بازهم توطئه بازهم شکست

پس از شکست غائله 30 خرداد و فرار مفتضحانه رجوی و بنی صدر به دامان سوسیال -  صهیونیستهای فرانسوی  ، استکبار جهانی توطئه های شوم جدیدتری را به عمال خود دیکته نمود . شکست ارتش متجاوز بعث در جبهه های نبرد حق علیه باطل و پیروزی شکوهمند لشگر اسلام از یک سو و دئرماندگی و ورشکستگی کامل ضد انقلاب داخلی ، از لیبرالهای فرومایه و منافقین جنایتکار گرفته تا دار و دسته وابسته حزب دموکرات و دیگر گروهک ها الحادی ف آمریکا و دیگر کشورهای استکباری را به نتایج جدیدی رساند . آنها گمان بردند اگر بتوانند از یک طرف مسئولان و مقامات کشوری ، روحانیون مبارز ، نهادهای انقلابی  و مردم شهید پرور را با توسل به ترور و ایجاد رعب و وحشت از صحنه خارج کند و از طرف دیگر دار و دسته ای را به عنوان « حکومت جانشین » ( آلترناتیو ) سرهم نمایند و این دار و دسته را به خدمت خود درآورند خواهند توانست به هدف براندازی نظام جمهوری اسلامی  دست یابند . از این رو در این دوران 6 وظیفه شوم دیگر بر عهده منافقین گذاشته شد : 1- از میان برداشتن مسئولین و مقامات جمهوری اسلامی 2- از میان برداشتن روحانیون مبارز 3- نابود کردن نهادهای انقلابی  4- خارج ساختن مردم از صحنه 5- تشکیل به اصطلاح حکومت جانشین یا آلترناتیو 6- نوکری تمام عیار برای استکبار جهانی .

در بخش حاضر به عملکرد گروهک منافقین در این کارزار  شوم پرداخته خواهد شد .

حمله بر ستونهای انقلاب

« مگر دشمنهای فضیلت می توانند جز این خرقه خاکی را از دوستان خدا و عاشقان حقیقت بگیرند ؟ بگذار این دد منشان که جز به من و ماهای خود نمی اندیشند « و یاکولون کما تاکل الانعام » عاشقان راه حق را از بند طبیعت رهانده و به فضای آزاد جوار معشوق برسانند . ننگتان باد ای تفاله های شیطان عارتان باد ای خودفروختگان به جنایتکاران بین المللی که در سوراخ ها خزیده و در مقابل ملتی که در برابر قدرتها برخاسته است به خرابکاری های جاهلانه بپردازید »

امام خمینی

1- حمله بر ستونهای انقلاب

شما تا توانستید به فرزندان اسلام چون شهید بهشتی و شهدای عزیز مجلس و کابینه با حربه ناسزا و تهمتهای ناجوانمردانه حمله کردید که آنها را از ملت جدا کنید و اکنون که آن حربه از کار افتاد و کوس رسوایی همتان بر سر بازارها زده شد در سوراخها خزیده و دست به جنایتی ابلهانه زده اید تا به خیال خام خود ملت شهید پرور و فداکار را با اعمال وحشیانه بترسانید و نمی دانید که در قاموس شهادت واژه وحشت نیست »

امام خمینی

نگاهی به تاریخ جهان و امپراطوری های بزرگ ، نشان می دهد که نظام های باطل و غیر الهی قائم به شحص اند و با از میان رفتن شخص یا اشخاصی که حکومت متکی بر آنهاست ، معمولا شالوده نظام نیز پس از چندی دچار تزلزل شده و فرومی ریزد . اما نظام های بر حق و الهی ، از آنجایی که نه به اشخاص بلکه به نیروی لایزال و ابدی ذات باری تعالی متکی می باشند و از نیروی ایمان الهام می گیرند ، قائم به شخص نبوده و چه در شکست و چه در پیروزی همواره باقی می مانند . اسلام گرچه در طول تاریخ پر فراز و نشیبش ، سختی ها و مصائب فراوانی را متحمل شده است و در ادوار گوناگون سروران و رهبران بزرگوار متعددی را از دست داده است . اما همیشه سرفراز باقی مانده و خواهند ماند زیرا دست خداوند قادر و متعال همراه و پشتی بان اوست و رسالتی بس عظیم یعنی رهانیدن همه بشریت از جور و ظلم و کفر و الحاد برعهده دارد .

