آمریکا مبدا و سرخط تروریسم در جهان

Us Terrorism

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس به تعریف آمریکایی‌ها از تروریسم پرداخت و گفت: آمریکا خود بزرگ ترین تروریست جهان است و هیچ جایی در دنیا کسی مظلومانه کشته نمی‌شود مگر اینکه آمریکا به صورت مستقیم یا غیرمستقیم در آن دست دارد.

به گزارش هابیلیان به نقل از فارس، علی علیزاده، با اشاره به تحریم آمریکا علیه ایران، اظهار کرد: خزانه‌داری آمریکا نیز خود می‌داند تحریم‌های جدیدش هیچ تأثیری بر اراده ایران ندارد.

نماینده مردم مراغه و عجب شیر در مجلس شورای اسلامی بر همین اساس تصریح کرد: ایران توانسته است تحریم‌ها را خنثی کرده و از روش‌های دیگری فعالیت‌های اقتصادی خود را ادامه دهد، از این رو آمریکایی‌ها تلاش دارند با افزایش فشار تحریم‌ها باعث ایجاد مشکلات بیشتر در کشور شوند که نمونه آن نیز دامن زدن به اغتشاشات اخیر و حمایت از آشوبگران برای بر هم زدن امنیت کشور است.

وی در ادامه با بیان اینکه هرچه پروژه خنثی سازی تحریم ها ادامه یابد، ایران به سمت ابرقدرت اقتصادی شدن پیش خواهد رفت، یادآور شد: چنین تحریم‌هایی در هیچ قرنی علیه هیچ دولت و ملتی صورت نگرفته بود. این روزها همه دنیا با هم همدست شده اند تا کمر ایران را خم کنند اما کشورمان توانسته است از این فشارها سربلند بیرون آید از این رو تحریم ایران موضوعی است که دیگر اثری بر آنها ندارد.

علیزاده در ادامه به تعریف آمریکایی‌ها از تروریسم پرداخت و افزود: آمریکا خود بزرگ ترین تروریست جهان است و هیچ جایی در دنیا کسی مظلومانه کشته نمی‌شود مگر اینکه آمریکا به صورت مستقیم یا غیرمستقیم در آن دست دارد.

این نماینده مردم در مجلس یازدهم در ادامه به ذکر چند مثال پرداخت و عنوان کرد: آمریکایی ها باعث وقایعی بودند که در مصر و لیبی اتفاق افتاد و این کشورها بعد از انقلاب، رها شده باقی ماندند. از سوی دیگر داعش و رژیم صهیونیستی در منطقه هر دو فرزند نامشروع آمریکا هستند. در جنگ اوکراین نیز آمریکایی ها باعث شدند ناتو به روسیه نزدیک شود و بدون توجه به هشدارها و پیام های این کشور، اتفاقی صورت گیرد که در نهایت منجر به جنگ شود از این رو بزرگ ترین تروریست عالم، آمریکا است.

وی در ادامه با بیان اینکه آمریکا به عنوان یک تروریست به سپاه ما لقب تروریست داده است، اظهار داشت: این در حالی است که ما همواره تلاش داشته ایم به درخواست کشورهای منطقه به آنها کمک کنیم تا از زیر سلطه آمریکا و ایادی آن درآمده و بتوانند منافع خود را حفظ کنند. آنها همچنین به حزب الله تروریست می‌گویند چرا که این نیروی جبهه مقاومت اجازه نمی دهد اسرائیل هر غارتگری را در سوریه و لبنان صورت دهد.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: سپاه ایران نه تنها تروریست نیست بلکه ضدتروریست ترین نیروی جهان است که طرفدار محرومان بوده و خطری بزرگ برای تروریست های واقعی است که جهان اسلام را نشانه قرار داده اند.


مطالب پربازدید سایت

جدیدترین مطالب

شهید ترور

شهید جلیل رسولی

روایت دوستان از شهید عبدالله رودکی

 اسراییلی‌ها چندین بار جشن ترور او را برگزار کردند

در گفت‌وگوی هابیلیان با پدر شهیدان آبیز

یک لحظه صحنه کربلا را با چشمان خودم دیدم

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس

جزئیات حمله تروریستی به مرزبانان سراوان

نگاهی به چهار دهه رویکرد منافقین به خانواده

خانواده کشی در فرقه تروریستی رجوی

مطالب پربازدید بخش خبر

مقام ارشد اطلاعاتی حزب بعث در گفت‌وگو با الشرق الاوسط؛

ترورهای شهید بهشتی و رجایی طرح اطلاعات عراق با همکاری منافقین بود

هشتمین روز نمایشگاه بین المللی کتاب 1402

آثار پرفروش هابیلیان در نمایشگاه بین المللی‌کتاب تهران

مهر 1359
4 شنبه 5 شنبه جمعه شنبه 1 شنبه 2 شنبه 3 شنبه
9
تاریخ : 1359/07/09
14
تاریخ : 1359/07/14
16
تاریخ : 1359/07/16
21
تاریخ : 1359/07/21
23
تاریخ : 1359/07/23
25
تاریخ : 1359/07/25

دانلود فیلم های تروریستی ایران و جهان