گروهک منافقین تمام تلاش خود را برای ضربه به کشور به کار می‌برد

WhatsApp Image 2020 02 01 At 111104

دبیرکل بنیاد هابیلیان گفـت: گروهک منافقین از ابتدای انقلاب تمام تلاش خود را داشته تا به طرق مختلف به انقلاب اسلامی ضربه بزند.

به گزارش پایگاه خبری‌تحلیلی هابیلیان، همزمان با آغاز چهل و یکمین فجر انقلاب اسلامی، مراسم غبارروبی از مقبره امام زادگان یاسر و ناصر بن موسی بن جعفر (علیهم‌السلام) در شهرستان طرقبه مشهد برگزار شد. در این مراسم که با حضور مسئولین این شهرستان همچون فرماندار و امام جمعه این شهرستان همراه بود، سیدمحمدجواد هاشمی‌نژاد، دبیرکل بنیاد هابیلیان طی سخنانی با گرامیداشت سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی بر روح شهدای انقلاب، دفاع مقدس، شهدای مدافع حرم و سردار شهدای ترور، حاج قاسم سلیمانی درود فرستاد.

دبیرکل بنیاد هابیلیان با بیان اینکه انقلاب اسلامی ثمرۀ سالها مبارزه و مجاهدت حضرت امام خمینی (ره) بود، گفت: همراهی مردم با امام راحل سبب شد تا در نهایت وعده الهی که همان یاری کردن جبهۀ حق است، محقق شود.

هاشمی‌نژاد در ادامه به پیشینۀ نهضت انقلاب اسلامی اشاره کرد و افزود: شروع نهضت انقلاب به سال 42 و قیام خونین 15 خرداد بازمیگردد. البته امام خمینی (ره)، اندیشه متعالی جمهوری اسلامی را سال‌ها قبل از سال 42 به شاگردانشان از جمله مقام معظم رهبری، شهید بهشتی، شهید مطهری، شهید هاشمی‌نژاد و دیگران منتقل کرده بودند و این شاگردان پیش از سال 42 به تبیین این اندیشه در میان مردم می‌پرداختند. همین تبیین‌ها جامعه را برای شروع اولین گام نهضت در سال 42 آماده کرد.

فرزند شهید هاشمی‌نژاد در ادامه افزود: رژیم پهلوی در ظاهر قیام 15 خرداد را به شدیدترین شکل سرکوب کرد و در ظاهر این قیام شکست خورد و همین رخداد سبب شد، در برخی که شناخت درستی از اندیشه امام نداشتند شک و تردید به وجود آید. از این رو برخی گروه‌ها مسیر مبارزه با رژیم پهلوی که وابسته به غرب بود را، گرایش به دامان شرق و اندیشه‌های مارکسیستی دانستند.

دبیرکل بنیاد هابیلیان گفت: این تردید گریبان برخی از گروه‌های به ظاهر مسلمان را نیز گرفت. از جمله این گروه‌ها سازمان مجاهدین خلق بود که اندیشه‌ای التقاطی از اسلام و مارکسیسم داشت. اما مبارزین واقعی مسلمان، با تکیه بر وعده الهی، انقلاب اسلامی را به پیروزی رساندند.

هاشمی‌نژاد با یادآوری شرایط کشور پس از انقلاب اسلامی افزود: کشور پس از انقلاب، نیاز به ساختارهای جدید داشت. یاران امام، با خوانش تجربیات حرکت‌های اسلامی معاصر در کشور و آسیب‌های این حرکت‌ها، به دنبال ایجاد ساختارهایی برای جلوگیری از انحراف مسیر انقلاب بودند و شروع به ایجاد این ساختارها کردند. البته در این مسیر انقلابی‌نماهایی مانند بنی‌صدر و قطب‌زاده نیز بودند که مرتبط کارشکنی می‌کردند. گروهکی همچون منافقین نیز از چنین عناصری نهایت استفاده را برای ضربه به انقلاب برد.

دبیرکل بنیاد هابیلیان به نقش مخرب گروهک منافقین در 41 سال اخیر اشاره کرد و گفت: گروهک منافقین از ابتدای انقلاب تمام تلاش خود را داشته تا به طرق مختلف به انقلاب اسلامی ضربه بزند. شورش مسلحانه در سال 60، نفوذ به برخی شخصیت‌های انقلاب و جدا کردن ایشان از همراهی با امام، حضور فعال در اغتشاشات و فتنه‌ها همچون فتنه سال 88 و اغتشاشات سال‌های 96 و 98 و صدها اقدامات دیگر از جمله اقدامات مخرب این گروهک تروریستی است.

هاشمی‌نژاد در پایان گفت: امروز دشمن از حربه‌های نرم برای ضربه به کشور ما و نظام ما استفاده می‌کند. دشمن به تجربه دانسته است که ضربات سخت سبب اتحاد مردم می‌شود. مشابه اتحاد بی‌نظیر مردم پس از ترور شهید سلیمانی. اما هنگامی که دشمن با حربه جنگ نرم به میدان بیاید، بسیار خطرناک می‌شود.

   


مطالب پربازدید سایت

در گفت‌وگوی هابیلیان با پدر شهیدان آبیز

یک لحظه صحنه کربلا را با چشمان خودم دیدم

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس

جزئیات حمله تروریستی به مرزبانان سراوان

روایت دوستان از شهید عبدالله رودکی

 اسراییلی‌ها چندین بار جشن ترور او را برگزار کردند

جدیدترین مطالب

روایت دوستان از شهید عبدالله رودکی

 اسراییلی‌ها چندین بار جشن ترور او را برگزار کردند

در گفت‌وگوی هابیلیان با پدر شهیدان آبیز

یک لحظه صحنه کربلا را با چشمان خودم دیدم

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس

جزئیات حمله تروریستی به مرزبانان سراوان

نگاهی به چهار دهه رویکرد منافقین به خانواده

خانواده کشی در فرقه تروریستی رجوی

هشتمین روز نمایشگاه بین المللی کتاب 1402

آثار پرفروش هابیلیان در نمایشگاه بین المللی‌کتاب تهران

مهر 1359
4 شنبه 5 شنبه جمعه شنبه 1 شنبه 2 شنبه 3 شنبه
9
تاریخ : 1359/07/09
14
تاریخ : 1359/07/14
16
تاریخ : 1359/07/16
21
تاریخ : 1359/07/21
23
تاریخ : 1359/07/23
25
تاریخ : 1359/07/25

دانلود فیلم های تروریستی ایران و جهان