آمريکا، اسرائيل و منافقين، دشمنان مشترک ملت ‌هاي ايران و عراق‌اند

رهبر جريان صدر: هيچ کدام از عراقي‌هاي آزاده مايل به حضور منافقين در اين کشور نيستند

Moghtada Sadr01

رهبر جريان صدر با بيان اينکه چهره‌ واقعي منافقين، سال‌هاست که براي مردم عراق آشکار شده است گفت: آمريکا، اسرائيل و منافقين دشمنان مشترک ملت‌هاي ايران و عراق‌اند که جنايت‌هاي زيادي در حق ملت ايران و عراق انجام داده‌اند.

به گزارش پايگاه اطلاع‌رساني هابيليان(خانواده شهداي ترور کشور) مقتدا صدر در اين ديدار با بيان اينکه هيچ کدام از عراقي‌هاي آزاده مايل به حضور منافقين در اين کشور نيستند ابراز داشت: جنايت‌‌ها و ستم‌هايي که از جانب اين فرقه تروريستي بر ما وارد شده بيشتر از ملت ايران است زيرا تعداد شهداي که به دست اين فرقه به شهادت رسيده‌‌اند، بيش از دو برابر شهداي ايران است، بنابراين انگيزه‌ بسيار بالايي در ما وجود دارد که اين جنايتکاران اشغالگر را از کشورمان بيرون کنيم.

اين روحاني برجسته عراقي با بيان اينکه ما و شما وارث دردي مشترک به نام جنايت‌هاي فرقه منافقين هستيم ابراز داشت: تلاش‌هاي بسيار مهمي که کانون هابيليان به عنوان نماينده خانواده شهداي ترور ايران، براي مبارزه با نفاق و منافقين و آشکار نمودن چهره‌ آنها انجام داده بسيار در خور توجه است و ابعاد وسيع تلاش‌هاي شما منجر به رسوايي هر چه بيشتر گروهک تروريستي منافقين شده است.

وي ادامه داد: بايد براي نابودي کامل تلاش‌‌هاي مذبوحانه منافقين در عراق از تجربيات ارزشمند شما در راه مبارزه با تروريسم بهره‌مند شويم.

Moghtada Sadr


مطالب پربازدید سایت

دی 1402
شنبه 1 شنبه 2 شنبه 3 شنبه 4 شنبه 5 شنبه جمعه
1
2
3
5
6
7
8
9
10
11
12
14
15
16
17
18
19
21
22
23
28
29

دانلود فیلم های تروریستی ایران و جهان