برگزاری نمایشگاه و نشست تخصصی حقوق بشر آمریکایی از دیدگاه مقام معظم رهبری

DSC 0058

پنجمین نشست تخصصی حقوق بشر آمریکایی از دیدگاه مقام معظم رهبری در مجتمع فرهنگی‌هنری نهم دی بوشهر برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری‌تحلیلی هابیلیان، در این نشست بنیاد هابیلیان در ادامه حضور خود در برگزاری نمایشگاه‌های متعدد، نمایشگاه تروریسم دولتی آمریکا را در حاشیه پنجمین نشست تخصصی حقوق بشر آمریکایی از دیدگاه مقام معظم رهبری در مجتمع فرهنگی هنری نهم دی بوشهر افتتاح کرد.

این نمایشگاه با حضور سیدمحمدجواد هاشمی‌نژاد، دبیرکل بنیاد هابیلیان، آیت‌الله صفایی بوشهری امام جمعه بوشهر و نماینده ولی فقیه در استان و دکتر عبدالکریم گرانوند استاندار بوشهر و جمعی از مسئولین استان بوشهر افتتاح گردید.

این نمایشگاه که به معرفی ابعاد تروریسم دولتی آمریکا می پرداخت شامل بخش‌هایی از جمله: آمریکاشناسی (معرفی ساختار حکومت آمریکا، مؤلفه های فرهنگی منحط ایالات متحده و باورهای سلطه جویانه ای که مؤسسین این کشور درپی آن بوده اند)، اتاق جنگ (معرفی برخی اتاق های فکر تصمیم ساز در سیاست خارجی آمریکا)، نظامی گری (مداخلات نظامی آمریکا از سال های جنگ جهانی اول تا دهه اول قرن بیست و یکم)، جنگ ها و دروغ ها (جنگ هایی که دولتمردان آمریکا با دروغ آغاز کردند)، نقطه بحران (دروغ یازده سپتامبر و لشگرکشی به عراق و افغانستان به بهانه جنگ با ترور)، وضعیت استثنا (تضییع حقوق شهروندان آمریکایی و جاسوسی غیر قانونی از آن ها به بهانه امنیت ملی و مقابله با تروریسم)، صدور تروریسم (اقدامات تروریستی آمریکا در اقصی نقاط جهان) و دشمن ملت (اقدامات تروریستی دولت آمریکا علیه ایران) بود.

همچنین معرفی شهدای ترور بوشهر و تروریسم دولتی آمریکا از نگاه رهبر معظم انقلاب، تروریسم دولتی آمریکا علیه ملت ایران، حمایت از گروه های تروریستی، مداخلات سیاسی‌نظامی در کشورها، نقض حقوق شهروندان آمریکا از دیگر بخش های این نمایشگاه بود.

 

مشروح نشست

معاون اجتماعی سیاسی حوزه‌های علمیه در این نشست گفت: باید یزید زمان را بشناسیم و اکنون یزید زمان ترامپ است.

حجت الاسلام محمد حسن زمانی افزود: جنایت‌های آمریکا چند برابر جنایت‌هایی است که یزید انجام داده است.

او ادامه داد: اسرائیل جنایتکار اصلی است که جنایت‌های خود را با حمایت آمریکا انجام می‌دهد، اما ادعای حقوق بشری دارند.

معاون اجتماعی سیاسی حوزه‌های علمیه بیان کرد: آمریکا اولین کشوری است که بمب اتم روی سر مردم ریخت حالا داشتن انرژی هسته‌ای را برای دیگر کشورما منع می‌کند.

حجت‌الاسلام زمانی ادامه داد: داعش را آمریکایی‌ها به وجود آوردند و فعالیت این گروه یک میلیون کشته داده، اما امروز مدعی حقوق بشر هستند.

او تاکید کرد: کسانی که می‌گویند آمریکا کشور بدی نیست باید این تفکر را کنار بگذارند. تجربه‌های تلخ نشان داده، کشور‌هایی که تسلیم آمریکا شدند، راه به جایی نبردند.

معاون اجتماعی سیاسی حوزه‌های علمیه گفت: طبق فرمایش قرآن کریم باید در برابر ظالمان ایستاد و مقاومت کرد و اکنون ایران با مقاومتی که به خرج داده، در جهان قهرمان است.

