آمریکا مبدا و سرخط تروریسم در جهان

Us Terrorism

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس به تعریف آمریکایی‌ها از تروریسم پرداخت و گفت: آمریکا خود بزرگ ترین تروریست جهان است و هیچ جایی در دنیا کسی مظلومانه کشته نمی‌شود مگر اینکه آمریکا به صورت مستقیم یا غیرمستقیم در آن دست دارد.

به گزارش هابیلیان به نقل از فارس، علی علیزاده، با اشاره به تحریم آمریکا علیه ایران، اظهار کرد: خزانه‌داری آمریکا نیز خود می‌داند تحریم‌های جدیدش هیچ تأثیری بر اراده ایران ندارد.

نماینده مردم مراغه و عجب شیر در مجلس شورای اسلامی بر همین اساس تصریح کرد: ایران توانسته است تحریم‌ها را خنثی کرده و از روش‌های دیگری فعالیت‌های اقتصادی خود را ادامه دهد، از این رو آمریکایی‌ها تلاش دارند با افزایش فشار تحریم‌ها باعث ایجاد مشکلات بیشتر در کشور شوند که نمونه آن نیز دامن زدن به اغتشاشات اخیر و حمایت از آشوبگران برای بر هم زدن امنیت کشور است.

وی در ادامه با بیان اینکه هرچه پروژه خنثی سازی تحریم ها ادامه یابد، ایران به سمت ابرقدرت اقتصادی شدن پیش خواهد رفت، یادآور شد: چنین تحریم‌هایی در هیچ قرنی علیه هیچ دولت و ملتی صورت نگرفته بود. این روزها همه دنیا با هم همدست شده اند تا کمر ایران را خم کنند اما کشورمان توانسته است از این فشارها سربلند بیرون آید از این رو تحریم ایران موضوعی است که دیگر اثری بر آنها ندارد.

علیزاده در ادامه به تعریف آمریکایی‌ها از تروریسم پرداخت و افزود: آمریکا خود بزرگ ترین تروریست جهان است و هیچ جایی در دنیا کسی مظلومانه کشته نمی‌شود مگر اینکه آمریکا به صورت مستقیم یا غیرمستقیم در آن دست دارد.

این نماینده مردم در مجلس یازدهم در ادامه به ذکر چند مثال پرداخت و عنوان کرد: آمریکایی ها باعث وقایعی بودند که در مصر و لیبی اتفاق افتاد و این کشورها بعد از انقلاب، رها شده باقی ماندند. از سوی دیگر داعش و رژیم صهیونیستی در منطقه هر دو فرزند نامشروع آمریکا هستند. در جنگ اوکراین نیز آمریکایی ها باعث شدند ناتو به روسیه نزدیک شود و بدون توجه به هشدارها و پیام های این کشور، اتفاقی صورت گیرد که در نهایت منجر به جنگ شود از این رو بزرگ ترین تروریست عالم، آمریکا است.

وی در ادامه با بیان اینکه آمریکا به عنوان یک تروریست به سپاه ما لقب تروریست داده است، اظهار داشت: این در حالی است که ما همواره تلاش داشته ایم به درخواست کشورهای منطقه به آنها کمک کنیم تا از زیر سلطه آمریکا و ایادی آن درآمده و بتوانند منافع خود را حفظ کنند. آنها همچنین به حزب الله تروریست می‌گویند چرا که این نیروی جبهه مقاومت اجازه نمی دهد اسرائیل هر غارتگری را در سوریه و لبنان صورت دهد.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: سپاه ایران نه تنها تروریست نیست بلکه ضدتروریست ترین نیروی جهان است که طرفدار محرومان بوده و خطری بزرگ برای تروریست های واقعی است که جهان اسلام را نشانه قرار داده اند.


مطالب پربازدید سایت

Error: No articles to display

جدیدترین مطالب

بنیاد هابیلیان (خانواده شهدای ترور کشور)

باز هم تروریسم و باز هم کاپشن صورتی

حمله تروریستی به سه نقطه شهرستان چابهار و راسک

تعداد شهدای حمله تروریستی به راسک و چابهاربه 16 نفر رسید

سعید کریمی از مجروحان حمله تروریستی راسک و چابهار عیادت کرد

وضعیت مجروحان حمله تروریستی چابهار و راسک

محمود عباس‌زاده مشکینی عضو کمیسیون امنیت ملی

ورود کمیسیون امنیت ملی به حمله تروریستی راسک و چابهار

معاون امنیتی و انتظامی وزیر کشور:

عناصر تروریستی راسک و چابهار ملیت غیر ایرانی دارند

مطالب پربازدید بخش خبر

شهادت یک نوزاد در حمله تروریست‌ها

حمله تروریست‌ها در ایام نوروز

حمله تروریستی به سه نقطه شهرستان چابهار و راسک

تعداد شهدای حمله تروریستی به راسک و چابهاربه 16 نفر رسید

فروردین 1403
شنبه 1 شنبه 2 شنبه 3 شنبه 4 شنبه 5 شنبه جمعه
1
2
3
4
5
8
9
10
11
12
16
17
18
19
20
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

دانلود فیلم های تروریستی ایران و جهان