با دو ویروس کرونا و تیرانا مواجهیم

5372979

ما الان با ۲ ویروس طرف هستیم، یک ویروس کرونا است و یک ویروس تیرانا است که پایتخت آلبانی است و در انجا هزار و ۵۰۰ منافق هستند.

به گزارش پایگاه خبری‌تحلیلی هابیلیان اکبر ترکان عضو حزب اعتدال و توسعه در گفتگو با خبرآنلاین گفت: ما الان با ۲ ویروس طرف هستیم، یک ویروس کرونا است و یک ویروس تیرانا است که پایتخت آلبانی است و در آنجا هزار و ۵۰۰ منافق در اردوگاه‌هایی هستند که برای اینها سالن‌هایی را تجهیز کرده‌اند و اینها هر روز آنجا می‌روند و پشت کامپیوتر می‌نشینند و شروع به جنگ روانی و جنگ اینترنتی علیه جمهوری اسلامی می‌کنند. تمام منافقین آنجا برای جنگ روانی علیه جمهوری اسلامی سازماندهی شده‌اند. مسلم است که خرج آنها را کشورهایی می‌دهند که دشمن ما هستند و منافقین تا جایی که بتوانند شایعه درست می کنند و دروغ می‌گویند و فضای مجازی را آلوده می‌کنند.

وی در ادامه افزود: اگر شما بخواهید به خودتان نمره ۱۰۰ بدهید این نمره را می‌دهید؟ مسلما خیر، آن مقدار که از ۱۰۰ کمتر است می شود اشکالات کار شما. من هم نمی‌توانم به خودم نمره ۱۰۰ بدهم و هیچ کس نمی‌تواند این کار را بکند، قطعا یک درصدهایی در کار اشکالات پیش می‌آید، آن اشکالات همان چیزی است که آن منافقین روی آن مانور می‌دهند. الان بچه‌هایی که در بهداشت و درمان کمک می‌کنند چقدر صادقانه و وفادارانه کار می‌کنند، بچه‌های کادر بهداشت درمانی ما واقعا افتخارآمیز هستند، حالا چقدر مزخرف درباره بهداشت و درمان ما در فضای مجازی می‌نویسند و دروغ و تهمت می‌زنند؟ همه اینها از آنجا می‌آید و ریشه‌اش آنها هستند.

ترکان در پایان گفت: منافقین این کارها را برای اهداف خودشان انجام می‌دهند. دولت‌هایی که گرفتار بیماری کرونا هستند بیماری تیرانا ندارند، ولی ما هم کرونا و هم تیرانا را داریم و آنها دارند به این ترتیب اعتماد را از بین می‌برند.


مطالب پربازدید سایت

جدیدترین مطالب

شهید ترور

شهید جلیل رسولی

روایت دوستان از شهید عبدالله رودکی

 اسراییلی‌ها چندین بار جشن ترور او را برگزار کردند

در گفت‌وگوی هابیلیان با پدر شهیدان آبیز

یک لحظه صحنه کربلا را با چشمان خودم دیدم

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس

جزئیات حمله تروریستی به مرزبانان سراوان

نگاهی به چهار دهه رویکرد منافقین به خانواده

خانواده کشی در فرقه تروریستی رجوی

مطالب پربازدید بخش خبر

مقام ارشد اطلاعاتی حزب بعث در گفت‌وگو با الشرق الاوسط؛

ترورهای شهید بهشتی و رجایی طرح اطلاعات عراق با همکاری منافقین بود

هشتمین روز نمایشگاه بین المللی کتاب 1402

آثار پرفروش هابیلیان در نمایشگاه بین المللی‌کتاب تهران

مهر 1359
4 شنبه 5 شنبه جمعه شنبه 1 شنبه 2 شنبه 3 شنبه
9
تاریخ : 1359/07/09
14
تاریخ : 1359/07/14
16
تاریخ : 1359/07/16
21
تاریخ : 1359/07/21
23
تاریخ : 1359/07/23
25
تاریخ : 1359/07/25

دانلود فیلم های تروریستی ایران و جهان