DSC 0083

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر نیز با بیان اینکه تحریم اقتصادی آخرین تیر استکبار جهانی علیه ایران است، گفت: این تحریم‌ها به زیان اقتصاد آن کشور هم تلقی می‌شود، ولی به عنوان آخرین تیر دشمن محسوب می‌شود که نشان از افول و شکست استکبار جهانی به سرکردگی آمریکا است.

آیت‌الله صفایی بوشهری با بیان اینکه آمریکا شاخص تمام عیار نقض حقوق بشر در جهان است، افزود: آمریکا هم در فضای زیستی خود و هم در جامعه بین‌المللی ناقض حقوق بشر و تهدید‌کننده حقوق جامعه انسانی در عالم است.

وی با اشاره به اینکه آمریکا در کلام و نوشتار چهره خود را از جنایات مخفی می‌کند، ادامه داد: آمریکا ممکن است چهره واقعی جنایتکاری خود را در کلام، بیان و نوشتار بپوشاند، اما این کشور در تمام ابعاد دارای جنایت و مجرم علیه بشر است.

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر با اشاره به اینکه با هدایت‌های رهبر انقلاب به‌زودی افول سیطره آمریکا در جهان ملاحظه می‌شود، تصریح کرد: با هدایت‌های رهبر انقلاب که پرچم‌دار آزادی انسان از سلطه جهانی استکبار است به‌زودی افول پرشتاب سیطره آمریکا در جهان ملاحظه خواهد شد.

استاندار بوشهر نیز گفت: حقوق بشر اسلامی برگرفته از کلام امیر مومنان است در فرمانی که ایشان به مالک اشتر دادند.

عبدالکریم گراوند افزود: در این چهل سال، بار‌ها آمریکا با نقض حقوق مردم ما، دست به جنایاتی زد که ساقط کردن هواپیمای مسافربری و بمباران شیمیایی مردم در زمان جنگ تحمیلی فقط دو مورد از آن جنایت‌هاست.

او ادامه داد: اکنون هم می‌توان به ماجرای یمن اشاره کرد که مدعیان حقوق بشر در برابر جنایت‌های صورت گرفته علیه حقوق بشر در این کشور، هیچ سخن نمی‌گویند.

استاندار بوشهر منفعت طلبی را شاخص آمریکا برای دفاع از حقوق بشر خواند و گفت: هر تعداد انسان از بین برود اگر به نفعشان نباشد کاری به آن ندارند و دربرابرشان واکنشی نشان نمی‌دهند، اما اگر با منفعت آنان سازگار باشد عالم و آدم را به هم می‌دوزند.

DSC 0144

گراوند تاکید کرد: باید محتوا‌های رسانه‌ای تولید شود تا همه قشر‌های جامعه به ویژه نسل جوان از جنایت‌های آمریکا آگاه شوند.

او با اشاره به پیشینه مبارزات ضد استعماری و ضد استکباری استان بوشهر، گفت: وجود قبرستان انگلیسی‌ها در بوشهر سندی جاودانه است که نشان می‌دهد مردم این استان تا پای جان از آب و خاک خود حفاظت می‌کنند و متجاوزان را به هلاکت می‌رسانند.

معاون بین الملل دفتر حفظ و نشر آثار مقام معظم رهبری گفت: تحریم‌هایی که آمریکا علیه ایران اعمال کرده نمونه‌ای بارز از نقض حقوق بشر است.

محسن پاک آیین افزود: حقوق بشر آمریکایی اکنون دچار چالش نظری و اقتصادی شده است. در بعد نظری، اندیشمندان آمریکایی اصالت را در قدرت و سلطه می‌بینند و مخالف ورود اخلاق در سیاست هستند و به دنبال آن، هراقدامی برای افزایش قدرت در آمریکا مجاز است از اعمال شکنجه تا زندانی کردن افراد که اکنون این موضوع در دانشگاه‌های آمریکایی به چالش کشیده شده است.

او همچنین با اشاره به افول برخی مسائل بشری در غرب، بیان کرد: نهضت عقیم کردن افراد در اروپا، ازدواج همجنس‌ها در آمریکا نمونه بارز نابود کردن بشر است.

معاون بین الملل دفتر حفظ و نشر آثار مقام معظم رهبری با اشاره به حمایت آمریکا از عربستان در موضوع قتل‌خاشقجی در سفارت عربستان در استانبول، عنوان کرد: جنایات یمن، بی آبرویی بزرگی برای عربستانی‌هاست، اما باز آمریکا از عربستان حمایت می‌کند.

