ادعای مضحک منافقین درباره اموال پادگان اشرف

منافقین در بیانیه‌ای از به سرقت‌رفتن مقداری جوراب، حوله، کارتنِ کفش و دستکش در پادگان اشرف توسط دولت عراق خبر داد.

به‌گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی هابیلیان(خانواده شهدای ترور کشور) شورای به‌اصطلاح مقاومت وابسته به گروهک تروریستی منافقین در جدیدترین اظهارنظر خود در طی بیانیه‌ای، دولت عراق را متهم به سرقت اموال پادگان اشرف(محل استقرار سابق منافقین) کرده است.

این بیانیه با اشاره به اموال سرقت‌شده از این پادگان مدعی شده است گروهی از سوی دفتر نخست‌وزریری عراق در اواخر بهمن‌ماه به این پادگان که در حال حاضر در اختیار ارتش عراق می‌باشد، رفته و تعدادی کارتن کفش، جوراب، حوله، دستكش و ساير وسايل را به سرقت برده‌اند!

همچنین این شورا مدعی شده است در اوایل اسفندماه گروهی دیگر از سوی نخست‌وزیری به این پادگان رفته و مقدار زیادی ظرف را با خود از این پادگان خارج کرده‌اند. این بیانیه، ارزشمندترین وسیله سرقتی را تعداد زیادی کولر نو عنوان کرده است.

شرایط کنونی این گروهک و قرارگیری در سراشیبی سقوط، سران آن را به جایی رسانده است که برای اظهار وجود، دست به دامان خبرهای مضحکی از این دست می‌شوند. این در حالیست که گروهک منافقین با پولشویی مراسمی با هزینه‌های چند صد هزار دلاری برگزار می‌کند و درصدد است تا از هر موضوع بی‌ارزشی برای اثبات حیات خود، یک بمب خبری ایجاد کند.


  • هیچ نظری یافت نشد

نظر خود را اضافه کنید

0
نظر شما به دست مدیر خواهد رسید
اسفند 1359
جمعه شنبه 1 شنبه 2 شنبه 3 شنبه 4 شنبه 5 شنبه
دانلود فیلم های تروریستی ایران و جهان