امیدواری و اشتیاق سال‌هاست که از منافقین رخت بربسته است

89653247

عکس‌های درز‌شده از درون کمپ مجاهدین که در آن اعضای این گروه پشت مانیتور کامپیوترهایشان سخت مشغول کارند، نشان می‌دهد بیشتر این افراد پیش از انقلاب ایران متولد شده‌اند.

به گزارش سرویس بین‌الملل هابیلیان، پایگاه خبری کانترپانچ در مقاله‌ای با عنوان «سازمان مجاهدین خلق؛ از توهم تا واقعیت» که در تاریخ 2 آگوست (11 مرداد) به‌قلم رابرت فانتیانا منتشر شده است فعالیت گروهک تروریستی منافقین در شبکه‌های اجتماعی را که با استفاده از حساب‌های کاربری جعلی انجام می‌شود، مورد بررسی قرار داده است.

نویسنده این مقاله با اشاره به عکس‌های درزشده از فعالیت تیم سایبری منافقین در درون کمپ منافقین در آلبانی و مشهودبودن سن بالای اغلب افراد موجود در عکس، نتیجه می‌گیرد امیدواری و اشتیاق سال‌هاست که از اردوگاه منافقین رخت بربسته و به سختی می‌توان تصور کرد که رهبران این گروه بتوانند توده‌های مردم ایران را علیه نظام جمهوری اسلامی بسیج کنند. آنچه در ادامه می‌آید، گزیده‌ای از این مقاله است که در اختیار خوانندگان هابیلیان قرار می‌گیرد:

«سازمان مجاهدین خلق ایران این روزها بسیار پرکار است. بعضی از اعضای این گروه، که اغلب مسن به نظر می‌رسند، از تکنولوژی سر در می‌آورند و از رسانه‌های اجتماعی مانند فیس‌بوک و توییتر برای پیشبرد هدف خود که سرنگون‌کردن حکومت مردمی ایران است، استفاده می‌کنند. منتها، آن‌ها با نام واقعی خود در این رسانه‌ها فعالیت نمی‌کنند؛ بلکه حساب‌های کاربری فراوانی را با نام‌های مختلف ایجاد کرده‌اند و با آن‌ها توییت می‌کنند و پست می‌گذارند؛ به‌این‌منظور که القا کنند سازمان مجاهدین حامیان زیادی دارد.

رهبران فعلی این گروه، یعنی مریم و مسعود رجوی، در حالی خود را حاکمان آینده ایران می‌دانند که خارج از سازمان خود، هواداران زیادی در میان ایرانیان ندارند و می‌توان گفت در نقطه مقابل خواست هشتاد میلیون ایرانی قرار دارند. هرچند، آمریکا خوشحال می‌شود که آن‌ها را به‌عنوان دست‌نشانده خود در ایران به قدرت برساند.

[...] حتماً ماجرای حشمت علوی، نویسنده پرکار مقالات ضدایرانی را که اصلاً وجود خارجی نداشته است، شنیده اید. درست است! آن اعضای فعال سازمان مجاهدین در فضای مجازی، او را خلق کرده‌اند تا بتوانند مقالات زیادی را با نام او در رسانه‌های ضدایرانی منتشر کنند.

عکس‌های درز‌شده از درون کمپ مجاهدین که در آن اعضای این گروه پشت مانیتور کامپیوترهایشان سخت مشغول کارند- احتمالاً درحال نوشتن مقالاتی هستند که به‌نام نویسنده‌ای خیالی منتشر خواهد شد یا مشغول توییت‌کردن و پست‌گذاشتن از حساب‌های مربوط به افراد غیرواقعی‌اند- نشان می‌دهد بیشتر این افراد پیش از انقلاب ایران متولد شده‌اند. نگارنده این مقاله با بررسی پنج مورد از این عکس‌ها و ده‌ها نفری که در آن دیده می‌شوند، متوجه شده است شاید تنها دو نفر زیر شصت سال داشته باشند. پیربودن عیبی ندارد؛ کمااینکه دانایی اغلب (ولی مطمئناً نه همیشه) پس از میانسالی حاصل می‌شود، اما امیدواری و اشتیاق جوانی سال‌هاست که ازین افراد رخت بربسته. به‌سختی می‌توان تصور  کرد ‌که از دل چنین گروهی، رهبری پرتکاپو سر بر بیاورد که بتواند توده‌های مردم ایران را به قیام علیه حکومت خود تحریک کند.»


مطالب پربازدید بخش خبر

مقام ارشد اطلاعاتی حزب بعث در گفت‌وگو با الشرق الاوسط؛

ترورهای شهید بهشتی و رجایی طرح اطلاعات عراق با همکاری منافقین بود

هشتمین روز نمایشگاه بین المللی کتاب 1402

آثار پرفروش هابیلیان در نمایشگاه بین المللی‌کتاب تهران

معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران:

نماد شهدای ترور در تمام شهرها نصب شود

مهر 1359
4 شنبه 5 شنبه جمعه شنبه 1 شنبه 2 شنبه 3 شنبه
9
تاریخ : 1359/07/09
14
تاریخ : 1359/07/14
16
تاریخ : 1359/07/16
21
تاریخ : 1359/07/21
23
تاریخ : 1359/07/23
25
تاریخ : 1359/07/25

دانلود فیلم های تروریستی ایران و جهان