سردمداران جنایت پیشه استکبار و خادمین منافق آنها ، که نه اسلام را شناخته اند و نه مسلمین را پس از شکست دهها توطئه اینکه به منظور براندازی جمهوری اسلامی ایران  به اجرا گذاشتند . با این تصور باطل که انقلاب اسلامی نیز قائم به شخص بوده و با از بین رفتن مسئولان فداکارش ساقط خواهد شد ، توطئه شوم ترور مسئولان جمهوری اسلامی را طرح ریزی نمودند .

هدف آنها از اجرای این دسیسه و ارتکاب این جنایات ، همانگونه که بر زبان نوکر دست به سینه شان ، رجوی منافق ، جاری شد ، ن بی آینده کردن نظام » بود ، آنها می پنداشتند که آینده انقلاب اسلامی و حفظ و بقای این نظام الهی ، متکی به شخصیتهای برجسته ایست که بار سنگین مسئولیتهای حساس و مهم را بر دوش داشته و با تلاش شبانه روزی و ایثار ذره ذره وجود مبارکشان ، آجرهای بنای جمهوری اسلامی را بر یکدیگر می گذاشتند از این رو توطئه ترور و کشتار مسئولان جمهوری اسلامی در دستور کار منافقین قرار گرفت .

سرچشمه ، کربلای حسینیان زمان

اولین جنایت هولناک منافقین در سلسله جنایاتی که در انطباق با توطئه شوم استکبار جهانی مرتکب شدند ، انفجار دفتر مرکزی حزب جمهوری اسلامی بود . در غروب غم انگیز 7 تیر 1360 ، منافقین با استفاده از عنصر پلیدی که موفق به نفوذ در حزب جمهوری اسلامی شده بود ، بمب بسیار قدرتمندی را در محل سالن سخنرانی حزب منفجر نمودند و در اثر این انفجار مهیب ساختمان فرو ریخت و فاجعه ای دردناک به بار آمد . آنشب جمعی از مسئولین و مقامات کشوری ، عده ای از نمایندگان مجلس شورای اسلامی و تعدادی از اعضای کابینه شهید رجائی بنابر سنت همیشگیشان به منظور بحث و بررسی مسائل کشور تشکیل جلسه داده بودند . شمع این محفل پر فروغ ، سالار شهیدان انقلاب اسلامی ، دکتر شهید بهشتی ، در لحظه انفجار در حال سخنرانی بود و یاران حسینی اش مشتاقانه به او گوش فرا داده بودند . در هر گوشه ای از سالن ، یکی از اسوه ها و استوانه های انقلاب نشسته بود و انتظار حرکت کاروان پرشکوه شهیدان را می کشید .

عاقبت انفجار رخ داد و فاجعه آفریده شد . شهید مظلوم ، حضرت آیت الله بهشتی و 72 تن از یارانش به لقاء الله پیوستند و بر بال ملائک به ملکوت اعلا پرواز کردند . در این فاجعه دردناک ، چهار تن از وزرای کابینه ، شهید دکتر محمود قندی ، وزیر پست و تلگراف ، شهید دکتر محمد علی فیاض بخش ف وزیر بهداری ، شهید مهندس موسوی کلانتری ، وزیر راه و ترابری ، شهید دکتر حسن عباس پور ، وزیر نیرو ، به همراه 27 تن از نمایندگان مجلس شوراس اسلامی ؛ شهید محمد منتظری نماینده نجف آباد ، شهید عباس حیدری ، نماینده بوشهر ، شهید عماد الدین کریمی ، نماینده نوشهر ، شهید پاک نژاد ، نماینده یزد ، شهید حسین طباطبائی ، نماینده زابل ، شهید دانش آشتیانی ريال نماینده تفرش ، شهید دزفولی ، نماینده رامهرمز ، شهید

