اسامی شرکت‌ها و انجمن‌های پوششی منافقین در کانادا

14011224000153 Test PhotoN

منافقین در کانادا در سالهای گذشته اقدام به تاسیس چند سازمان و انجمن در پوشش خیریه، فرهنگی و ورزشی کرده که در واقع بازوی جذب و اقدامات گروهک در کانادا به حساب می آید.

 

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی هابیلیان به نقل از فارس، فشارهای همه جانبه دولت و دادگاه آلبانی علیه گروهک تروریستی منافقین در این کشور و دست رد دولت فرانسه به سینه منافقین برای انتقال بخشی از نیروهای خود به مقری در فرانسه، مقامات ارشد منافقین را وادار به انتقال اعضا به کانادا کرده است. از همین رو مسئول این گروهک در کانادا درحال آماده سازی مقدمات انتقال لیست شماره1 به کانادا هستند. لیستی که البته به دلیل فامیل بازی مقامات ارشد منافقین منجر به بروز اختلافات شدید و گسترده در این تشکیلات شده است.

 

اما میزبانی از منافقین به دلیل ذات تروریستی خود، همواره خطری برای امنیت میزبان آنها خواهند بود، این نکته ای بود که سخنگوی وزارت خارجه و سایر مقامات کشور همواره به آلبانی و سایر کشورهایی که در فکر میزبانی از این عناصر جنایتکار بوده، گوشزد کرده اند.

 

با این وجود اما دولت کانادا با وجود دریافت هشدارهای آشکار و پنهان از سوی جمهوری اسلامی ایران، بر میزبانی از این گروهک تروریستی اصرار داشته و حتی به سلسله اقدامات و نامه نگاری های مخالفین و اپوزیسیون جمهوری اسلامی ساکن در کانادا هم که با حضور منافقین در کانادا مخالف می باشند، بی اعتنایی کرده است.

 

خبرگزاری فارس اخیرا به اسنادی از شبکه انسانی و نهادهای پوششی منافقین در کانادا دست پیدا کرده که افشای این دو برگ از هزاران سند، بخشی از پیام واضح جمهوری اسلامی به دولت کانادا و سایر کشورهای میزبان عناصر منافقین و دیگر گروهک های تروریستی است.

 

با ابلاغ مسعود رجوی درسال1390 سه نفر از هواداران فعال گروهک تروریستی منافقین در کشور کانادا از جمله حمید قراچه به همراه همسرش شهناز فالح وبهزاد متین، قبل از انتقال منافقین از کشور عراق به آلبانی اقدام به خرید یک مزرعه و زمین بایر در شهر تورنتو نموده که مقرر گردیده بود با ساخت مقری شبیه اشرف در ابعاد کوچکتر، حدود500 نفر از عناصر گروهک در آنجا سازماندهی و اسکان یابند اما به دلایلی انتقال پراکنده منافقین لغو و با فشار آمریکا و اروپا دولت آلبانی بین دو گزینه که هر دو چالش های ملی برایش داشت، ناچار به قبول پذیرش آوارگان منافقین در کشور خود می شود که اسنادی در این موضوع بعدا منتشر خواهد شد.

 

ناگفته نماند که بر اساس اخبار بدست آمده از منابع آگاه، شهرام گلستانه مسئول سیاسی این تشکیلات در کانادا با هدف اسکان افراد منتقل شده از آلبانی به این کشور، اقدام به خریداری و تجهیز تعدادی واحد مسکونی در شهر ونکوور کانادا کرده است.

 

از جمله سیاست های مهم این گروهک تروریستی تاسیس انجمن‌ها و سازمان های بی نام و نشان و پوششی برای پیشبرد برخی اهداف سازمانی و همچنین راه اندازی شرکت های اقتصادی پوششی بدون هیچ اثری از وابستگی به منافقین می باشد که این شرکت ها ضمن تامین بخشی از هزینه های مالی این سازمان، مسئولیت پرداخت هزینه سخنرانی و اسکان و حمل و نقل سیاستمداران بازنشسته غربی در مراسمات منافقین را برعهده دارند که به زودی برخی از این اسناد افشا خواهد شد.

