گروهک‌های تروریستی به دنبال آشوب و تجزیه ایران هستند

گروهک‌های تروریستی به دنبال آشوب و تجزیه ایران هستند/ از خواصی که سکوت کردند، مطالبه کنید

معاون اول دادستان کل کشور با اشاره به اینکه مطالبه گری و عدالت خواهی از آشوب و اغتشاش خطش جداست، گفت: امروزه شبکه های معاند و گروهک های تروریستی خود را مدافع حقوق مردم جا میزنند در حالی که به دنبال آشوب و تجزیه ایران هستند.

به گزارش هابیلیان به نقل از فارس، حجت الاسلام سید محسن موسوی معاون اول دادستان کل کشور در چهارمین نشست ملی دبیران مجامع مطالبه گران کشور ضمن تبریک سالروز ولادت پیامبر اعظم حضرت محمد مصطفی (ص) و حضرت امام جعفر صادق (ع) و گرامیداشت هفته وحدت، با اشاره به اینکه نیاز جامعه امروز مطالبه گری و عدالت خواهی است، اظهار کرد: اگر به تاریخ اسلام رجوع شود می‌بینیم که اولین مدافع حقوق مردم، مکتب اسلام و حکومت اسلامی است.

وی با بیان اینکه مطالبه‌گری از آشوب و اغتشاش خطش جداست، افزود: امروزه شبکه های معاند و گروهک های تروریستی خود را مدافع حقوق مردم جا میزنند در حالی که به دنبال آشوب و تجزیه ایران هستند.

معاون اول دادستان کل کشور ادامه داد: منافقین و گروهک های تروریستی کومله و دموکرات که از خانم مهسا امینی اینچنین دفاع می‌کنند، در اوایل انقلاب و زمان جنگ انسان های بی گناه بسیاری اعم از زن و بچه، پیر و جوان را سر می‌بریدند و به مال، جان و ناموس مردم تعرض کردند.

حجت الاسلام موسوی با تصریح بر اینکه دشمنان نظام اسلامی تجزیه ایران را در سر دارند خاطرنشان کرد: ۸۰ دختر افغانستانی چند وقت اخیر کشته شدند اما کسی برای آن ها توئیت نزد، کسی برای کودکان پروانه‌ای در ایران توئیت نمی‌زند.

وی با بیان اینکه مطالبه گران در شرایط فتنه باید نقش محوری کلیدی داشته باشند، عنوان کرد: شما مطالبه گران باید از سلیبریتی ها مطالبه کنید؛ سلیبریتی که نون این نظام را خورده است اما پشت پا میزند به این مردم و امنیت کشور، باید از او مطالبه شود، در فتنه اخیر بسیاری از خواص کشور سکوت کردند از اینها مطالبه گری کنید.

معاون اول دادستان کل کشور افزود: در مطالبه گری ها به دنبال این باشید که امیدآفرینی کنید، ممکن است مسئولین ناکارآمدی هم داشته باشیم اما تا از چیزی مطمئن نشدید بازگو نکنید و حواستان به آبروی مردم باشد.

حجت الاسلام والمسلمین موسوی در پایان خاطرنشان کرد: کار این نظام با آتش زدن دو تا پرچم تمام نمی‌شود و با حضور شما مطالبه گران امید داریم کشور به آرمان های امام و رهبری نزدیک و نزدیک تر شود.


جدیدترین مطالب

یادداشتی از بنیاد هابیلیان

پنج نکته درباره آزادی حمید نوری

پس از 1680 روز اسارت

حمید نوری آزاد شد

سیدمحمدجواد هاشمی‌نژاد، دبیرکل بنیاد هابیلیان

انقلاب اسلامی متکی به افراد نیست

دیدار دبیرکل بنیاد هابیلیان با جانباز حملۀ تروریستی زاهدان

عملیات جیش الظلم یک کار فرامنطقه‌ای بود

جرم انگاری شکنجه در قوانین بین المللی

منافقین را باید دشمن همه ملت‌ها دانست

دیدار دبیرکل بنیاد هابیلیان با خانواده شهید حسین انتظاریان

شهیدی که خواب شهادتش را دیده بود

مطالب پربازدید بخش خبر

سیزدهمین جلسه دادگاه رسیدگی به اتهامات سرکردگان گروهک تروریستی منافقین

صدور اوراق شناسایی برای متهمان پرونده منافقین خلاف قوانین پلیس بین‌الملل است

دبیرکل بنیاد هابیلیان در گفت‌وگو با خبرگزاری میزان

برگزاری دادگاه منافقین یک مطالبه ملی است

سیدمحمدجواد هاشمی‌نژاد، دبیرکل بنیاد هابیلیان

انقلاب اسلامی متکی به افراد نیست

پس از 1680 روز اسارت

حمید نوری آزاد شد

فروردین 1403
شنبه 1 شنبه 2 شنبه 3 شنبه 4 شنبه 5 شنبه جمعه
1
2
3
4
5
8
9
10
11
12
16
17
18
19
20
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

دانلود فیلم های تروریستی ایران و جهان