گروهک‌های تروریستی به دنبال آشوب و تجزیه ایران هستند

گروهک‌های تروریستی به دنبال آشوب و تجزیه ایران هستند/ از خواصی که سکوت کردند، مطالبه کنید

معاون اول دادستان کل کشور با اشاره به اینکه مطالبه گری و عدالت خواهی از آشوب و اغتشاش خطش جداست، گفت: امروزه شبکه های معاند و گروهک های تروریستی خود را مدافع حقوق مردم جا میزنند در حالی که به دنبال آشوب و تجزیه ایران هستند.

به گزارش هابیلیان به نقل از فارس، حجت الاسلام سید محسن موسوی معاون اول دادستان کل کشور در چهارمین نشست ملی دبیران مجامع مطالبه گران کشور ضمن تبریک سالروز ولادت پیامبر اعظم حضرت محمد مصطفی (ص) و حضرت امام جعفر صادق (ع) و گرامیداشت هفته وحدت، با اشاره به اینکه نیاز جامعه امروز مطالبه گری و عدالت خواهی است، اظهار کرد: اگر به تاریخ اسلام رجوع شود می‌بینیم که اولین مدافع حقوق مردم، مکتب اسلام و حکومت اسلامی است.

وی با بیان اینکه مطالبه‌گری از آشوب و اغتشاش خطش جداست، افزود: امروزه شبکه های معاند و گروهک های تروریستی خود را مدافع حقوق مردم جا میزنند در حالی که به دنبال آشوب و تجزیه ایران هستند.

معاون اول دادستان کل کشور ادامه داد: منافقین و گروهک های تروریستی کومله و دموکرات که از خانم مهسا امینی اینچنین دفاع می‌کنند، در اوایل انقلاب و زمان جنگ انسان های بی گناه بسیاری اعم از زن و بچه، پیر و جوان را سر می‌بریدند و به مال، جان و ناموس مردم تعرض کردند.

حجت الاسلام موسوی با تصریح بر اینکه دشمنان نظام اسلامی تجزیه ایران را در سر دارند خاطرنشان کرد: ۸۰ دختر افغانستانی چند وقت اخیر کشته شدند اما کسی برای آن ها توئیت نزد، کسی برای کودکان پروانه‌ای در ایران توئیت نمی‌زند.

وی با بیان اینکه مطالبه گران در شرایط فتنه باید نقش محوری کلیدی داشته باشند، عنوان کرد: شما مطالبه گران باید از سلیبریتی ها مطالبه کنید؛ سلیبریتی که نون این نظام را خورده است اما پشت پا میزند به این مردم و امنیت کشور، باید از او مطالبه شود، در فتنه اخیر بسیاری از خواص کشور سکوت کردند از اینها مطالبه گری کنید.

معاون اول دادستان کل کشور افزود: در مطالبه گری ها به دنبال این باشید که امیدآفرینی کنید، ممکن است مسئولین ناکارآمدی هم داشته باشیم اما تا از چیزی مطمئن نشدید بازگو نکنید و حواستان به آبروی مردم باشد.

حجت الاسلام والمسلمین موسوی در پایان خاطرنشان کرد: کار این نظام با آتش زدن دو تا پرچم تمام نمی‌شود و با حضور شما مطالبه گران امید داریم کشور به آرمان های امام و رهبری نزدیک و نزدیک تر شود.


مطالب پربازدید سایت

شهید ترور

شهید جلیل رسولی

در گفت‌وگوی هابیلیان با پدر شهیدان آبیز

یک لحظه صحنه کربلا را با چشمان خودم دیدم

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس

جزئیات حمله تروریستی به مرزبانان سراوان

روایت دوستان از شهید عبدالله رودکی

 اسراییلی‌ها چندین بار جشن ترور او را برگزار کردند

جدیدترین مطالب

شهید ترور

شهید جلیل رسولی

روایت دوستان از شهید عبدالله رودکی

 اسراییلی‌ها چندین بار جشن ترور او را برگزار کردند

در گفت‌وگوی هابیلیان با پدر شهیدان آبیز

یک لحظه صحنه کربلا را با چشمان خودم دیدم

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس

جزئیات حمله تروریستی به مرزبانان سراوان

نگاهی به چهار دهه رویکرد منافقین به خانواده

خانواده کشی در فرقه تروریستی رجوی

مطالب پربازدید بخش خبر

مقام ارشد اطلاعاتی حزب بعث در گفت‌وگو با الشرق الاوسط؛

ترورهای شهید بهشتی و رجایی طرح اطلاعات عراق با همکاری منافقین بود

هشتمین روز نمایشگاه بین المللی کتاب 1402

آثار پرفروش هابیلیان در نمایشگاه بین المللی‌کتاب تهران

مهر 1359
4 شنبه 5 شنبه جمعه شنبه 1 شنبه 2 شنبه 3 شنبه
9
تاریخ : 1359/07/09
14
تاریخ : 1359/07/14
16
تاریخ : 1359/07/16
21
تاریخ : 1359/07/21
23
تاریخ : 1359/07/23
25
تاریخ : 1359/07/25

دانلود فیلم های تروریستی ایران و جهان