بیانیه بنیاد هابیلیان در محکومیت اقدام تروریستی کوهک سراوان

Arm Habilianبسم الله الرحمن الرحیم

به خاک و خون‌خفتن 14 تن از مرزداران غیور و محافظان امنیت مردم توسط گروهک تروریستی و مزدور جیش‌العدل بار دیگر اثبات کرد که تروریسم تهدیدی مهم علیه امنیت کشور و توطئه‌ای طراحی‌شده علیه ایران اسلامی به‌حساب می‌آید.

تروریست‌های تکفیری و سلفی که از ایجاد درگیری مذهبی در منطقه بلوچستان و شکاف‌انداختن در وحدت شیعه و سنی عاجز شده‌اند، با خشونت و وحشی‌گری دست به کشتاری خونین زدند که نشانگر عمق ترس و ورشکستگی و ضعف منطق آنان است.

تروریست‌های زبون که به یمن غیرت مرزداران دستشان از آسیب‌رساندن به حریم جامعه و مردم عزیزمان کوتاه شده است، به نیابت از اربابان و همپالکی‌هایشان، این‌بار از اهداف سیاسی و وابستگی خود به استعمار و صهیونیسم پرده برداشته و به‌صراحت تأکید کرده‌اند که انتقام شکست در سوریه را از فرزندان بی‌گناه ایران‌زمین می‌گیرند!

هرچند جریان وهابی‌‌سلفی، روزانه در کشورهای منطقه از عراق و سوریه تا افغانستان و پاکستان، خون بی‌گناهان از زن و مرد و کودک را بر زمین می‌ریزد، اما وقوع جنایت در کوهک سراوان، لزوم موضع‌گیری و دخالت سازمان ملل و شورای حقوق‌بشر در برابر این اقدام تروریستی و تقبیح و محکومیت استفاده ابزاری کشورهای غربی از آن ضد صلح و امنیت منطقه را ضروری می‌سازد.

بی‌شک در پشت این توطئه شوم و جنایت وقیحانه، رژیم غاصب صهیونیستی و برخی کشورهای منطقه قرار دارند که در هفته‌های اخیر مذبوحانه درخواست جنگ با ایران را داشته و به‌دنبال تنش‌آفرینی در منطقه هستند؛ اما تجربه تاریخی نشان داده است که اقتدار ایرانِ‌بزرگ با این تشبثات خللی نمی‌یابد و ملت قهرمان ایران، لشگر جور و مزدوران جدید سلفی‌صهیونیستی را به‌همان سرنوشت جندالشیطان و گروهک ریگی دچار خواهند کرد.

بنیاد هابیلیان(خانواده شهدای ترور کشور)، ضمن محکوم‌نمودن این اقدام، بار دیگر یادآور می‌شود که بروز این اقدامات تروریستی قبل از هرچیز متأثر از نگاه دوگانه به پدیده تروریسم و سکوت کشورهای مدعی مبارزه با تروریسم است و از این حیث ایران اسلامی به صورت دوجانبه قربانی تروریسم شده است.

در پایان، فرزندان شهدای ترور در بنیاد هابیلیان، شهادت 14 سرباز فداکار در راه دفاع از میهن و مردم کشورمان را به خانواده این عزیزان و ملت بزرگ ایران تبریک و تسلیت می‌گویند.

 


فروردین 1403
شنبه 1 شنبه 2 شنبه 3 شنبه 4 شنبه 5 شنبه جمعه
1
2
3
4
5
8
9
10
11
12
16
17
18
19
20
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31