برگزاری مراسم بزرگداشت شهید دارایی در تربت جام

7854857 195

حضور چشمگیر مردم در مراسم تشییع شهیدان اصلانی و دارایی از اثرات خون شهید است و گنبد بارگاه امام رضا (ع) خود سند این شهدا است.

 

به گزارش هابیلیان به نقل از خبرگزاری صداوسیما مرکز خراسان رضوی، همزمان با پنجمین روز شهادت روحانی شهید محمد صادق دارایی مجلس برگزاری مراسم بزرگداشت شهید دارایی در تربت جام با حضور مسئولان و اقشار مختلف مردم شیعه و اهل سنت و خانواده شهدا در محل هیات رزمندگان اسلام تربت جام برگزار شد

 

در این محفل معنوی امام جمعه موقت تربت جام با استفاده از آیات وحی در تجلیل از مقام شامخ شهیدان انقلاب و حرم رضوی گفت: سعادت در دنیا و آخرت مسیری است که شهدا طی کردند و خدا‌وند خودش از شهیدان تجلیل کرده است، شهدا زنده اند و نزد پروردگار روزی می خورند و هنگامی که به خون می غلتند اثرات خودشان را در جامعه می گذارند.

 

حجت الاسلام مصطفی دامن پاک افزود: حضور چشمگیر مردم در مراسم تشییع شهیدان اصلانی و دارایی از اثرات خون شهید است و گنبد بارگاه امام رضا (ع) خود سند این شهدا است و برای خانواده شهیدان که در حرم امن رضوی با دهان روزه به درجه رفیع شهادت نائل آمدند جای بسی افتخار است.

 

وی ادامه داد: شهادت این دو عزیز با عطش تشنگی در ماه رمضان فضل الهی بود که نصیب شهدا شد و در واقع عروج ملکوتی این شهدا تبریک دارد که با نثار خون خود کشور و انقلاب را بیمه کردند.

 

وی تصریح کرد: استکبار جهانی و دشمنان انقلاب برای ایجاد اختلاف بین مذاهب مزدور تربیت و اجیر می کنند و برای نابودی انقلاب برنامه ریزی دارند اما کور خواندند، انقلاب اسلامی ایران‌ ‌به برکت ایثار شهدا به جهان صادر شده است و دشمنان بدانند که ملت انقلابی ایران اهل سازش نیست و اهل مقاومت است.

 

امام جمعه موقت تربت جام خاطرنشان کرد: دشمن ستیزی و دشمن شناسی و جهاد تبیین با استفاده از آیات الهی امکان پذیر است و دشمن در معادلاتش در ترور علما در گنبد و در حریم امن رضوی با استفاده از مهاجران به دنبال ساختارشکنی بود که دستش رو شد.

 

وی اضافه کرد: علما و جامعه اهل سنت با اعلام برائت و‌ محکومیت این حادثه تلخ کور نشان دادند که چنین حرکاتی از دیدگاه اهل سنت هم محکوم است و چنین افرادی هیچ ارتباطی با اسلام ندارند.


مطالب پربازدید سایت

در گفت‌وگوی هابیلیان با پدر شهیدان آبیز

یک لحظه صحنه کربلا را با چشمان خودم دیدم

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس

جزئیات حمله تروریستی به مرزبانان سراوان

روایت دوستان از شهید عبدالله رودکی

 اسراییلی‌ها چندین بار جشن ترور او را برگزار کردند

جدیدترین مطالب

روایت دوستان از شهید عبدالله رودکی

 اسراییلی‌ها چندین بار جشن ترور او را برگزار کردند

در گفت‌وگوی هابیلیان با پدر شهیدان آبیز

یک لحظه صحنه کربلا را با چشمان خودم دیدم

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس

جزئیات حمله تروریستی به مرزبانان سراوان

نگاهی به چهار دهه رویکرد منافقین به خانواده

خانواده کشی در فرقه تروریستی رجوی

هشتمین روز نمایشگاه بین المللی کتاب 1402

آثار پرفروش هابیلیان در نمایشگاه بین المللی‌کتاب تهران

مهر 1359
4 شنبه 5 شنبه جمعه شنبه 1 شنبه 2 شنبه 3 شنبه
9
تاریخ : 1359/07/09
14
تاریخ : 1359/07/14
16
تاریخ : 1359/07/16
21
تاریخ : 1359/07/21
23
تاریخ : 1359/07/23
25
تاریخ : 1359/07/25

دانلود فیلم های تروریستی ایران و جهان