از آلبانی غرامت دریافت کنید

فارس من| از آلبانی غرامت دریافت کنید

جمعی از کاربران فارس من در کمپینی خواستار دریافت غرامت از آلبانی در پی خسارات وارده پس از اغتشاشات اخیر و همچنین اغتشاشات سال ۱۳۹۸ شدند.

به گزارش گروه سیاست خارجی خبرگزاری فارس، جمعی از کاربران فارس من در کمپینی خواستار دریافت غرامت از آلبانی شدند.

در این کمپین آمده است: کشور آلبانی مقر و پناهگاه تروریست‌ها و اغتشاشگران و شایعه پراکنان علیه جمهوری اسلامی ایران شده است که بارها عناصر آن‌ها در قتل و ناامنی و اغتشاشات کشور دستگیر می‌شوند. این گروهک تروریستی به صورت علنی هم در رسانه‌ها و فضای مجازی دستور و طرح به آشوب کشیدن کشور را می‌دهند که مورد حمایت کشور آلبانی هم هستند، لذا دیگر مماشات کافی است و از این پس هر کشوری علیه ایران و مردمش اقدامی کند باید تاوان پس بدهد. نمی‌شود که آشوب‌ها و قتل مردم ایران از کشور آن‌ها هدایت شود و بعد انتظار عدم پاسخ ایران را داشته باشند.

کاربران فارس من در این کمپین عنوان کرده‌اند: در اولین قدم باید غرامت و خسارت کامل اغتشاشات اخیر و ۱۳۹۸ را از کشور آلبانی بگیریم و هشدار جدی به آن کشور داده که اگر باعث می‌شود آرامش کشور ایران بهم بریزد نباید توقع داشته باشد که ایران هم عکس‌العملی نشان ندهد.

گفتنی است «ادی راما» نخست‌وزیر آلبانی چهارشنبه ۱۶ شهریور ماه از تصمیم این کشور در قطع روابط دیپلماتیک و سیاسی با جمهوری اسلامی ایران به خاطر حملات سایبری خبر داد و به همه دیپلمات‌ها و کارکنان سفارت ایران در این کشور فرصت داد که ظرف ۲۴ ساعت خاک آلبانی را ترک کنند. وزارت امور خارجه جمهوری اسلامی ایران اقدام ضدایرانی دولت آلبانی را قویا محکوم کرد و تصمیم این کشور در قطع رابطه سیاسی را اقدامی نسنجیده خواند.


مطالب پربازدید سایت

مطالب پربازدید بخش خبر

مقام ارشد اطلاعاتی حزب بعث در گفت‌وگو با الشرق الاوسط؛

ترورهای شهید بهشتی و رجایی طرح اطلاعات عراق با همکاری منافقین بود

هشتمین روز نمایشگاه بین المللی کتاب 1402

آثار پرفروش هابیلیان در نمایشگاه بین المللی‌کتاب تهران

مهر 1359
4 شنبه 5 شنبه جمعه شنبه 1 شنبه 2 شنبه 3 شنبه
9
تاریخ : 1359/07/09
14
تاریخ : 1359/07/14
16
تاریخ : 1359/07/16
21
تاریخ : 1359/07/21
23
تاریخ : 1359/07/23
25
تاریخ : 1359/07/25

دانلود فیلم های تروریستی ایران و جهان