۱۶ سال است که منافقین تمام انرژی خود را در کاخ سفید صرف کرد‌ه‌اند

79 480x300

دبیرکل بنیاد هابیلیان، گفت: منافقین بعد از سقوط صدام توسط آمریکا، تمام انرژی خود را به مدت ۱۶ سال در کاخ سفید صرف کردند و امروز در حال برداشت انرژی خود هستند.

به گزارش پایگاه خبری‌تحلیلی هابیلیان، سومین نشست از مجموعه نشست‌های «کمپ فیک‌ها» با موضوع بررسی حقوق بشر آمریکایی و تروریسم سایبری، به همت بنیاد هابیلیان (خانواده شهدای ترور) و سازمان فضای مجازی سراج در مجتمع فرهنگی آموزشی 13 آبان با حضور جمعی از فعالان فضای مجازی برگزار شد.

در این نشست محمد جواد هاشمی‌نژاد، دبیر کل بنیاد هابیلیان اظهار داشت: برخی معتقدند منافقین بعد از پیروزی انقلاب منحرف شدند، اما بنده معتقدم انحراف منافقین از قبل از پیروزی انقلاب اسلامی و از همان زمان تشکیل گروهک در سال‌های ۱۳۴۵ و ۱۳۴۶ آغاز شده بود.

هاشمی‌نژاد با بیان اینکه قبل از پیروزی انقلاب، شاه هرجا می‌خواست درباره انقلابیون صحبت کند، اصلاح «ارتجاع سرخ و سفید» را به کار می‌برد و برای همه منافقین یک نسخه می‌پیچید و همه انقلابیون را به بلوک شرق نسبت می‌داد، گفت: من فکر می‌کنم کم‌خطرترین چهره منافقین، چهره تروریستی آنهاست.

دبیرکل بنیاد هابیلیان ادامه داد: گروه‌های مسلح زیادی در اوایل انقلاب اسلامی دست به سلاح بردند و از همان زمان مبارزه با این گروه‌ها آغاز شد. منافقین قبل از دست به سلاح بردن توانسته بودند میان جامعه اسلامی یک شکاف جدی و تردید عمیق ایجاد کنند به نحوی که برخی از شخصیت‌های موجه انقلاب اسلامی را هم با خود همراه کرده بودند.

هاشمی‌نژاد با بیان اینکه ابتدای پیروزی انقلاب خیلی سخت بود جامعه را نسبت به این موضوع روشن کرد که نفاق به اولین رییس جمهور جمهوری اسلامی ایران تغذیه فکری می‌دهد، گفت: منافقین بعد از سقوط صدام توسط آمریکا، تمام انرژی خود را به مدت ۱۶ سال در کاخ سفید صرف کردند و امروز در حال برداشت انرژی خود هستند.


مطالب پربازدید سایت

جدیدترین مطالب

شهید ترور

شهید جلیل رسولی

روایت دوستان از شهید عبدالله رودکی

 اسراییلی‌ها چندین بار جشن ترور او را برگزار کردند

در گفت‌وگوی هابیلیان با پدر شهیدان آبیز

یک لحظه صحنه کربلا را با چشمان خودم دیدم

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس

جزئیات حمله تروریستی به مرزبانان سراوان

نگاهی به چهار دهه رویکرد منافقین به خانواده

خانواده کشی در فرقه تروریستی رجوی

مطالب پربازدید بخش خبر

مقام ارشد اطلاعاتی حزب بعث در گفت‌وگو با الشرق الاوسط؛

ترورهای شهید بهشتی و رجایی طرح اطلاعات عراق با همکاری منافقین بود

هشتمین روز نمایشگاه بین المللی کتاب 1402

آثار پرفروش هابیلیان در نمایشگاه بین المللی‌کتاب تهران

مهر 1359
4 شنبه 5 شنبه جمعه شنبه 1 شنبه 2 شنبه 3 شنبه
9
تاریخ : 1359/07/09
14
تاریخ : 1359/07/14
16
تاریخ : 1359/07/16
21
تاریخ : 1359/07/21
23
تاریخ : 1359/07/23
25
تاریخ : 1359/07/25

دانلود فیلم های تروریستی ایران و جهان