اسامی شهدای درگیری با ضدانقلاب در مریوان

1400020214095847322615584

در درگیری چهارشنبه شب هفته گذشته رزمندگان بومی شهرستان مریوان با عناصر ضدانقلاب، شهید حاج عثمان جهانی و بسیجی شهید ناصر امینی به شهادت رسیدند.

 

به گزارش پایگاه خبری‌تحلیلی هابیلیان مراسم تشییع پیکر مطهر این شهیدان که از رزمندگان سپاه بیت‌المقدس کردستان بودند ظهر پنجشنبه هفته پیش با حضور مسئولان استانی و شهرستانی و با رعایت پروتکل‌های بهداشتی در این شهر برگزار و سپس در گلزار شهدای مریوان به خاک سپرده شدند.

 

در پی این اتفاق بهمن مرادنیا استاندار کردستان ضمن تبریک و تسلیت به خانواده این شهدا گفت: خبر شهادت دو تن از نیروهای جان بر کف سپاه بیت‌المقدس کردستان به دست گروهک ضد انقلاب در منطقه عمومی مریوان باعث اندوه فراوان شد.

 

وی افزود: دشمنان قسم‌خورده این آب و خاک با چنین اقدامات کور و بی‌حاصلی قصد دارند با ناامن جلوه‌دادن استان کردستان به اهداف شوم و پلید خود برسند و استان را از مسیر توسعه و پیشرفت همه جانبه باز دارند.

 

استاندار کردستان گفت: مزدوران ضدانقلاب در سالروز تاسیس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، در ماه مبارک رمضان و در زمانی که چرخ توسعه در کردستان به حرکت در آمده، دست به انجام چنین اعمال ضدانسانی و تروریستی می‌زنند، غافل از این که خون به خاک ریخته فرزندان غیور کردستان درخت انقلاب را بیش از گذشته تنومند می‌سازد و عزم مسئولان استانی را جهت خدمتگزاری راسخ‌تر می‌کند.

1400012612505266822573164

 مرادنیا اظهار کرد: بنده بار دیگر شهادت سربازان ولایت «عثمان جهانی و ناصر امینی» را به خانواده این عزیزان، مردم شریف کردستان و همرزمان غیور آنان در سپاه بیت‌المقدس کردستان تبریک و تسلیت عرض کرده و از خداوند متعال خواهانم روح پاک و آسمانی آنها را با شهدای رمضان محشور سازد.

 

همچنین ماموستا محمد امین راستی، عالم برجسته اهل‌سنت در گفت‌وگو با تسنیم در سنندج، ضمن محکوم کردن اقدام تروریستی ضد انقلاب در پی شهادت دو نفر از نیروهای سپاه بیت‌المقدس در شهرستان مریوان اظهار داشت: همه ما کردستانی‌ها این اقدم قبیح و غیراسلامی را به شدت محکوم می‌کنیم و امیدوارام که به سزای اعمال خود برسند.

 

وی گفت: از صدر اسلام تاکنون دشمنان در پی اختلاف و برهم زدن اتحاد و همبستگی مسلمانان بوده و هیچ‌گاه با این اقدامات ضدبشریت و ضداسلامی کار به جایی نخواهند برد.

 

امام جمعه موقت سنندج خاطر نشان کرد: اقدام تروریستی ضد انقلاب در طول تاریخ انقلاب اسلامی، همواره علیه این مردم بوده اما مردم مسلمان، متدین و مؤمن استان کردستان و شهرستان مریوان در پاسداری از نظام مقدس جمهوری اسلامی بیش از پیش منسجم‌تر و متحدتر خواهند شد.

 1397011816243386513800674

وی افزود: این جنایت و اقدام شنیع در پی به شهادت رساندن مدافعان امنیت در مریوان، ماهیت ضد اسلامی و ضدانسانی تروریست‌ها علیه مردم کُرد و رزمندگان بومی استان کردستان را به دنیا ثابت کرد.

 

ماموستا راستی تصریح کرد: باید انتقام خون پاک این شهدای گرانقدر سپاه بیت‌المقدس که در ماه مبارک رمضان با زبان روزه به شهادت رسیدند، از مزدوران ضدانقلاب گرفته شود.

 

 

 


مطالب پربازدید سایت

جدیدترین مطالب

مطالب پربازدید بخش خبر

نماینده کشوری دفتر مقابله با مواد مخدر و جرم سازمان ملل تاکید کرد

ایران نقش مهمی در مبارزه با تروریسم و قاچاق مواد مخدر دارد

سعید حقیقی، پژوهشگر حوزه تروریسم و حقوق بشر

ردپای دولت‌های آمریکا در نقض حقوق بشر داخلی و خارجی

قاضی دهقانی؛ در پانزدهمین جلسه دادگاه رسیدگی به اتهامات منافقین

استرداد منافقین امر پذیرفته‌شده بین‌المللی است و ایران آن را اجرا می‌کند

فروردین 1403
شنبه 1 شنبه 2 شنبه 3 شنبه 4 شنبه 5 شنبه جمعه
1
2
3
4
5
8
9
10
11
12
16
17
18
19
20
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

دانلود فیلم های تروریستی ایران و جهان