شهادت سردار سلیمانی معادلات منطقه و بین‌الملل را تغییر داد

معاون پارلمانی رئیس‌جمهور گفت: شهادت سردار سلیمانی معادلات منطقه و بین‌الملل را تغییر داد، ایشان را می‌توان نماد مبارزه با تروریسم در سطح منطقه و بین‌الملل نام برد.

به گزارش پایگاه خبری‌تحلیلی هابیلیان به نقل از فارس، امیری شامگاه جمعه در بدو ورود به استان کرمان به گلزار شهدای کرمان رفت و به سردار شهید قاسم سلیمانی ادای احترام کرد.

وی در حاشیه این حضور در جمع خبرنگاران، شهید سلیمانی را نماد مبازه با تروریسم توصیف کرد و گفت: به عنوان حداقل وظیفه اخلاقی اسلامی و انسانی است که مسئولان در سفر خود به استان کرمان با زیارت قبر شهید قاسم سلیمانی، سردار سرافراز و سردار دلها که کرامت ذاتی انسان‌ها برای وی اهمیت به سزایی داشت نسبت به ایشان عرض ادب و تعظیم کنند.

وی ادامه داد: در بزرگی شخصیت سردار شهید سلیمانی همین بس که در عراق و شهرهای مختلف ایران بزرگترین تشییع پیکر برای ایشان برگزار شد که می توانیم آن را در دنیا بی‌نظیر بنامیم.

معاون پارلمانی رئیس‌جمهور افزود: شهادت سردار سلیمانی معادلات منطقه و بین‌الملل را تغییر داد، ایشان را می‌توان نماد مبارزه با تروریسم در سطح منطقه و بین‌الملل نام برد، کسی که چهل سال عمر خویش را در سنگرهای مختلف برای آرمان‌های امام و انقلاب اسلامی گذراند.

امیری گفت: شهید سلیمانی برای صلح می‌جنگید و شهادت ایشان ضایعه بزرگی برای کشور و منطقه و همه انسان‌های آزاده دنیا است. به عنوان انسانی نمونه و الگو برای آینده باید از ایشان گفته شود.


  • هیچ نظری یافت نشد

نظر خود را اضافه کنید

0
نظر شما به دست مدیر خواهد رسید
اسفند 1359
جمعه شنبه 1 شنبه 2 شنبه 3 شنبه 4 شنبه 5 شنبه
دانلود فیلم های تروریستی ایران و جهان