پاک آیین ادامه داد: شورای حقوق بشر سازمان ملل برای آمریکا تا زمانی اهمیت دارد که مصوباتش مغایر منافع آمریکا نباشد.

او گفت: در یونسکو روزی به نام فلسطین مشخص می‌شود آن وقت این کشور را از این نهاد فرهنگی خارج می‌کنند. هنگامی که دیدند منافع اسرائیل در خطر است از یونسکو خارجش می‌کنند.

معاون بین الملل دفتر حفظ و نشر آثار مقام معظم رهبری افزود: رژیم اسرائیل نخستین ناقض حقوق بشر است. همه جنگ‌ها به اسرائیل ختم می‌شود و پشت همه اتفاقات رژیم صهیونیستی است. به فرموده امام راحل رژیم صهیونیستی غده سرطانی است.

پاک آیین تحریم‌هایی که آمریکا علیه ایران اعمال کرده را نمونه‌ای بارز از نقض حقوق بشر دانست  و گفت: ۲۲ کشور را تحریم کرده‌اند و به مردم دنیا زور می‌گویند و تروریسم اقتصادی را در همه حال دنبال می‌کنند.

او تاکید کرد: نگاهی که رهبر انقلاب خواهان گسترش آن هستند این است که وابستگی کشور به نفت کاهش یابد و مسئولان هم در حال تبعیت هستند.

معاون بین الملل دفتر حفظ و نشر آثار مقام معظم رهبری ادامه داد: اگر به دنبال ایجاد تمدن نوین اسلامی هستیم باید تمدن غرب و ارزش‌های ضد انسانی آن‌ها را به چالش بکشیم.

پاک آیین گفت: باید ریشه دخالت آمریکا در ونزوئلا و دیگر کشورها، از جمله ایران قطع شود و باید با کمک اندیشمندان و بزرگان راه‌های نابودی تمدن دروغین حقوق بشر را فراهم کرد.

دبیرکل سازمان جوانان حقوق بشر جمهوری اسلامی ایران هم گفت: هفته دوم تیر روز‌های تلخی برای ایرانیان است و حوادث هفتم تیر و دوازدهم تیر که بر اثر جنایات آمریکا رخ داده هیچ گاه از ذهن مردم پاک نخواهد شد؛ به همین علت این هفته، هفته حقوق بشر آمریکایی نامگذاری شده است.

امین انصاری افزود: یکی از دستاویز‌های آمریکا برای از پا درآوردن مخالفان خود، تبلیغ‌هایی است که آن‌ها انجام می‌دهند و خود را مدافع حقوق بشر معرفی می‌کنند.

او تحریم‌های ظالمانه را نمونه آشکار نقض حقوق بشر دانست و ادامه داد: با این وجود، به فرموده رهبر معظم انقلاب، جمهوری اسلامی ایران مقتدرانه ایستاده است و به فضل الهی شاهد نابودی رژیم آمریکا به دست جبهه مقاومت خواهیم بود.

DSC 0194

دبیرکل سازمان جوانان حقوق بشر جمهوری اسلامی ایران گفت: این سازمان، پیش از این چهار نشست تخصصی حقوق بشر آمریکایی از دیدگاه مقام معظم رهبری در شهر‌های قم، مشهد، شیراز و سنندج برگزار کرده است.

خبرنگار آمریکایی شبکه پرس تی هم گفت: رسانه‌های آمریکایی به دنبال این هستند که با فریب افکار عمومی جهان، کشور خود را حامی حقوق بشر در همه دنیا معرفی کنند.

مرضیه هاشمی در پنجمین نشست تخصصی حقوق بشر آمریکایی از دیدگاه مقام معظم رهبری افزود: آمریکا با شهروندان خود نیز رفتاری دو گانه دارد و بین سیاهپوستان و سفیدپوستان فرق می‌گذارند.

او ادامه داد: بعضی‌ها سنگ آمریکا را بر سینه می‌زنند و هزار بهانه برای مبرا ساختن این کشور می‌سازند.

خبرنگار آمریکایی شبکه پرس تی وی گفت: رسانه‌های غربی و آمریکا ماموریت اصلی خود را این قرار داده اند که اعلام کنند آمریکا کشوری فوق العاده در زمینه رعایت حقوق بشر است و  نه تنها از کشور خود بلکه از سراسر دنیا حمایت می‌کند.

