زنگ حماسه مقاومت و ایثار در مدارس آمل به صدا در می‌آید


مدیر آموزش و پرورش آمل گفت: زنگ حماسه مقاومت، ایثار و شجاعت حماسه اسلامی آمل در سطح مدارس به صدا در می‌آید.
به گزارش خبرگزاری فارس از آمل، حمید محمدنسب پیش از ظهر امروز در دومین نشست هماهنگی ستاد گرامیداشت حماسه اسلامی مردم این شهرستان اظهار داشت: حضور مردم در مدت زمان کمتر از یک نصف روز اتحادیه کمونیست‌ها را درهم کوبیدند و این حماسه ماندگار جز معجزه الهی چیز دیگری نبوده است.
وی افزود: دانش‌آموزان هم همانند دیگر اقشار جامعه در خلق این حماسه نقش داشتند.
محمدنسب با اعلام اینکه سقا علیزاده و سیده طاهره هاشمی انجپلی شهیده شاخص کشور از شهدای دانش‌آموز و آموزش و پرورش در بین ۴۰ شهید این شهرستان بودند، اذعان داشت: مکاتبات زیادی با وزارت آموزش پرورش در مورد اختصاص یک درس از کتب درسی به حماسه ششم بهمن شده است.
مدیر آموزش و پرورش آمل گفت: با مدیرکل آموزش و پرورش مازندران در مورد زنگ حماسه مقاومت، ایثار و شجاعت در سطح مدارس مکاتبه شده تا این زنگ در سطح استان به صدا درآید.
محمدنسب خاطرنشان کرد: امسال به یاوه‌گویی‌های استکبارگران و اتحادیه کمونیست‌ها در فضای مجازی پاسخ می‌دهیم.
وی با اشاره به اینکه داستانک، داستان و زندگی‌نامه به زبان کودکان و نونهالان از سوی آموزش و پرورش تهیه شده و در اختیار این نسل جوان قرار می‌گیرد، گفت: تریبون ۵۰۰ واحد آموزشی این شهرستان برای بیان زوایای مختلف ششم بهمن آماده است زیرا نباید از دشمنان عقب باشیم و باید با کار و تلاش بیشتر اقدامات گسترده و ماندگاری انجام دهیم.