گروهک منافقین، بزرگ‌ترین دشمن زنان و کودکان

MEK Members0101

اگر قرار باشد روزی زنان و کودکان ایرانی، در محکمه‌ای دنیوی از اجحاف و جنایت‌هایی که بر سر آنها رفت شکایت کنند بلاشک در ردیف نخست همه متهمان، سرکردگان گروهک تروریستی منافقین حاضر خواهند بود. این ادعایی سرسری و از روی جدل نیست. طیف‌های متعددی از زنان و دختران و کودکان این سرزمین هستند که در طول چند دهه به طور مستمر مورد تعدی و جنایت گروهک تروریستی منافقین قرار گرفتند.

از ابتدای دهه 60 تاکنون نزدیک به 450 زن و دختر ایرانی قربانی عملیات‌های تروریستی گروهک‌ها شدند که سهم منافقین بیش از همه بوده است. 76 نفر از قربانیان، دختران دانش آموز 11 تا 18 سال بوده اند و 77 نفر نیز دختران خردسال و بیگناهی بوده‌اند که زیر 10 سال سن داشته اند. سهم منافقین از کشتار کودکان این سرزمین، پسران و دختران، نزدیک به 400 نفر بوده است. این حجم از ددمنشی و توحش یک گروه تروریستی در قبال افراد بیگناه و کودکان را به هیچ وجه نمی‌توان تفسیر و تحلیل کرد. بعید است که خود منافقین نیز بتوانند پاسخی برای آن داشته باشند. حتی پاسخ همیشگی و نخ نمای آنها علیه مخالفان و منتقدان و دوستان دیروزشان، چه ایرانی و چه غیر ایرانی که آنها را «مزدور نظام» می‌نامند اینجا به کارشان نمی‌آید و نمی‌تواند این سطح از وحشی گری آنها را توجیه کند.

طیف دیگر زنان و دختران قربانی منافقین، اعضای سابق و برخی از اعضای فعلی این فرقه هستند. از نیمه دهه 60 و سیاه بازی رجوی علیه اعضای خود که آن را «انقلاب ایدئولوژیک» خواند تا به وسیله آن، خانواده و وابستگی های اعضای گروه به آن را به طور کامل از بین ببرد، صدها کودک از خانواده‌ها جدا و به اروپا منتقل شدند. 200 کودک از این تعداد به آلمان ارسال شدند تا بعدها گزارش‌های پلیس آلمان و استنادات به مشاهدات معلمان مدارس در شهرهایی مانند کلن نشان دهد و اثبات کند که این کودکان مورد بهره‌کشی و تجاوزهای جنسی سازمان و هواداران آن قرار گرفته اند و در مدارس نیز هیچگاه دانش آموزان طبیعی نبوده‌اند. بسیاری نیز در پروژه فریب کارانه جمع آوری اعانه در خیابان‌های اروپا به گدایی فرستاده شدند.

اکنون طیفی از زنان جدا شده از شوهر و کودکان، زنان و دختران ممنوع از ازدواج، زنان و دختران محروم از کار و حق تحصیل و زنان مجبور به پوشیدن لباس‌های یک شکل و ده‌ها زن که رحم‌ها آنها از بدنشان جدا شده در قرارگاه این فرقه در آلبانی زندگی می‌کنند که گواهی آشکار بر رفتارهای ضد خانواده، ضد زن و ضد کودکان در فرقه «ایستا در زمان» رجوی هستند.

گروهک منافقین برای فرار از این حجم از جنایت ددمنشانه، چاره ای جز پناه بردن به فریب و دروغ گویی و تحریف تاریخ ندارد؛ اما ایرانی ها در همه جای جهان، خود تاریخ هستند و تاریخ را نمی توان تحریف کرد. منافقین روزی پاسخگو خواهند شد.

 

 


مهر 1359
4 شنبه 5 شنبه جمعه شنبه 1 شنبه 2 شنبه 3 شنبه
9
تاریخ : 1359/07/09
14
تاریخ : 1359/07/14
16
تاریخ : 1359/07/16
21
تاریخ : 1359/07/21
23
تاریخ : 1359/07/23
25
تاریخ : 1359/07/25