هاشمی تصریح کرد: در منطقه غرب آسیا و جمهوری اسلامی ایران برخی جوانان می‌گویند آمریکا خیلی بد نیست، اما باید باور داشته باشیم که اقدامات ظالمانه آمریکا در سراسر دنیا مشخص است.

او افزود: هالیوود جنایت‌هایی که آمریکا در سراسر دنیا انجام داده را فعالیت‌هایی خوب نشان می‌دهد.

خبرنگار آمریکایی شبکه پرس تی وی گفت: در ایران قهرمان زیاد داریم که آثار مناسبی برای معرفی‌شان تولید نمی‌شود.

هاشمی ادامه داد: نمی‌توان ماجرای سقوط هواپیمای مسافربری را شنید و مرگ بر آمریکا نگفت.

او بیان کرد: شعار مرگ بر آمریکا ابعاد گوناگونی دارد و در واقع تجلی شعار حمایت از مظلومین است.

نماینده حماس در ایران نیز در پنجمین نشست تخصصی حقوق بشر آمریکایی از دیدگاه مقام معظم رهبری در بوشهر گفت: بیش از ۷۰ سال است که رژیم کودک کش صهیونیستی کشتار را شروع کرده و گزارش‌های بین المللی نشان می‌دهد که در سال‌های ۲۰۰۰ تا ۲۰۰۷ میلادی،۱۴۰۰ کودک فلسطینی کشته شده اند که بیشتر آن‌ها زیر ۱۲ سال دارند.

خالد القدومی افزود: آمریکا نه تنها ۱۲۱ میلیارد دلار به صهیونیست‌ها کمک نظامی می‌کند بلکه وزارت دفاع این کشور نیز دست به انباشت عدوات نظامی در پایگاه‌های نظامی صهیونیست می‌زند تا در صورت نیاز از آن‌ها استفاده شود.

او ادامه داد: در بعد دیپلماسی نیز این کشور بیش از ۴۳ بار از حق وتو برای حمایت از صهیونیست‌ها استفاده کرده است و حمایت دولت ترامپ از شهرک سازی است و توسعه شهرک‌های صهیونیستی در فلسطین خود نقض حقوق بشر است.

نماینده حماس در ایران بیان کرد: مقاومت به رغم بضاعت و امکانات کمی که داشته توانسته بینی آمریکا را به خاک بمالد.

القدومی گفت: امروزه آمریکا آشکارا در کنار رژیم صهیونیستی است و این رژیم فرزند آمریکا و بریتانیاست که هدف از وجودش مقابله با اعراب است.

او با اشاره به انتقال سفارت آمریکا از تل آویو به قدس، ادامه داد: آمریکا سالانه میلیارد‌ها دلار از جیب شهروندان خود به اسرائیل پرداخت می‌کند که هدف این پرداخت کشتار مردم فلسطین است.

نماینده حماس در ایران تصریح کرد: تجربه‌ها نشان داده صحبت با آمریکا نتیجه‌ای ندارد و راه به جایی نخواهد برد.

القدومی افزود: غربی‌ها به دنبال آن هستند که کشور را از چنگ ما در آورند و آمریکایی‌ها هیچ خیری برای فلسطینیان نمی‌خواهد و هدفشان نابودی کشور ماست.

نماینده حماس در ایران بیان کرد: آمریکا خود را خیرخواه کشورما نشان می‌دهد، اما دروغ می‌گوید. آمریکا ایران را برای اینکه دموکراسی را انتخاب کرده است در تحریم قرار داده و در توافق هسته‌ای هم یک جانبه از این توافق خارج شد.

156684541

القدومی افزود: رهبر معظم انقلاب تنها رهبری است که توانست بر ترامپ چیره شود.

او تصریح کرد: نابودی پهپاد ۱۶۰ میلیون دلاری آمریکا به دست سپاه نشان داد که ایرانیان می‌توانند آن‌ها را به چالش بکشند به گونه‌ای که آمریکا جرات ندارد پاسخ دهد.

نماینده حماس در ایران با اشاره به مقاله یکی از اندیشمندان غربی، تاکید کرد: به ترامپ توصیه شده رهبر انقلاب را جدی بگیرد چرا که ایشان تنها رهبری است که توانسته بر ترامپ چیره و فائق شود.

