گرگ های منافقین اروپا را هم پاره‌پاره خواهند کرد

Jamal523

عضوهیات رئیسه کمیسیون امنیت ملی مجلس معتقد است؛ گرگ های منافقین که در کشورهای اروپایی حاشیه امن دارند یک زمانی خود اروپا راهم پاره پاره خواهند کرد.

به گزارش پایگاه خبری‌تحلیلی هابیلیان محمدجواد جمالی‌نوبندگانی با اشاره به موضوع گزارش روزنامه اشپیگل درباره فعالیت سازمان منافقین در آلبانی و تمرین خشونت هر روزه در این مقر گفت: فکر می‌کنم که علی‌رغم اینکه وارد قرن بیست و یکم شدیم، اروپا به یک رفتار قرون وسطایی برگشته است.

وی افزود: حمایت از بن سلمان که اینطور افراد را تکه تکه می کند؛ می کشد و می سوزاند، حمایت از منافقین که به عنوان یک فرقه شناخته شده هستند، با ارعاب، وحشت و آدم ربایی که انجام می دهند و حتی به افراد جدا شده از سازمان خودشان هم رحم نمی‌کنند، همه این ها نشان می دهد که اعمال و رفتار اروپا به سمت قرون وسطا می رود.

نماینده مردم فسا در مجلس شورای اسلامی با اشاره به حضور تروریست های منافقین در فرانسه و آلبانی و دیگر کشورهای اروپایی مطرح کرد: این که در قلب اروپا بیایند به آنها پناه بدهند بسیار عجیب است، تروریست‌هایی که یک مدتی در خود آمریکا هم  در لیست گروه‌های تروریستی قرار داشتند و در لیست سازمان سیا بودند ولی در ابعاد سیاسی برای فشار آوردن به جمهوری اسلامی از این لیست خارج شدند.

جمالی نوبندگانی با بیان اینکه مطمئن باشید گرگ های منافقین خود اروپا راهم پاره پاره خواهند کرد، مطرح کرد: اگر امروز گزارش هایی آمده که آنها تمرین های وحشتناک آسیب رساندن به افراد را می‌آموزند؛ مانند درآوردن چشم، سر بریدن و سوزاندن افراد؛ در  دهه ۶۰ در کشور ما این اعمال را انجام دادند و این جنایات را علیه مردم کشور ما انجام داده اند.

وی با برشمردن جنایات این گروهک مخوف در استان فارس در ادامه افزود: سه نفر از پاسداران کمیته را ربودند و تمام بدن آنها را با اتو داغ کردند و  وحشیانه جنازه‌های آنها را نیمه جان دفن کردند، شهید طاهری جزو این شهدا بود، منافقین در میدان نمازی شیراز اتوبوس شرکت واحد را آتش زدند و کودک چند ماهه در آن آتش به خاکستر تبدیل شد؛ شهید دستغیب که پیرمردی بود، در کوچه پس کوچه های شیراز طوری ترور کردند که تکه های بدنش همچنان به دیوار ها بود؛ این ها به زنان حامله هم رحم نمی کردند و با سرنیزه به داخل شکم آن ها می زدند که مادر و جنین هر دو کشته شوند.

این نماینده مردم در مجلس دهم با اشاره به جنایات سازمان منافقین علیه مردم عراق مطرح کرد: سازمان مجاهدین در زمانی که در کمپ اشرف در عراق بودند، اعتراضات مردم عراق علیه صدام را خفه می کردند و علیه اکراد و مردم شیعه عراق هم جنایاتی را انجام دادند؛ در استان دیاله عراق تمام این اعمال وحشیانه را اجرا کردند و این کارها از آنها اصلا عجیب نیست چراکه صاحب تجربه هستند.

عضوهیات رئیسه کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: به نظر من اروپا و کشور های غربی از جنایات و اعمال و رفتار این سازمان مخوف خبر دارند و برای اعمال خشونت و تهدید جمهوری اسلامی آن ها را پناه داده اند تا زمانی که نیاز داشتند از اینها استفاده کنند، ولی قطعا این جنایت کاران برای خود اروپا خطرآفرین خواهند بود و گرگ های منافقین خود اروپا را هم پاره پاره خواهند کرد.

به گزارش پایگاه خبری‌تحلیلی هابیلیان، نشریه اشپیگل با اشاره به حمایت همه جانبه دولت دونالد ترامپ از گروهک تروریستی منافقین از این گروهک به عنوان یک فرقه سیاسی نام برد که به دنبال براندازی حکومت در ایران است. بر این اساس بیش از دو هزار عضو این گروهک اکنون در شرایطی سخت و طاقت فرسا در یک اردوگاه در آلبانی روزگار می گذرانند که گزارش های منتشر شده از جداشدگان از این گروه، از موارد بی شمار شکنجه جسمی و ترور روحی اعضا از سوی سرکردگان آن حکایت دارد.

 


مطالب پربازدید سایت

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس

جزئیات حمله تروریستی به مرزبانان سراوان

جدیدترین مطالب

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس

جزئیات حمله تروریستی به مرزبانان سراوان

نگاهی به چهار دهه رویکرد منافقین به خانواده

خانواده کشی در فرقه تروریستی رجوی

هشتمین روز نمایشگاه بین المللی کتاب 1402

آثار پرفروش هابیلیان در نمایشگاه بین المللی‌کتاب تهران

معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران:

نماد شهدای ترور در تمام شهرها نصب شود

مقام ارشد اطلاعاتی حزب بعث در گفت‌وگو با الشرق الاوسط؛

ترورهای شهید بهشتی و رجایی طرح اطلاعات عراق با همکاری منافقین بود

مهر 1359
4 شنبه 5 شنبه جمعه شنبه 1 شنبه 2 شنبه 3 شنبه
9
تاریخ : 1359/07/09
14
تاریخ : 1359/07/14
16
تاریخ : 1359/07/16
21
تاریخ : 1359/07/21
23
تاریخ : 1359/07/23
25
تاریخ : 1359/07/25

دانلود فیلم های تروریستی ایران و جهان