اسرائیل و عربستان مصداق بارز تروریسم دولتی هستند

1397030801510330514262894

نماینده ولی فقیه در استان اردبیل گفت: اسرائیل و عربستان با صراحت برای معرفی یا ترور افراد ی از حزب الله لبنان و حوثی‌های یمن جایزه تعیین می کنند و مصداق بارز تروریسم دولتی هستند.

به گزارش هابیلیان و به نقل از تسنیم، آیت‌الله سید حسن عاملی در خطبه‌های این هفته نماز جمعه اردبیل اظهار داشت: داشتن تقوا برای هر انسانی ضرورت دارد اما در این دنیا تنها عده‌ای با رعایت کف نفس به عالی‌ترین درجه کمال دست می‌یابند.

نماینده ولی فقیه در استان اردبیل بیان کرد: هفته گذشته مسئولان رده بالای آمریکا به شدت از دست ایران عصبانی بودند به همین جهت با ادبیاتی بسیار سخیف و اهانت آمیز به ایران اسلامی اهانت کردند.

عاملی افزود: دلیل این عصبانیت این است که اولا آنچه از 13 آبان انتظار داشتند برآورده نشد؛ ثانیا مقاومت ملت ایران آنها را متحیر ساخت؛ ثالثا اسرائیل در غزه با شکست استثنایی مواجه شد و طلسم شکست ناپذیری اسرائیل باطل گردید؛ رابعا قصه خاشقچی، آمریکا و بزرگ موالی آمریکا یعنی عربستان را بی آبرو کرد و خامسا فشار فوق العاده جهانی و افکار عمومی دنیا در موضوع یمن، آمریکا را منفور تر کرد.

وی اظهار کرد: مخصوصا ترامپ با گزارش غلط منافقین می گفت در ایران هر روز اعتراض است. بعد ها که دید دروغ است، گفت هرهفته بعد دید هر ماه هم اعتراض نیست به همین جهت به شدت عصبانی شد و ملت ما را تروریست نامید در حالی که حتی یک مورد عملیات تروریستی نمی تواند از ملت ما پیدا کند.

عاملی افزود: اسرائیل و عربستان با صراحت برای معرفی یا ترور افراد حزب الله و حوثی ها جایزه تعیین می کنند و مصداق بارز تروریسم دولتی هستند. یکی در غزه نسل کشی می کند، دیگری در یمن؛ اما آنها در منطق آمریکا تروریست نیستند؛ از این معلوم می شود که مفهوم تروریسم عوض شده و ما باکی نداریم که با مفهوم جدید به ما تروریست بگویند چون در این مفهوم، گوینده رسوا می‌شود تا متهم!

وی افزود: دولتی که پول را بر دموکراسی و حقوق بشر ترجیح می دهد و با فروش سلاح به جلادهای منطقه، شراب خون می خورد او هرچه بر علیه ایران بگوید مردم دنیا عکس آن را می پذیرند. به همین جهت باید گفت فحش های سردمداران آمریکا هم معرف ماست و هم معرف آنها!

نماینده ولی فقیه در استان اردبیل بیان کرد: پمپئو بدتر از ترامپ به ما فحش گفت. او اظهار داشت که نان شما دست ماست سرتان را خم کنید تا به شما نان بدهیم! با عذرخواهی از ملت بزرگ ایران باید گفت این روش نان دادن در خصوص حیوانات مرسوم است و لذا اهانت او خیلی بزرگ و غیر قابل تحمل است.

وی اظهار کرد: انسان های بزرگ باید ادبیات بزرگ داشته باشند ولی در آمریکا هرچه منصب بالا می رود دهانشان گندیده تر می شود. ما در جواب او می گوییم ما نمازخوان هستیم. نماز پیام دارد یک پیامش این است که ما فقط در مسجد و فقط در نماز و فقط در برابر خدا رکوع خواهیم کرد. آنها به شدت از ماعصبانی هستند ما هم حرف قرآن را به آنها می گوییم که از ما عصبانی باشید و از عصبانیت بمیرید!


مطالب پربازدید سایت

جدیدترین مطالب

شهید ترور سامی‌مقام

پيکر پاکش 44 سال مفقود ماند

با حضور مردم ولایتمدار منطقه سیستان و بلوچستان

پیکر شهید مدافع امنیت در هامون منطقه سیستان و بلوچستان تشییع شد

سعید حقیقی، پژوهشگر حوزه تروریسم و حقوق بشر

ردپای دولت‌های آمریکا در نقض حقوق بشر داخلی و خارجی

شهید ترور

شهید اکبر همتی

نماینده کشوری دفتر مقابله با مواد مخدر و جرم سازمان ملل تاکید کرد

ایران نقش مهمی در مبارزه با تروریسم و قاچاق مواد مخدر دارد

مطالب پربازدید بخش خبر

فروردین 1403
شنبه 1 شنبه 2 شنبه 3 شنبه 4 شنبه 5 شنبه جمعه
1
2
3
4
5
8
9
10
11
12
16
17
18
19
20
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

دانلود فیلم های تروریستی ایران و جهان