القدومی بیان کرد: فلسطین فصل مشترک پویایی مقاومت در مقابل دشمنان است. ایستادگی در برابر رژیم صهیونیستی، صیانت از مقاومت و ایستادگی است.

او گفت: مسکن سازی رژیم صهیونیستی خیانتی بزرگ است که در تلاش هستند آن را با کمک آمریکایی‌ها انجام دهند.

معاون امور زنان سازمان جوانان حقوق بشر جمهوری اسلامی ایران نیز گفت: اگر ما درباره نقض حقوق بشر به دست آمریکا می‌خواهیم صحبت کنیم، ریشه اش را باید در گسسته شدن خانواده در این کشور بیابیم. همین اقدام، ریشه نقض حقوق بشر است.

 سیده صدیقه حجازی بیان کرد: جبهه نرم آمریکا، غرب و استعمار بسیار قوی‌تر از جبهه سخت آن است بنابراین باید برای حراست از ارزش‌های دینی و ملی خود پایداری به خرج دهیم.

او با ارائه گزارشی از خلاصه نشست کمیسیون حقوق بشر که دیروز برگزارشد، افزود: در نشست این کمیسیون که با حضور دانشجویان و دانشگاهیان برگزار شده بود به بحث و بررسی جنبش‌های آزادی خواه زنان در کشور‌های غربی پرداختیم.

عضو شورای فرهنگی و اجتماعی زنان شواری عالی انقلاب ادامه داد: به جرات می‌توان گفت: یکی از مباحث جدی فرهنگ غرب، بحث زنان و خانواده است.

او با اشاره به موج گرایش زنان غربی به اسلام بیان کرد: پژوهش‌هایی که خود غربی‌ها انجام داده‌اند، گواه بر این است که جریان مدعی زنان در غرب نه تنها نتوانسته حقوقشان را به آن‌ها برساند، بلکه حقوق دیگری را هم از آنان ضایع کرده است و خانواده‌ها از هم پاشیده شده اند و اکنون چیزی به عنوان خانواده با مفهوم واقعی باقی نمانده است.

معاون امور زنان سازمان جوانان حقوق بشر جمهوری اسلامی ایران گفت: اکنون جریان‌های جدیدی در حال تلاش هستند در بین مردم و نخبگان در جوامع غربی بحث بازیابی خانواده را مد نظر پیگیری کنند.

حجازی افزود: اگر ما درباره حقوق بشر آمریکایی و نقض حقوق بشر به دست آمریکا می‌خواهیم صحبت کنیم، ریشه اش را باید در آمریکا جستجو کنیم همان جایی که ریشه خانواده گسسته شده و زنان و مردان را بی ماوا شده‌اند. به طور دقیق همین اقدام، ریشه نقض حقوق بشر است.

معاون امور زنان سازمان جوانان حقوق بشر جمهوری اسلامی ایران عنوان کرد: آن‌ها کاری کردندکه زنان و مردان به جای اینکه کنار هم باشند در مقابل هم قرار گرفته‌اند، به جای رفیق بودن رقیب یکدیگر شده‌اند، به جای همدل شدن، شریک اقتصادی هم شده‌اند و هر کدام برای خود زندگی می‌کنند و راه خودشان را می‌روند.

او گفت: اکنون در جوامع غربی شاهد خانواده‌های غیر متعارفی هستیم که برای آن نتوانسته‌اند راه حلی داشته باشند.

حجازی افزود: حالا غرب تلاش می‌کند تا این فرهنگ را به دیگر جوامع صادر کند و در هر کشوری که آمریکا نفوذ کرده سعی کرده این فرهنگ را جا بیندازد و هیچ تلاشی صرف بازسازی و عمران مناطق جنگ زده نداشته است.

عضو شورای فرهنگی و اجتماعی زنان شواری عالی انقلاب بیان کرد: تلاش برای کاهش تعصبات دینی در عربستان در جامعه افغانستان یا جامعه پاکستان و عراق و ... نشان می‌دهد از همان مسیری که در کشور خودشان استفاده کردند، برای سلطه بر مردم در جوامع دیگر استفاده می‌کنند.

