموم ملت ایران به عنوان همکاران مشتی تروریست ثبت شود، به عبارتی بهتر عیار فلاکت منافقین تروریست آنقدر بالاست که اپوزیسیون متوهم خانه نشین در آمریکا و اروپا،‌ ترجیح می‌دهد همچنان به ارتزاق از کمک‌های آمریکا مشغول باشند و ناله‌های بدبختی‌شان را از شبکه‌های تلویزیونی‌شان سر بدهند،‌ اما هیچ کجا نا‌مشان در کنار سازمان تروریستی مجاهدین خلق بر زبان رانده نشود.

در این بیانیه همچنین آمده است: 8 شهریور یادواره خادمانی است که جان به قربانگاه تروریسم دادند تا زمینه‌ساز دربه‌دری منافقین شوند و تدبیر خردمندانه‌شان اینک و با گذشت سه دهه از سالگرد پرواز ملکوتی‌شان، همچنان سندی باشد بر مظلومیت جمهوری اسلامی و پاسخی محکم‌تر در مقابل تبلیغات بی‌شرمانه و سرسام آور کشورهایی که جمهوری اسلامی را حامی تروریسم می‌دانند و غافل‌اند از اینکه تروریسم، نطفه شومی است که در بطن خودشان پایه‌ریزی شده تا از این طریق به مطامع پلیدشان دست پیدا کنند.

منافقین اگر چه در سال‌های ابتدایی پیروزی انقلاب اسلامی ترورهای زیادی انجام دادند و پرونده تروریستی خود را هر روز سنگین‌تر کردند،‌ اما جایگاه امروز منافقین نشان می‌دهد که تمام ترورهای صورت گرفته توسط عوامل این فرقه،‌ امروز گلوگیر خود آنها شده، به نحوی که آنها را در هر دوره،‌ از دست‌یابی به کعبه آمالشان (خروج از لیست تروریستی آمریکا) محروم می‌کند و از سویی دیگر سندی پرافتخار است بر حقانیت ملتی سرافراز و مظلوم و خط بطلانی است بر دسایس آنها که تنها می‌توانند در میتینگ‌ها و تبلیغات سیاسی‌شان، جمهوری اسلامی را کشوری طرفدار تروریسم نشان دهند!

30 سال از زمانی که منافقین به خیال باطل خود با ترور رئیس جمهور و نخست وزیر، تلاش کردند تا ریشه نهال جوان جمهوری اسلامی را از ریشه بکنند می‌گذرد،‌ اما اینک زمستان تلاش‌های تروریستی برای ملت ایران گذشته و روسیاهی‌اش برای سرکرده فراری منافقین و همسر دربه‌در در پارلمان‌های اروپایی اش مانده که تلاش می‌کند با هر ترفندی این فرقه‌ تروریستی‌ را به عنوان مضحک «تنها جایگزین دموکراتیک جمهوری اسلامی» به پارلمانتر‌های اروپایی قالب کند اما آنها از منافقین، تنها یورو و دلارهای فراوانشان را می‌خواهند و در دل بر فرقه‌ای آواره می‌خندند و اعتقادی به آن ندارند.

آیا نطفه شومی به نام سازمان تروریستی منافقین خلق که امروز مشتی پیرمرد و پیر زن متکبر، متوهم و عقب مانده از دنیا را در خود جای داده،‌ باحمایت‌های دیروز آمریکا به اینجا نرسیده؟ آیا جز این است که القاعده و طالبان و پژاک و جند‌ا... و شورش‌های قومی و قبیله‌ای در کشورهای آفریقایی و همکاری تسلیحاتی با جدایی‌طلبان کشورهای آمریکای لاتین،‌ همه و همه با حمایت آمریکا ایجاد شد و به وقوع پیوست تا اریکه قدرت و دخالت در دیگر کشورها همچنان زیر گام‌های استعماری مقامات آمریکایی باشد؟

امروز تروریسم ابزار دست دولت‌هایی شده که پز روشنفکری و حقوق بشری‌شان،‌ جایی برای معادلات واقع‌نگری باقی نگذاشته است، اما کیست که نداند رد پای آمریکا در تمام حوادث تروریستی ایران، عراق، افغانستان،‌ سودان و بسیاری دیگر از کشورها آشکار است؟ کیست که نداند اگر حمایت از تروریسم شوم نطفه‌ای به نام رژیم اسرائیل نبود،‌ امروز در سرزمین‌های اشغالی و شهرک‌های صهیونیست‌نشین، مزارع بزرگ فلسطینی‌ها بود و شادی و خنده کودکانشان در آنجا طنین انداز می‌شد و کیست که نداند در حمایت از فرقه‌ها و گروهک‌های تروریستی و بسط و گسترش آنها،‌ جای پای آمریکا، همیشه ثابت و پابرجاست؟

خانواده شهدای ترور کشور ضمن بزرگداشت یاد و خاطره شهدای هشتم شهریور 1360 و به خصوص شهیدان رجایی و باهنر،‌ یاد و خاطره 17 هزار و 159 شهید ترور کشور را گرامی‌ می‌دارد و در آغاز سومین دهه شهادت شهدای واقعه تروریستی 8 شهریور،‌ بر دفاع از نظام مقدس جمهوری اسلامی و آرمان‌های بلند بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی تأکید می‌کند و در این مسیر فرزندان و بازماندگان رفتگان این راه،‌ خود را همچنان سربازان و خادمان ملت و نظام مقدس جمهوری اسلامی می‌دانند.


  • هیچ نظری یافت نشد

نظر خود را اضافه کنید

0
نظر شما به دست مدیر خواهد رسید
بهمن 1357
شنبه 1 شنبه 2 شنبه 3 شنبه 4 شنبه 5 شنبه جمعه
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21