دیالمه نماینده مشهد ، شهید عبدالکریمی نماینده لنگرود شهید رحیمی نماینده ملاوی ، شهید حسینی نائینی نماینده نائین ، شهید شهریاری نماینده رودباران ، شهید صادقی نماینده مشهد ، شهید شرافت نماینده شوشتر ، شهید استیکی نماینده شهر کرد ، شهید محمد حسین صادقی نماینده دو رود و ازنا ، شهید دهقان نماینده تربت جام ، شهید قاسمی نماینده ساری ، شهید نصیری لاری نماینده لارستان ، شهید طیبی نماینده اسفراین ، شهید حیدری نماینده نهاوند ، شهید لواسانی نماینده تهران ، شهید ناطق نوری نماینده نور ، شهید حقانی نماینده بندر عباس ، شهید دانش نماینده شوش و اندیمشک ، شهید سنجانی نماینده اراک و شهید طباطبائی نژاد نماینده اردستان و جمعی از مسئولان حزب جمهوری اسلامی منجمله شهید محمد صادق اسلامی عضو شورای مرکزی حزب ، شهید سرافراز عضو شورای مرکزی حزب و شهید اژه ای و عده ای دیگر از مقامات و مسئولان کشوری ، شهید مظلوم را در کاروان سرخ شهیدان کربلای سرچشمه همراهی نمودند .

چه کسی بی آینده شد ؟ پس از این فاجعه اربابان منافقین ، همانگونه که انتظار می رفت ، با شوق و شعف از این جنایت استقبال کردند و بنگاههای تبلیغاتی غرب ، اهداف واقعی استکبار جهانی را برملا ساختند . روزنامه تایمز چاپ لندن درباره نتایج انفجار دفتر مرکزی حزب می نویسد :

« بهشتی می رفت تا مرد پر قدرت ایران شود و در سن 52 سالگی او امید اصلی برای ادامه انقلاب اسلامی بود »

روزنامه وال استریت ژورنال چاپ آمریکا می نویسد :

« آگاهان سیاسی معتقدند که تا سرنگونی دولت حاکم بر ایران و شورش ارتش و یا جنگ داخلی هنوز راه درازی باید پیموده شود و فردای ایران با آشوب بیشتر و وحشت بیشتر همراه است »

روزنامه آمریکائی واشنگتن استار می نویسد :

« با مرگ بهشتی روحانیت حاکم تواناترین استراتژیست ، سازمانده قدرت شکن و انحصار طلب خود را از دست داده است و دیگر کس یا گروهی وجود ندارد که بتواند جانشین واقعی او شود و ایران در حال حاضر با فقدان قدرت سازماندهی و شعور سیاسی روبروست »

روزنامه آمریکائی کریستین ساینس مانیتور نیز می نویسد:

« راه برای مبارزه چپ گراها ، راست گراها ، تبعیدیان و دیگر گروههای مشتاق باز

خواهد  شد و در نهایت این کشمکش ها به جنگ داخلی و تجزیه تمامیت ارضی کشور خواهد انجامید »

و بالاخره سخنگوی وزارت خارجه آمریکا می گوید :

قتل و جرح هایی که حزب حاکم جمهوری اسلامی متحمل شده معرف بی ثباتی بیشتر شرایط سخت در ایران است » .

