آل‌سعود و رژیم صهیونیستی دو رژیم بر پایه کشتار و ترور هستند

Ghomiاستاندار مرکزی گفت: دو حکومت استثنایی در جهان وجود دارد که جدا از تمامی سیستم‌های موجود، بر مردم حاکم است اسرائیل و دولت صهیونیستی که حضورش براساس ترور و عربستان که حکومتش بر پایه کشتار و ترور مردم بی‌دفاع است.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی هابیلیان به نقل از تسنیم از اراک، محمود زمانی قمی صبح امروز در مراسم صبحگاه مشترک نیروهای نظامی و انتظامی استان مرکزی در نخستین روز از هفته ناجا گفت: دو حکومت استثنایی در جهان وجود دارد که جدا از همه سیستم‌ها برمردم حاکم است اسرائیل ‌و دولت صهیونیستی است که حضورش براساس ترور بوده و تمام مسئولان این دولت از تروریست‌های دهه 1360 و 1370 هستند که در کوچه و خیابان مردم فلسطین را ترور می‌کردند امروز در لباس حاکمان حضور یافته‌اند و یکی از ویژگی‌های این دولت غاصب و ظالم بودن آن است.

وی ادامه داد: دومین حکومتی که جزو حکومت‌های استثنایی به‌شمار می‌رود حکومت حاکم بر کشور عربستان است که موج نخست آن با رهبری ابن طیبه در آن سرزمین رواج یافت و موج دوم نیز بر مبنای ضربه به اعتقادات راستین اسلام این دولت خود را با گروه‌های تروریستی مانند القائده و طالبان پیوند داد.

استاندار مرکزی بیان کرد: حاکمیت عربستان در لباس یک جریان فاسد که به هیچ یک از مذاهب اعتقاد ندارد و در نهایت جریانی که حامی تروریست است باید به جهانیان معرفی شود.

وی اضافه کرد: زمانی که دولت عربستان تمام وقت خود را صرف بمباران و ترور یمن و کشورهای مظلوم می‌کنند دیگر مجالی برای مدیریت و ساماندهی مکه و مدینه و میزبانی از حجاج نمی‌ماند که این عدم مدیریت نتیجه‌ای جز این حادثه سهمگین ندارد.

زمانی‌قمی افزود: وقتی جریانی نالایق و فاسد بر کشوری حاکم است حتی مردم آن کشور نیز از آرامش و امنیت بی‌بهره‌اند بنابراین علما جهان باید تدبیری در این باره اتخاذ کنند.

وی با اشاره به نقش پلیس و نیروی انتظامی در حفظ امنیت کشور گفت: عظمت و منزلت پلیس و نیروی انتظامی بسیار بالا است در هر حکومت و کشوری امنیت در صدر مسائل حکومت است و نخستین موردی که همه حکومت‌ها توجه ویژه به آن دارند امنیت است.


جدیدترین مطالب

یادداشتی از بنیاد هابیلیان

پنج نکته درباره آزادی حمید نوری

پس از 1680 روز اسارت

حمید نوری آزاد شد

سیدمحمدجواد هاشمی‌نژاد، دبیرکل بنیاد هابیلیان

انقلاب اسلامی متکی به افراد نیست

دیدار دبیرکل بنیاد هابیلیان با جانباز حملۀ تروریستی زاهدان

عملیات جیش الظلم یک کار فرامنطقه‌ای بود

جرم انگاری شکنجه در قوانین بین المللی

منافقین را باید دشمن همه ملت‌ها دانست

دیدار دبیرکل بنیاد هابیلیان با خانواده شهید حسین انتظاریان

شهیدی که خواب شهادتش را دیده بود

مطالب پربازدید بخش خبر

سیزدهمین جلسه دادگاه رسیدگی به اتهامات سرکردگان گروهک تروریستی منافقین

صدور اوراق شناسایی برای متهمان پرونده منافقین خلاف قوانین پلیس بین‌الملل است

دبیرکل بنیاد هابیلیان در گفت‌وگو با خبرگزاری میزان

برگزاری دادگاه منافقین یک مطالبه ملی است

سیدمحمدجواد هاشمی‌نژاد، دبیرکل بنیاد هابیلیان

انقلاب اسلامی متکی به افراد نیست

پس از 1680 روز اسارت

حمید نوری آزاد شد

فروردین 1403
شنبه 1 شنبه 2 شنبه 3 شنبه 4 شنبه 5 شنبه جمعه
1
2
3
4
5
8
9
10
11
12
16
17
18
19
20
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

دانلود فیلم های تروریستی ایران و جهان