آلمان بستر فعالیت‌های متنوع گروهک‌های تروریستی است

16482162319519015

سید محمدجواد هاشمی نژاد با بیان اینكه تروریسم از ابزارهای پیش برنده سیاست خارجی كشورهای غربی به ویژه آمریكا محسوب می‌شود، گفت: اگر حمایت كشورهای غربی از گروه‌های تروریستی نبود، در غرب آسیا این میزان قربانی ترور وجود نداشت.

به گزارش هابیلیان به نقل از رادیو گفت‌وگو در خصوص حمایت غرب از تروریست‌ها و قاتلین در ایران با سیدمحمدجواد هاشمی نژاد دبیر كل بنیاد هابیلیان به صورت تلفنی گفتگو كرد.

سید محمدجواد هاشمی نژاد ضمن اشاره به حمایت اروپایی‌ها به طور مشخص آلمان از سركرده گروهك تروریستی تندر یعنی جمشید شارمهد گفت: گروهك تندر یكی از ۳۵ گروه مسلح تباهكاری است كه در ایران جنایات تروریستی انجام داده است؛ جنایاتی كه مجموع قربانیان آن به ۱۷ هزار شهید می‌رسد.

وی با بیان اینكه گروهك‌های تروریستی از ابتدای پیروزی انقلاب اسلامی تا به امروز از تنوع زیادی برخوردار بوده‌اند، اظهار كرد: بعضی از مناطق اروپا محل رد و بدل‌های مالی گروهك‌ها است و بعضی دیگر از كشورهای اروپایی محل استقرار سران گروهك‌های تروریستی است. در حقیقت سران گروهك‌های تروریستی كه به صورت رسمی جنایت انجام می‌دهند در كشورهای اروپایی مستقر هستند.

دبیر كل بنیاد هابیلیان به حضور جمشید شارمهد در آلمان اشاره و تصریح كرد: گروهك‌های تروریستی در آلمان فعالیت‌های متنوع و گسترده‌ای به صورت تبلیغاتی و تشكیلاتی دارند.

وی با بیان این موضوع كه در طول ۴۳ سال گذشته روزی وجود نداشته است كه جنایات تروریستی و یا اقدام برای آن صورت نگرفته باشد، اظهار كرد: هر روز یكی از مهره‌های كشورهای غربی كه در قالب یك عنوان تروریستی در ایران فعالیت می‌كنند، در كشورمان دست به جنایت زدند.

هاشمی نژاد با بیان اینكه تروریسم یكی از ابزارهای پیش برنده سیاست خارجی كشورهای غربی به ویژه آمریكا محسوب می‌شود، گفت: اگر حمایت كشورهای غربی از گروه‌های تروریستی نبود، در غرب آسیا این میزان قربانی ترور وجود نداشت.

وی افزود: یك نمونه از گروهك‌های تروریستی كه مورد حمایت غرب قرار دارند منافقین هستند كه بیش از ۴۱ سال است كه دفتر رسمی در فرانسه دارند. منافقین از طریق فرانسه، فعالیت‌های خود را در سراسر ایران تزریق می‌كنند.

دبیر كل بنیاد هابیلیان درباره حمایت‌های غربی‌ها از گروهك منافقین عنوان كرد: وزارت خارجه انگلستان اسنادی منتشر كرده است كه بر مبنای آن گروهك منافقین دارای تخلفات فاحش مالی در جمع آوری پول و پول شویی است و به صراحت در این اسناد آمده است كه سیستم‌های امنیتی انگلستان كاملا در جریان رد و بدل‌های پول كثیف و نامشروع برای حمایت از تروریست‌ها قرار داشته است.

وی از شبكه وسیعی از حمایت‌های مالی، تبلیغاتی و اطلاعاتی غرب از گروهك‌های تروریستی علیه ایران گفت و بیان كرد: این موضوع در سندهای متنوع خود كشورهای اروپایی وجود دارد و این اسناد در قالب كتاب جمع آوری شده است.

هاشمی نژاد قدرت اطلاعاتی کشور در دستگیری سرکردگان گروهک‌های تروریستی اشاره کرد و گفت: توان اطلاعاتی بسیار فراگیر جمهوری اسلامی ایران توانست بعضی از سران گروهك‌های جنایت كار از جمله شارمهد سركرده گروهك تندر را دستگیر و بازداشت كند. یكی از جنایت‌های او و گروهك وابسته به او بمب گذاری در حسینیه مردم عادی در شیراز بود كه باعث شهادت ۱۳ نفر شد. چنین فردی چون منافع غرب را تامین می‌كند مورد حمایت آنها قرار دارد.


مطالب پربازدید سایت

جدیدترین مطالب

سیدمحمدجواد هاشمی‌نژاد، دبیرکل بنیاد هابیلیان

لزوم بازنگری در فهرست شهدای ترور کشور

همزمان با سالگرد عملیات مرصاد

گزارش سالانه تروریسم در ایران 1402 منتشر شد

شهید ترور

شهید ژاله ملکی

شهید امیرحسین افضلی

جلوی چشمم نفس‌های آخرش رو ‌زد

سخنگوی قوه قضائیه در نشست خبری امروز خبر داد

۱۷ شهریور؛ زمان دادگاه کیفری پرونده ترور شهید سلیمانی

شهید ترور سامی‌مقام

پيکر پاکش 44 سال مفقود ماند

مطالب پربازدید بخش گفتگو

فرزند شهید آقامیری می‌گوید منافقین باید به اشد مجازات محکوم شوند

فرزند شهید ترور: منافقین به اشد مجازات محکوم شوند

روایتی از ترور شهید گودرزی به دست منافقین؛

ابراز امیدواری درباره نتایج دادگاه

نماینده مردم قوچان و فاروج در مجلس شورای اسلامی

برگزاری دادگاه منافقین باعث رضایت مردم می‌شود

روایت‌گری پژوهش‎گر حوزه نفاق از تاریخ منافقین؛

خوابگردهایی که مزدوری پیشه کردند

فروردین 1403
شنبه 1 شنبه 2 شنبه 3 شنبه 4 شنبه 5 شنبه جمعه
1
2
3
4
5
8
9
10
11
12
16
17
18
19
20
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

دانلود فیلم های تروریستی ایران و جهان