برگزاری مراسم بزرگداشت شهید دارایی در تربت جام

7854857 195

حضور چشمگیر مردم در مراسم تشییع شهیدان اصلانی و دارایی از اثرات خون شهید است و گنبد بارگاه امام رضا (ع) خود سند این شهدا است.

 

به گزارش هابیلیان به نقل از خبرگزاری صداوسیما مرکز خراسان رضوی، همزمان با پنجمین روز شهادت روحانی شهید محمد صادق دارایی مجلس برگزاری مراسم بزرگداشت شهید دارایی در تربت جام با حضور مسئولان و اقشار مختلف مردم شیعه و اهل سنت و خانواده شهدا در محل هیات رزمندگان اسلام تربت جام برگزار شد

 

در این محفل معنوی امام جمعه موقت تربت جام با استفاده از آیات وحی در تجلیل از مقام شامخ شهیدان انقلاب و حرم رضوی گفت: سعادت در دنیا و آخرت مسیری است که شهدا طی کردند و خدا‌وند خودش از شهیدان تجلیل کرده است، شهدا زنده اند و نزد پروردگار روزی می خورند و هنگامی که به خون می غلتند اثرات خودشان را در جامعه می گذارند.

 

حجت الاسلام مصطفی دامن پاک افزود: حضور چشمگیر مردم در مراسم تشییع شهیدان اصلانی و دارایی از اثرات خون شهید است و گنبد بارگاه امام رضا (ع) خود سند این شهدا است و برای خانواده شهیدان که در حرم امن رضوی با دهان روزه به درجه رفیع شهادت نائل آمدند جای بسی افتخار است.

 

وی ادامه داد: شهادت این دو عزیز با عطش تشنگی در ماه رمضان فضل الهی بود که نصیب شهدا شد و در واقع عروج ملکوتی این شهدا تبریک دارد که با نثار خون خود کشور و انقلاب را بیمه کردند.

 

وی تصریح کرد: استکبار جهانی و دشمنان انقلاب برای ایجاد اختلاف بین مذاهب مزدور تربیت و اجیر می کنند و برای نابودی انقلاب برنامه ریزی دارند اما کور خواندند، انقلاب اسلامی ایران‌ ‌به برکت ایثار شهدا به جهان صادر شده است و دشمنان بدانند که ملت انقلابی ایران اهل سازش نیست و اهل مقاومت است.

 

امام جمعه موقت تربت جام خاطرنشان کرد: دشمن ستیزی و دشمن شناسی و جهاد تبیین با استفاده از آیات الهی امکان پذیر است و دشمن در معادلاتش در ترور علما در گنبد و در حریم امن رضوی با استفاده از مهاجران به دنبال ساختارشکنی بود که دستش رو شد.

 

وی اضافه کرد: علما و جامعه اهل سنت با اعلام برائت و‌ محکومیت این حادثه تلخ کور نشان دادند که چنین حرکاتی از دیدگاه اهل سنت هم محکوم است و چنین افرادی هیچ ارتباطی با اسلام ندارند.


مطالب پربازدید بخش خبر

سیزدهمین جلسه دادگاه رسیدگی به اتهامات سرکردگان گروهک تروریستی منافقین

صدور اوراق شناسایی برای متهمان پرونده منافقین خلاف قوانین پلیس بین‌الملل است

دبیرکل بنیاد هابیلیان در گفت‌وگو با خبرگزاری میزان

برگزاری دادگاه منافقین یک مطالبه ملی است

سیدمحمدجواد هاشمی‌نژاد، دبیرکل بنیاد هابیلیان

انقلاب اسلامی متکی به افراد نیست

پس از 1680 روز اسارت

حمید نوری آزاد شد

فروردین 1403
شنبه 1 شنبه 2 شنبه 3 شنبه 4 شنبه 5 شنبه جمعه
1
2
3
4
5
8
9
10
11
12
16
17
18
19
20
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

دانلود فیلم های تروریستی ایران و جهان