گروهک‌های تروریستی به دنبال آشوب و تجزیه ایران هستند

گروهک‌های تروریستی به دنبال آشوب و تجزیه ایران هستند/ از خواصی که سکوت کردند، مطالبه کنید

معاون اول دادستان کل کشور با اشاره به اینکه مطالبه گری و عدالت خواهی از آشوب و اغتشاش خطش جداست، گفت: امروزه شبکه های معاند و گروهک های تروریستی خود را مدافع حقوق مردم جا میزنند در حالی که به دنبال آشوب و تجزیه ایران هستند.

به گزارش هابیلیان به نقل از فارس، حجت الاسلام سید محسن موسوی معاون اول دادستان کل کشور در چهارمین نشست ملی دبیران مجامع مطالبه گران کشور ضمن تبریک سالروز ولادت پیامبر اعظم حضرت محمد مصطفی (ص) و حضرت امام جعفر صادق (ع) و گرامیداشت هفته وحدت، با اشاره به اینکه نیاز جامعه امروز مطالبه گری و عدالت خواهی است، اظهار کرد: اگر به تاریخ اسلام رجوع شود می‌بینیم که اولین مدافع حقوق مردم، مکتب اسلام و حکومت اسلامی است.

وی با بیان اینکه مطالبه‌گری از آشوب و اغتشاش خطش جداست، افزود: امروزه شبکه های معاند و گروهک های تروریستی خود را مدافع حقوق مردم جا میزنند در حالی که به دنبال آشوب و تجزیه ایران هستند.

معاون اول دادستان کل کشور ادامه داد: منافقین و گروهک های تروریستی کومله و دموکرات که از خانم مهسا امینی اینچنین دفاع می‌کنند، در اوایل انقلاب و زمان جنگ انسان های بی گناه بسیاری اعم از زن و بچه، پیر و جوان را سر می‌بریدند و به مال، جان و ناموس مردم تعرض کردند.

حجت الاسلام موسوی با تصریح بر اینکه دشمنان نظام اسلامی تجزیه ایران را در سر دارند خاطرنشان کرد: ۸۰ دختر افغانستانی چند وقت اخیر کشته شدند اما کسی برای آن ها توئیت نزد، کسی برای کودکان پروانه‌ای در ایران توئیت نمی‌زند.

وی با بیان اینکه مطالبه گران در شرایط فتنه باید نقش محوری کلیدی داشته باشند، عنوان کرد: شما مطالبه گران باید از سلیبریتی ها مطالبه کنید؛ سلیبریتی که نون این نظام را خورده است اما پشت پا میزند به این مردم و امنیت کشور، باید از او مطالبه شود، در فتنه اخیر بسیاری از خواص کشور سکوت کردند از اینها مطالبه گری کنید.

معاون اول دادستان کل کشور افزود: در مطالبه گری ها به دنبال این باشید که امیدآفرینی کنید، ممکن است مسئولین ناکارآمدی هم داشته باشیم اما تا از چیزی مطمئن نشدید بازگو نکنید و حواستان به آبروی مردم باشد.

حجت الاسلام والمسلمین موسوی در پایان خاطرنشان کرد: کار این نظام با آتش زدن دو تا پرچم تمام نمی‌شود و با حضور شما مطالبه گران امید داریم کشور به آرمان های امام و رهبری نزدیک و نزدیک تر شود.


جدیدترین مطالب

دومین نشست سالانه تخصصی مبارزه با پول‌شویی و تأمین مالی تروریسم

راهبردهای عملیاتی بانک صادرات ایران در مبارزه با پول‌شویی و تامین مالی تروریسم تشریح شد

بازخوانی جزئیات ترور شهید فخری‌زاده

نقش یک جاسوس در ترور شهید فخری زاده

افشای اسناد ترور دانشمندان هسته ای

جاسوسی برای ترور

فهرستی از مهمترین ترورهای هدفمند رژیم صهیونیستی در جهان؛

بیش از ۲۷۰۰ ترور هدفمند میراث شوم اسرائیل

بررسی حقوقی دادگاه استکهلم با تمرکز بر پرونده حمید نوری

مشکلات اساسی در رسیدگی به اتهامات آقای نوری

به روایت فرمانده مرزبانی سیستان و بلوچستان

جزییات درگیری با گروهک تروریستی در سیستان و بلوچستان

رئیس سازمان نظام پزشکی:

در اسرائیل پزشکان هم تروریستند

عوامل بمب‌گذاری در زاهدان مجازات شدند

عاملان بمب‌گذاری در زاهدان به سزای اعمالشان رسیدند

مطالب پربازدید بخش خبر

به روایت فرمانده مرزبانی سیستان و بلوچستان

جزییات درگیری با گروهک تروریستی در سیستان و بلوچستان

فهرستی از مهمترین ترورهای هدفمند رژیم صهیونیستی در جهان؛

بیش از ۲۷۰۰ ترور هدفمند میراث شوم اسرائیل

دانلود فیلم های تروریستی ایران و جهان