آل‌سعود و رژیم صهیونیستی دو رژیم بر پایه کشتار و ترور هستند

Ghomiاستاندار مرکزی گفت: دو حکومت استثنایی در جهان وجود دارد که جدا از تمامی سیستم‌های موجود، بر مردم حاکم است اسرائیل و دولت صهیونیستی که حضورش براساس ترور و عربستان که حکومتش بر پایه کشتار و ترور مردم بی‌دفاع است.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی هابیلیان به نقل از تسنیم از اراک، محمود زمانی قمی صبح امروز در مراسم صبحگاه مشترک نیروهای نظامی و انتظامی استان مرکزی در نخستین روز از هفته ناجا گفت: دو حکومت استثنایی در جهان وجود دارد که جدا از همه سیستم‌ها برمردم حاکم است اسرائیل ‌و دولت صهیونیستی است که حضورش براساس ترور بوده و تمام مسئولان این دولت از تروریست‌های دهه 1360 و 1370 هستند که در کوچه و خیابان مردم فلسطین را ترور می‌کردند امروز در لباس حاکمان حضور یافته‌اند و یکی از ویژگی‌های این دولت غاصب و ظالم بودن آن است.

وی ادامه داد: دومین حکومتی که جزو حکومت‌های استثنایی به‌شمار می‌رود حکومت حاکم بر کشور عربستان است که موج نخست آن با رهبری ابن طیبه در آن سرزمین رواج یافت و موج دوم نیز بر مبنای ضربه به اعتقادات راستین اسلام این دولت خود را با گروه‌های تروریستی مانند القائده و طالبان پیوند داد.

استاندار مرکزی بیان کرد: حاکمیت عربستان در لباس یک جریان فاسد که به هیچ یک از مذاهب اعتقاد ندارد و در نهایت جریانی که حامی تروریست است باید به جهانیان معرفی شود.

وی اضافه کرد: زمانی که دولت عربستان تمام وقت خود را صرف بمباران و ترور یمن و کشورهای مظلوم می‌کنند دیگر مجالی برای مدیریت و ساماندهی مکه و مدینه و میزبانی از حجاج نمی‌ماند که این عدم مدیریت نتیجه‌ای جز این حادثه سهمگین ندارد.

زمانی‌قمی افزود: وقتی جریانی نالایق و فاسد بر کشوری حاکم است حتی مردم آن کشور نیز از آرامش و امنیت بی‌بهره‌اند بنابراین علما جهان باید تدبیری در این باره اتخاذ کنند.

وی با اشاره به نقش پلیس و نیروی انتظامی در حفظ امنیت کشور گفت: عظمت و منزلت پلیس و نیروی انتظامی بسیار بالا است در هر حکومت و کشوری امنیت در صدر مسائل حکومت است و نخستین موردی که همه حکومت‌ها توجه ویژه به آن دارند امنیت است.


مطالب پربازدید بخش خبر

مقام ارشد اطلاعاتی حزب بعث در گفت‌وگو با الشرق الاوسط؛

ترورهای شهید بهشتی و رجایی طرح اطلاعات عراق با همکاری منافقین بود

هشتمین روز نمایشگاه بین المللی کتاب 1402

آثار پرفروش هابیلیان در نمایشگاه بین المللی‌کتاب تهران

مهر 1359
4 شنبه 5 شنبه جمعه شنبه 1 شنبه 2 شنبه 3 شنبه
9
تاریخ : 1359/07/09
14
تاریخ : 1359/07/14
16
تاریخ : 1359/07/16
21
تاریخ : 1359/07/21
23
تاریخ : 1359/07/23
25
تاریخ : 1359/07/25

دانلود فیلم های تروریستی ایران و جهان