حجازی تاکید کرد: اگرمی‌خواهیم در برابر سلطه غرب بایستیم تنها راهش این است که از ارزش‌های دینی و ملی خود پاسبانی کنیم و نسبت به آن پایدار باشیم، چون جبهه نرم آمریکا، غرب و استعمار بسیار قوی‌تر از جبهه سخت آن است.

 

دیدار دبیرکل بنیاد هابیلیان با آیت‌الله صفایی بوشهری

1834

همچنین پس از پایان مراسم سیدمحمدجواد هاشمی‌نژاد، دبیرکل بنیاد هابیلیان  با آیت‌الله غلامعلی صفایی بوشهری، امام جمعه بوشهر و نماینده ولی فقیه در استان بوشهر دیدار و گفت‌وگو کرد.

در این دیدار که تعدادی از فرزندان شهدای ترور کشور نیز حضور داشتند، دبیرکل بنیاد هابیلیان و هیئت همراه با حضور در دفتر ایشان گزارشی از فعالیت‌های این بنیاد ارائه کردند.

آیت‌الله صفایی بوشهری نیز ضمن دعای خیر و آرزوی موفقیت برای این بنیاد، با بیان سخنانی رهنمودهای لازم را ارائه فرمودند.


مطالب پربازدید سایت

بنیاد هابیلیان

شهید سید مجتبی هاشمی

نشست کیفردهی به جرایم تروریستی

حمایت حقوقی از قربانیان تروریسم در ایران

حمله تروریستی خاش تحت حمایت کامل آمریکا بود

خانواده شهدای حمله تروریستی خاش ـ زاهدان از آمریکا شکایت می‌کنند

دیدار دبیرکل بنیاد هابیلیان با خانواده شهدای ترور حمله تروریستی راسک و چابهار

دیدار با خانواده شهدای حمله تروریستی به راسک و چابهار

جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی

منافقین و صهیونیست‌ها دست کمی از یکدیگر ندارند

دیدار دبیرکل بنیاد هابیلیان با خانواده شهید حسن‌نژاد

شهید حسن نژاد ذوب در خدمت به مردم بود

یادداشتی از بنیاد هابیلیان

شبکه هرمی ترور

پیام خانواده شهدای ترور در پی شهادت حجت‌الاسلام رئیسی و همراهان

رئیس‌جمهور شهید، پشتیبان همیشگی خانواده شهدا بود

جدیدترین مطالب

پیام خانواده شهدای ترور در پی شهادت حجت‌الاسلام رئیسی و همراهان

رئیس‌جمهور شهید، پشتیبان همیشگی خانواده شهدا بود

دیدار دبیرکل بنیاد هابیلیان با خانواده شهید حسن‌نژاد

شهید حسن نژاد ذوب در خدمت به مردم بود

یادداشتی از بنیاد هابیلیان

شبکه هرمی ترور

بنیاد هابیلیان

شهید سید مجتبی هاشمی

حمله تروریستی خاش تحت حمایت کامل آمریکا بود

خانواده شهدای حمله تروریستی خاش ـ زاهدان از آمریکا شکایت می‌کنند

جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی

منافقین و صهیونیست‌ها دست کمی از یکدیگر ندارند

نشست کیفردهی به جرایم تروریستی

حمایت حقوقی از قربانیان تروریسم در ایران

دیدار دبیرکل بنیاد هابیلیان با خانواده شهدای ترور حمله تروریستی راسک و چابهار

دیدار با خانواده شهدای حمله تروریستی به راسک و چابهار

مطالب پربازدید بخش خبر

مردم آلبانی استرداد و خروج اعضای گروهک منافقین را از دولت خود مطالبه کنند

دادگاه رسیدگی به اتهامات سرکردگان گروهک تروریستی منافقین آغاز شد

دوازدهمین جلسه دادگاه رسیدگی به اتهامات سرکردگان گروهک تروریستی منافقین

میزبانی از اعضای گروهک منافقین جرم محسوب می‌شود

سیدمحمدجواد هاشمی نژاد در مراسم بزرگداشت شهید حجازی و 1050 شهید ترور خراسان رضوی

بنیاد هابیلیان مظلومیت شهدای ترور را به گوش همگان خواهد رساند

فروردین 1403
شنبه 1 شنبه 2 شنبه 3 شنبه 4 شنبه 5 شنبه جمعه
1
2
3
4
5
8
9
10
11
12
16
17
18
19
20
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

دانلود فیلم های تروریستی ایران و جهان