 

طبق همین سیاست، منافقین در کانادا در سال های گذشته اقدام به تاسیس چند سازمان و انجمن در پوشش خیریه، فرهنگی و ورزشی کرده اند که در واقع بازوی جذب و اقدامات گروهک در کانادا به حساب می آید که نام بخشی از این انجمن ها را در ذیل مشاهده می کنید:

 

1-انجمن ایران دموکراتیک پیام: موقعیت شهر آتاوا، تاسیس2005،مسئول شهرام گلستانه

2-ائتلاف بین المللی زنان علیه بنیادگرایی: موقعیت شهر تورنتو،مسئول شهناز مهین فالح(قراچه)

3-انجمن دموکراتیک کبک: موقعیت شهر مونترال، تاسیس2005، مسئول فریدون شیرازی

4-انجمن زنان ندا: موقعیت شهر اتاوا، تاسیس2014، مسئول وحیده خرم رودی

5-انجمن زنان پیشتازان رهایی:تاسیس2014، مسئول ژینا شیرازی

6-انجمن صبا تا آخر ایستاده ایم: تاسیس2014، مسئول: هلنا

7-انجمن معلمین برای صلح و دموکراسی در ایران-کانادا: موقعیت شهر تورنتو، تاسیس2015،

مسئول حسین بیضایی

8-انجمن 1000 زن: موقعیت شهر تورنتو، تاسیس2016،مسئول شهین سنقری

9-زندانیان سیاسی: موقعیت شهر اتاوا، تاسیس2017، مسئول کریم اکبری

10-انجمن متخصصین ایران دموکراتیک کانادا: موقعیت تورنتو، تاسیس2018، مسئول علیرضا

حیدری

11-انجمن ورزشکاران ایران دموکراتیک: موقعیت شعر ونکوور، تاسیس2018، مسئول محمد

تقی شالباف

12-انجمن جوانان ایرانی کانادا: موقعیت شهر تورنتو، تاسیس2018، مسئول نیکو کبعلی

13-انجمن خانواده شهدا: موقعیت شهر تورنتو، تاسیس2018،مسئول مرتضی مهرابی

14-انجمن هنری ایرانیان کانادا: موقعیت شهر تورنتو، تاسیس2018، مسئول علی بهروزیان

15-انجمن زنان تورنتو: مسئول منیژه

16-انجمن معلمین: مسئول حسین رضایی

17-انجمن زنان ونکوور (بزرگترین تشکیلات سیاسی گروهک در کانادا که 3000 زن از

وابستگان و هواداران و پیمانکاران خیابانی منافقین عضو آن هستند)، مسئول گوهر ضیایی

18-انجمن جوانان و انجمن زنان تورنتو: ملیکا دولتی و منیژه

19-انجمن جوانان ونکوور: مسئول رجا

20-انجمن زنان پیشتاز و انجمن زنان نجمه: مسئول شهناز (قراچه)

 

میزبانی از منافقین که با ترور بیش از 17 هزار انسان بی گناه در ایران ، به عنوان رسواترین گروهک تروریستی در جهان شناخته می شود، قطعا به معنای مقابله با جمهوری اسلامی و مردم کشورمان می باشد.

 

این سیاست را در سال های اخیر کشورهایی چون فرانسه و آلبانی آزمودند و به جای تعامل با تهران و دولت برآمده از اراده ملت، آغوش خود را برای جریان های تروریستی و تجزبه طلب گشودند اما گذشت زمان به آن ها ثابت کرد که بیراهه رفته اند و قطعا دود میزبانی از عناصر رجوی به چشم مردم کانادا خواهد رفت.

/


مطالب پربازدید سایت

جدیدترین مطالب

شهید ترور سامی‌مقام

پيکر پاکش 44 سال مفقود ماند

با حضور مردم ولایتمدار منطقه سیستان و بلوچستان

پیکر شهید مدافع امنیت در هامون منطقه سیستان و بلوچستان تشییع شد

سعید حقیقی، پژوهشگر حوزه تروریسم و حقوق بشر

ردپای دولت‌های آمریکا در نقض حقوق بشر داخلی و خارجی

شهید ترور

شهید اکبر همتی

نماینده کشوری دفتر مقابله با مواد مخدر و جرم سازمان ملل تاکید کرد

ایران نقش مهمی در مبارزه با تروریسم و قاچاق مواد مخدر دارد

مطالب پربازدید بخش خبر

فروردین 1403
شنبه 1 شنبه 2 شنبه 3 شنبه 4 شنبه 5 شنبه جمعه
1
2
3
4
5
8
9
10
11
12
16
17
18
19
20
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

دانلود فیلم های تروریستی ایران و جهان