بزرگداشت ۱۴ شهید ترور استان بوشهر برگزار می‌شود

Shora99boshehrرئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان بوشهر از برگزاری مراسم بزرگداشت ۱۴ شهید ترور استان خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی هابیلیان به نقل از خبرگزاری حوزه، حجت الاسلام یوسف جمالی، صبح امروز در نشست ستاد بزرگداشت شهدای ترور استان و حجت الاسلام شهید ابوتراب عاشوری پرچمدار روحانیت استان در انقلاب اسلامی، اظهار داشت: آن چیزی که هر انقلابی را تهدید می‌کند فراموش کردن آرمان‌های آن انقلاب است و دشمنان ما نیز به دنبال بی‌روح و بی‌محتوا شدن انقلاب اسلامی هستند.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان بوشهر افزود: اگر آن پیام‌ها و شخصیت‌های مهم انقلاب را بخواهیم به فراموشی بسپاریم نتیجه آن همین است بنابراین بزرگداشت شخصیت‌هایی که پرچمدار انقلاب و حرکت بودند بسیار اهمیت دارد.

وی با بیان اینکه کم هزینه‌ترین راه برای بزرگداشت یک شهید یاد کردن آن است، گفت: این کار کمک می‌کند تا مردم شخصیت‌ها و شهدای استان را بشناسند و از طرفی برگزاری چنین مراسماتی نقش موثری در ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و انتقال به نسل آینده دارد.

حجت الاسلام جمالی با تقدیر از تدبیر امام جمعه چغادک برای احداث موزه شهید عاشوری در این شهر، گفت: راه انداری این موزه کار بسیار ارزنده‌ای است و می‌توان با راه‌اندازی این موزه علما و شهدای دیگر را نیز معرفی کرد.

وی نقش حوزه هنری را در محتوای بخشی به موزه را بسیار موثر دانست و اظهار داشت: در کنار حوزه هنری، سپاه و بنیاد شهید نیز نقش موثری در ایجاد یک موزه خوب و در خور شان شهید می‌توانند داشته باشند.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان بوشهر از برگزاری مراسم بزرگداشت ۱۴ شهید ترور استان خبر داد و گفت: این برنامه همزمان با بزرگداشت شهید ابوتراب عاشوری در روز دوم شهریور‌ماه در شهر چغادک برگزار و به صورت زنده از سیمای مرکز بوشهر پخش خواهد شد.


فروردین 1403
شنبه 1 شنبه 2 شنبه 3 شنبه 4 شنبه 5 شنبه جمعه
1
2
3
4
5
8
9
10
11
12
16
17
18
19
20
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

دانلود فیلم های تروریستی ایران و جهان