برخورد قانونی با رسانه‌هایی که به عنوان بازوی گروه‌های تروریستی عمل کردند

170035055

معاون حقوقی رئیس جمهور گفت: مرکز امور حقوقی بین‌الملل زیر نظر این معاونت برای برخورد قانونی با رسانه‌های معاند که به عنوان بازوی گروه‌های تروریستی در کشور ما عمل کردند، پیگیری‌های لازم را انجام داده است.

به گزارش هابیلیان به نقل از ایرنا، محمد دهقان روز دوشنبه در نشست خبری «همایش ملی مسئولان اجرای قانون اساسی» در ساختمان کوثر ضمن گرامیداشت هفته بسیج و ادای احترام به خانواده‌های شهیدان بسیجی بویژه شهدای امنیت گفت: دشمن جنگ ترکیبی پیچیده‌ای را علیه ملت ایران راه انداخته است؛ دشمنان، داعش را هم در این جنگ ترکیبی به صحنه آوردند و مردم را در شیراز و اصفهان و ایذه و دیگر شهرها ترور کردند.

وی کشته‌سازی را هدف دشمن از این جنگ ترکیبی خواند و اظهار داشت: دشمنان از تمام ظرفیت خود استفاده کردند و خساراتی را طی این دوماه به امنیت مردم و اقتصاد کشور وارد کردند.

دهقان درباره اقدامات رسانه‌های معاند نظیر اینترنشنال و بی بی سی در آشوب های اخیر گفت: مرکز امور حقوقی بین‌الملل زیر نظر این معاونت برای برخورد قانونی با رسانه‌های معاند که به عنوان بازوی گروه‌های تروریستی در کشور ما عمل کردند، پیگیری‌های لازم را انجام داده است. در این زمینه مستندات لازم جمع‌آوری و مواردی که نقض قانون شده پیگیری شده است آن را اطلاع‌رسانی خواهیم کرد.

معاون حقوقی رئیس جمهور درباره فیلترینگ برخی از شبکه‌های اجتماعی خارجی توضیح داد: ما از هرگونه آزادی عمل برای اطلاع رسانی اقدام می‌کنیم، اما زمانی که برخی از شبکه‌های خارجی با دشمنان ما همراه شدند و تا وقتی که یک شبکه اجتماعی برای ناامن کردن کشور اقدام می‌کند و ابزار دست تروریست‌ها باشد کسی نمی‌تواند از آن حمایت کند.


مطالب پربازدید سایت

مطالب پربازدید بخش خبر

سیزدهمین جلسه دادگاه رسیدگی به اتهامات سرکردگان گروهک تروریستی منافقین

صدور اوراق شناسایی برای متهمان پرونده منافقین خلاف قوانین پلیس بین‌الملل است

سیدمحمدجواد هاشمی‌نژاد، دبیرکل بنیاد هابیلیان

انقلاب اسلامی متکی به افراد نیست

دبیرکل بنیاد هابیلیان در گفت‌وگو با خبرگزاری میزان

برگزاری دادگاه منافقین یک مطالبه ملی است

پس از 1680 روز اسارت

حمید نوری آزاد شد

فروردین 1403
شنبه 1 شنبه 2 شنبه 3 شنبه 4 شنبه 5 شنبه جمعه
1
2
3
4
5
8
9
10
11
12
16
17
18
19
20
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

دانلود فیلم های تروریستی ایران و جهان