ایران در صف مقدم مبارزه با تروریسم است

Zarifوزیر خارجه ایران حملات تروریستی در فرانسه را محکوم کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی هابیلیان به نقل از باشگاه خبرنگاران ظریف گفت: ایران در صف مقدم مبارزه با تروریسم است. او ضمن ابراز تأسف نسبت به فاجعه تروریستی در پاریس اظهار داشت: اقدامات تروریستی به هر شکلی محکوم است و مردم ایران به عنوان قربانیان تروریست همواره با هر گونه اقدامات تروریستی مخالف بودند.

وی در ادامه افزود: اعتقاد داشتیم باید با تروریست و افراطی‌گری که امروز یکی از جلوه‌های شومش را در پاریس مشاهده کردیم، مبارزه شود.

ظریف با تأکید براینکه خطر تروریسم و افراطی‌گری محدود به منطقه ما نیست، ادامه داد: مبارزه نیز نباید محدود به منطقه ما باشد بلکه باید در سطح جهانی مبارزه شود.

وزیر امورخارجه کشورمان بیان کرد: جمهوری اسلامی ایران در صف مقدم مبارزه با تروریسم و افراطی‌گری قرار داشته و معتقدیم همه دنیا امروز باید با مردم فرانسه و قربانیان هم‌دردی داشته باشند و تلاش کنند از وقوع اقدامات مشابه جلوگیری شود.

وی اظهار داشت: پیشنهاد روحانی رئیس جمهور کشورمان در مجمع عمومی دو سال پیش برای اتحاد بین‌المللی علیه خشونت نشان داد که جمهوری اسلامی ایران خطر را در زمان مناسب احساس کرد و هم راه علاج این مسئله را به خوبی پیشنهاد کرد.

رئیس دستگاه دیپلماسی کشورمان با تأکید بر اینکه با شرایطی که امروز این حادثه بوجود آورده باید برای هماهنگی بین‌المللی استفاده کنیم، بیان کرد: از اینجا عازم وین خواهم بود تا در جلسه مربوط به سوریه که در رابطه با مبارزه با داعش و افراطی گری است با سایر وزرای خارجه گفت‌وگو کنم تا راهکاری در این زمینه پیدا و از خطرات جلوگیری شود.

وی در پایان خاطر نشان کرد: امروز همه توجه دنیا به نحوه مبارزه با داعش است و ضرورت دارد توجه به این موضوع باشد.


مطالب پربازدید سایت

مطالب پربازدید بخش خبر

مقام ارشد اطلاعاتی حزب بعث در گفت‌وگو با الشرق الاوسط؛

ترورهای شهید بهشتی و رجایی طرح اطلاعات عراق با همکاری منافقین بود

هشتمین روز نمایشگاه بین المللی کتاب 1402

آثار پرفروش هابیلیان در نمایشگاه بین المللی‌کتاب تهران

مهر 1359
4 شنبه 5 شنبه جمعه شنبه 1 شنبه 2 شنبه 3 شنبه
9
تاریخ : 1359/07/09
14
تاریخ : 1359/07/14
16
تاریخ : 1359/07/16
21
تاریخ : 1359/07/21
23
تاریخ : 1359/07/23
25
تاریخ : 1359/07/25

دانلود فیلم های تروریستی ایران و جهان