تروریست‌های داعش دست‌پرورده کاخ سفید هستند

202006102305053377عضو مجمع نمایندگان استان آذربایجان شرقی در مجلس گفت: ایران در مبارزه با داعش بنا به درخواست رسمی عراق به کمک ملت آن کشور رفت و سبب شکست دسیسه آمریکا برای تجزیه شد.

 

 

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی هابیلیان، مهدی اسماعیلی در گفت‌وگو با خبرنگار  خبرگزاری خانه‌ملت، در واکنش به اظهارات فرمانده نظامیان آمریکایی مبنی بر اینکه حضورشان در عراق موجب کاهش حملات ایران و داعش شده است، گفت: آمریکایی ها خوی استکباری و ظالمانه دارند از این رو ویژگی های این چنینی خود را  در ابعاد مختلف نشان می دهند.

 

نماینده مردم میانه در مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: این مهم در حالیست که ایران اسلامی در مقابل خوی استکباری آمریکا ایستاده است، از این رو آنها تلاش می کنند با طرح چنین سخنانی اذهان عمومی را فریب دهند و کشورمان را به عنوان کشور تنش زا در منطقه معرفی کنند.

 

وی با اشاره به اینکه ایران همواره خواستار صلح و ثبات در جهان خصوصا منطقه بوده است، ادامه داد: در این میان کشور عراق تحت هجوم آمریکایی ها و داعشی ها قرار گرفت که بیانگر خوی استکباری و تنش آفرینی کاخ سفید است.

 

این نماینده مردم در مجلس یازدهم با یادآوری اینکه طبق اظهارات مقامات کاخ سفید، داعش از سوی ایالات متحده شکل گرفته است، افزود: در واقع نظامیان آمریکایی برای حضور در کشورهای منطقه ابتدا اقدام به تنش آفرینی از طرق مختلف مانند ایجاد گروه های تروریستی می کنند که داعش مصداق بارز آن بشمار می رود.

 

اسماعیلی تصریح کرد: ایران اسلامی با عراق دارای اشتراکات زیادی است از این رو امنیت این کشور نیز برای کشورمان مهم محسوب می شود.

 

عضو مجمع نمایندگان استان آذربایجان شرقی در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: ایران در مبارزه با داعش بنا به درخواست رسمی عراق به کمک ملت آن کشور رفت و سبب شکست دسیسه ایالات متحده برای تجزیه این کشور شد؛ بنابراین مشاهده می شود مقامات آمریکایی با طرح چنین سخنانی می خواهند ایران را عامل بی ثباتی در منطقه عنوان کنند.

 

 


مطالب پربازدید سایت

Error: No articles to display

جدیدترین مطالب

بنیاد هابیلیان (خانواده شهدای ترور کشور)

باز هم تروریسم و باز هم کاپشن صورتی

حمله تروریستی به سه نقطه شهرستان چابهار و راسک

تعداد شهدای حمله تروریستی به راسک و چابهاربه 16 نفر رسید

سعید کریمی از مجروحان حمله تروریستی راسک و چابهار عیادت کرد

وضعیت مجروحان حمله تروریستی چابهار و راسک

محمود عباس‌زاده مشکینی عضو کمیسیون امنیت ملی

ورود کمیسیون امنیت ملی به حمله تروریستی راسک و چابهار

معاون امنیتی و انتظامی وزیر کشور:

عناصر تروریستی راسک و چابهار ملیت غیر ایرانی دارند

مطالب پربازدید بخش خبر

شهادت یک نوزاد در حمله تروریست‌ها

حمله تروریست‌ها در ایام نوروز

حمله تروریستی به سه نقطه شهرستان چابهار و راسک

تعداد شهدای حمله تروریستی به راسک و چابهاربه 16 نفر رسید

فروردین 1403
شنبه 1 شنبه 2 شنبه 3 شنبه 4 شنبه 5 شنبه جمعه
1
2
3
4
5
8
9
10
11
12
16
17
18
19
20
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

دانلود فیلم های تروریستی ایران و جهان