آمریکا با نقاب مبارزه با تروریسم حامی مالی داعش است

Larijaniرئیس مجلس شورای اسلامی در آمل گفت: درحالی که آمریکا ادعای مبارزه با تروریسم را دارد، متأسفانه در کنگره با حمایت همه اعضا برای کمک به گروهک تروریستی داعش کمک مالی مصوب می‌کند.

علی لاریجانی در  یادواره سرداران و 88 شهید منطقه ناندل بخش لاریجان شهرستان آمل در بخشی از سخنان خود با اشاره به پشتیبانی‌های نابرابر کنگره آمریکا از گروهک تروریستی داعش بیان کرد: در حالی که آمریکا در برابر دیدگان افکار عمومی جهان ادعای مبارزه با تروریسم را دارد، متأسفانه در کنگره با حمایت همه اعضا برای کمک به گروهک تروریستی داعش کمک مالی مصوب می‌کند.

وی تصریح کرد: کشورهای حامی آمریکا هم با اجازه این کشور سلاح و مهمات برای داعش ارسال و از آنان پشتیبانی می‌کنند تا مسلمانان شیعه و سنی را به جان هم بیندازند.

لاریجانی به اوضاع آشفته در عراق اشاره کرد و گفت: جریان متحجر، نادان و نفهم تروریستی داعش به‌جای اینکه قدرت اسلامی را تجمیع کند و با مسلمانان شیعه و سنی این کشور همراه شود، اکنون به‌دنبال سر بریدن کودکان و نوجوانان این کشور است.

وی اظهار کرد: اگر گروهک تروریستی داعش به‌دنبال استقرار حکومت اسلامی است چرا مقابل تجاوزگری و خوی استعمارگری آمریکا در کشورهای خاورمیانه ایستادگی نمی‌کند و به‌دنبال ایجاد تفرقه و کشتار مسلمانان در کشورهای عراق و سوریه است.

رئیس مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه آمریکا و کشورهای متحد عربی در منطقه خاورمیانه با حمایت مالی و پشتیبانی سلاح‌های کشتار جمعی از گروهک تروریستی داعش، آنان را وحشی کرده‌ و به جان مسلمانان انداخته است، تأکید کرد: ما ردپای آمریکا و هم‌پیمانانش را در عراق دیدیم، آن‌ها فقط به‌دنبال ایجاد جنگ شیعه و سنی در عراق و ایجاد جنگ‌های قومی و قبیله‌ای میان مسلمانان هستند.


مطالب پربازدید سایت

فروردین 1403
شنبه 1 شنبه 2 شنبه 3 شنبه 4 شنبه 5 شنبه جمعه
1
2
3
4
5
8
9
10
11
12
16
17
18
19
20
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

دانلود فیلم های تروریستی ایران و جهان