اعتراف منافقین: در سال ۱۳۶۱ هزار نفر از مردم را قتل‌وعام کردیم + سند

Images541236512

بیش از 600 تن از تعداد فوق‌الذکر در تهران و بقیه در شهرها و مناطق جنگلی و استان‌های گیلان، مازندران، فارس، همدان، اراک، خراسان، اصفهان، کردستان و سایر نقاط کشور به هلاکت رسیده‌اند.

سازمان مجاهدین خلق(منافقین) نه تنها به ترور مسئولان نظام دست زد، بلکه بسیاری از پاسداران و یا حتی مردم عادی را نیز به شهادت رساند.

به گزارش هابیلیان؛ منافقین نه تنها به ترور مسئولان نظام دست زد، بلکه بسیاری از پاسداران و یا حتی مردم عادی را نیز به شهادت رساند. سازمان از این عملیات با عنوان «زدن سرانگشتان رژیم» یاد می‌کرد. در شماره 134 نشریه مجاهد که در 16 دی 1361 منتشر شد، به صراحت از قتل عام یک هزار نفر از مردم ایران به جرم حمایت از جمهوری اسلامی سخن رفته است. نکته مهم این که، منافقین که امروز نیز علیه مردم ایران در تکاپو هستند، هرگز به جنایت‌های خود در دهه 60 معترف نبوده و می‌کوشند دامن خود را از این قبیل جنایت‌ها پاک کنند.

 

Monafeghin56154

 

در بخشی از گزارش ارگان رسمی منافقین در 16 دی 61 می‌خوانیم: «... بر اساس گزارش نظامی فرماندهی ستاد عملیاتی مجاهدین، برادر مجاهد محمود عطایی و ریز گزارشات فرماندهان عملیات در شهرها و مناطق مختلف  و فرماندهان و رابطین هسته‌های مقاومت در تهران و شهرستان‌ها و جنگل و مناطق، طی این مدت بیش از یک هزار تن از افراد سرکوبگر دشمن از رده‌های مختلف اعم از آخوندهای تبهکار و دست اول تا فرماندهان سپاه ضد خلقی و همچنین ماموران شکنجه و جاسوسی و خبرچینی و سایر ایادی سرکوبگر دشمن بر اثر آتش خشم خلق و فرزندان مجاهدش از پای درآمده‌اند...»

در ادامه همین مطلب آمده است: «بیش از 600 تن از تعداد فوق‌الذکر در تهران و بقیه در شهرها و مناطق جنگلی و استان‌های گیلان، مازندران، فارس، همدان، اراک، خراسان، اصفهان، کردستان و سایر نقاط کشور به هلاکت رسیده‌اند...»


مطالب پربازدید سایت

جدیدترین مطالب

فرمانده مرزبانی انتظامی جمهوری اسلامی ایران

ایران آماده همکاری با شانگهای در مبارزه با تروریسم است

شهید ترور

شهید اصغر وحید

پانزدهمین جلسه رسیدگی به اتهامات منافقین

برای شرکت کنندگان در تجمعات منافقین اعلان قرمز صادر خواهد شد

روابط عمومی قرارگاه حمزه سیدالشهدا (ع) اعلام کرد

انهدام تیم تروریستی توسط رزمندگان قرارگاه حمزه سیدالشهدا (ع)

قاضی دهقانی؛ در پانزدهمین جلسه دادگاه رسیدگی به اتهامات منافقین

استرداد منافقین امر پذیرفته‌شده بین‌المللی است و ایران آن را اجرا می‌کند

فروردین 1403
شنبه 1 شنبه 2 شنبه 3 شنبه 4 شنبه 5 شنبه جمعه
1
2
3
4
5
8
9
10
11
12
16
17
18
19
20
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

دانلود فیلم های تروریستی ایران و جهان