یادواره شهدای ترور شهرستان لامرد برگزار می‌شود

Shaohada Terrorرئیس دانشگاه آزاد لامرد گفت: یادواره شهدای ترور شهرستان لامرد به ویژه شهید خلیل نعیمی دبیر اول سفارت ایران در بغداد و شهید انصاری، رایزن فرهنگی سفارت ایران در لبنان، در دانشگاه آزاد برگزار می‌شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی هابیلیان به نقل از تسنیم، عیسی امیری در لامرد، اظهار داشت: این دانشگاه در نظر دارد یادواره 4 شهید ترور این شهرستان از جمله حجت‌الاسلام والمسلمین ابراهیم انصاری، سردار درویش شریفی، حاج خلیل نعیمی و سید محمد جواد علوی را در آبان‌ماه برگزار کند.

وی افزود‌: دراین یادواره از مداحان و سخنرانان کشوری دعوت شده و برنامه‌ای تحت عنوان «شب شعر عاشورائیان دانشگاه آزاد اسلامی واحد لامرد» به‌مناسبت یادواره شهدای ترور شهرستان در این دانشگاه برگزار می‌شود.

رئیس دنشگاه آزاد لامرد خاطر نشان کرد: شهید خلیل نعیمی دبیر اول سفارت ایران در بغداد بود که 27 فروردین‌‏ماه سال 1383 در حین خروج از سفارت جمهوری اسلامی ایران در بغداد توسط یک‌ گروه مسلح ناشناس هدف حمله مسلحانه قرار گرفت و به فیض شهادت نایل شد.

وی افزود: شهید حجت‌الاسلام ابراهیم انصاری رایزن فرهنگی سفارت جمهوری اسلامی ایران در لبنان بود که 30 آبان1392 در حادثه تروریستی بمب‌گذاری در مقابل سفارت ایران در لبنان به شهادت رسید.

امیری خاطرنشان کرد: سردار شهید درویش شریفی در روز 12 محرم‌الحرام 1389 به دست معاندان و دشمنان جمهوری اسلامی ایران در لامرد ترور شد و سیدمحمدجواد علوی نیز در حادثه تروریستی کانون رهپویان وصال شیراز به شهادت رسید.

امیری از تمامی علاقه‌مندان دعوت کرد که اشعار یا دل‌نوشته‌های خود را در این رابطه تا تاریخ 10 آبان ماه به دفتر فرهنگ اسلامی دانشگاه آزاد تحویل دهند.


مطالب پربازدید سایت

جدیدترین مطالب

فرمانده مرزبانی انتظامی جمهوری اسلامی ایران

ایران آماده همکاری با شانگهای در مبارزه با تروریسم است

شهید ترور

شهید اصغر وحید

پانزدهمین جلسه رسیدگی به اتهامات منافقین

برای شرکت کنندگان در تجمعات منافقین اعلان قرمز صادر خواهد شد

روابط عمومی قرارگاه حمزه سیدالشهدا (ع) اعلام کرد

انهدام تیم تروریستی توسط رزمندگان قرارگاه حمزه سیدالشهدا (ع)

قاضی دهقانی؛ در پانزدهمین جلسه دادگاه رسیدگی به اتهامات منافقین

استرداد منافقین امر پذیرفته‌شده بین‌المللی است و ایران آن را اجرا می‌کند

فروردین 1403
شنبه 1 شنبه 2 شنبه 3 شنبه 4 شنبه 5 شنبه جمعه
1
2
3
4
5
8
9
10
11
12
16
17
18
19
20
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

دانلود فیلم های تروریستی ایران و جهان