سردمدار فراری تروریستها نیز همین لاطئلات را به شیوه ای دیگر تکرار می کند . او پس از مرحله بندی کردن به اصطلاح استراتژی مبارزه با رژیم می گوید :

« مرحله اول بی آینده کردن رژیم است و ملاحظه می کنید که در مرحله اول که هدف تغییر سرنوشت رژیم بود می بایست مقدم بر هر چیز او را بی ثبات و بی آینده می کردیم و دست یابی به این هدف عملیات بزرگ و پر سرو صدا را ایجاد می نمود »

و سپس با اشاره به جنایات منافقین می گوید : « مرحله اول یعنی بی آینده کردن رژیم و سلب ثباتش را با موفقیت پشت سر گذاشتیم.

از خلال این یاوه گویی ها ، اهداف استکبار جهانی و نوکران منافق آنها از ارتکاب جنایت 7 تیر به روشنی عیان می گردد . خارج شدن زمام امور از دست زمامداران ، از میان برداشتن امید اصلی ادامه انقلاب اسلامی ، باز کزدن راه برای شورش و تجزیه ایران و بالاخره بی آینده ساختن جمهوری اسلامی .

چقدر نادانند این تبهکاران که نه اسلام را شناختند و نه مسلمین را و چقدر کوردلند منافقین که برای دست یافتن به اهداف استکبار به هر جنایتی دست می زنند .

ایران پر از بهشتیه !

پس از شهادت مظلومانه بهشتی و یارانش ، میلیونها امت داغدار اسلام در سر تا سر ایران به خیابانها سرازیر شدند. مراسم تشییع پیکر پاک این شهیدان در تاریخ جهان آنچنان بی سابقه بود که حتی بنگاههای استکباری را نیز مجبور به اعتراف کرد . سرتاسر ایران اسلامی را یک فریاد واحد در بر گرفته بود . فریادی که همراه با اشک و خون از گلوی امتی عزادار ، لیکن راسخ و استوار خارج می شد : آمریکا در چه فکریه ! ایران پر از بهشتیه !

مشتهای گره کرده میلیونها نفر امت حزب الله ، تنها یک پیغام را می رساند ، مرگ بر آمریکا ، مرگ بر منافق و تنها نشانگر یک حقیقت بود . از هر قطره خون شهید مظلوم هزاران بهشتی دیگر متولد شده بودند تا راه الهی او و یارانش را ادامه دهند . مجلس شورای اسلامی بخ سرعت با انتخاب نمایندگان جدید و کابینه با انتخاب وزراء جدید دوباره تکمیل گردید ، و با الهام از خون این شهیدان ، انقلاب اسلامی

توانمند تر از هر زمان دیگری به حرکت خود ادامه داد و شکستی دیگر نصیب منافقین دوزخی گردید . محمد علی رجائی با رائی بیش از 13 میلیون نفر به ریاست جمهوری انتخاب گردید و دکتر باهنر به سمت نخست وزیر منصوب شد . خون شهید بار دیگر آینده انقلاب اسلامی را تضمین گرداند .

کارنامه سیاه (26)


  • هیچ نظری یافت نشد

نظر خود را اضافه کنید

0
نظر شما به دست مدیر خواهد رسید

مطالب پربازدید سایت

دبیرکل حزب سوسیالیست دموکرات کردستان

تا ۲۰ سال آینده کسی مثل حاج قاسم نمی‌آید

«مکتب حاج قاسم» در گفت‌وگو با حجت‌الاسلام‌والمسلمین پناهیان

در مکتب حاج قاسم عقلانیت حرف اول را می‌زند

محمدمهدی حسین‌پور، بنیاد هابیلیان

دموکراسی به شیوۀ منافقین

متن کامل وصیت‌نامه شهید سردار حاج قاسم سلیمانی؛

شهدا را در چشم، دل و زبان خود بزرگ ببینید

دکتر سیدمحسن موسوی‌زاده، بنیاد هابیلیان

خط نفوذ؛ هم استراتژی هم تاکتیک

بهمن 1357
شنبه 1 شنبه 2 شنبه 3 شنبه 4 شنبه 5 شنبه جمعه
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
دانلود فیلم های تروریستی ایران و جهان