کشور ما از بزرگترین قربانیان تروریسم محسوب می‌شود

Shora1

فرزند شهید هاشمی‌نژاد گفت: انواع جنایات در طول این سال‌ها بر کشور ما اعمال شده که یکی از سرسخت ترین جنایات دشمن،اقدامات تروریستی است، اولین اقدام تروریستی که استکبار در کشور انجام داد به 22 بهمن، اولین روز پیروزی انقلاب در کردستان بازمی‌گردد.

به گزارش هابیلیان به نقل از ایسنا، سیدمحمدجواد هاشمی‌نژاد در هشتمین جلسه شورای اداری استان که همزمان با سالروز شهادت شهید عبدالکریم هاشمی‌نژاد در استانداری خراسان‌رضوی برگزار شد، اظهار کرد: تروریسم، همچنان ادامه دارد اما به یمن قدرت جمهوری اسلامی و همچنین فرامین و تدابیر امام(ره) و رهبری و مسئولین در چند سال اول انقلاب شاکله اصلی تروریست در کشور از میان رفت، این موضوع همچنان در دستور کار دشمن است، به طور خاص، منافقین که کاربردهای نظامی، اطلاعاتی، عملیاتی و جاسوسی به نفع دشمنان  در کشور  داشتند و استکبار نیز از این گروهک خدمات زیادی دریافت کرد.

وی افزود: بعد از انقلاب دشمن تصور داشت با توجه به سقوط شاهنشاهی و نوپا بودن نظام و درگیر جنگ بودن تروریست قطعا می‌تواند نظام را ساقط کند اما به نتیجه نرسید و اتفاقا نظام در دهه 60 توانست خود را تثبیت کند. نفاق وقتی به سمت عراق رفت و شروع به خیانت به ایران کرد، صحنه جنگ را تغییر داد و خدمات عظیمی به صدام کرد.

Shora2

هاشمی‌نژاد درباره اقدامات منافقین گفت: در ترور دانشمندان هسته‌ای به صراحت اعلام کردند این کار توسط سازمان سیا، موساد و منافقین انجام شد. اعمال تحریم‌ها نیز از دیگر اقدامات و همکای‌های منافقین با دشمنان کشور است. تیم جدید حاکمیت آمریکا سال‌ها پای ثابت ملاقات‌های منافقین بوده‌اند. آنچه بولتون و پمپئو و بسیاری دیگر از اطرافیانشان به عنوان اتهامات جمهوری اسلامی  مطرح می‌کنند، در واقع کدهایی است که منافقین به آن‌ها می‌دهند.

وی بیان کرد: شهید هاشمی نژاد و شهید بهشتی یک حلقه خاص از یاران امام(ره) را تشکیل می‌دادند که اصلی‌ترین دغدغه‌شان این بود که چکار کنیم تا انقلاب در آینده دچار انحراف نشود. آنها حزب جمهوری اسلامی را به منظور صیانت از دستاوردهای انقلاب و صیانت از مسیر نورانی امام تاسیس کردند.

دبیرکل بنیاد هابیلیان (خانواده شهدای ترور) افزود: دشمن شخصیت‌های برجسته و تاثیرگذار را به خوبی شناخت و شناسایی کرد، شهید مطهری و شهید مفتح چند ماه پس از انقلاب به شهادت رساندند. اولین اقدام منافقین جهت ترور رهبری بود، آن هم در زمانی که ایشان امام جمعه بودند و مسئولیت دولتی خاصی نداشتند.

Shora3

هاشمی‌نژاد اظهار کرد: دشمن از  ابزار تروریست  و بدتر از آن تروریست در قالب نفاق استفاده کرده است. نفاق صدمات زیادی به ما زده است. در دهه 60 کشور بر بعد نظامی آنها پیروز شد. در شرایط جدید نفاق به شکلی دیگر بازگشت داشته است. آنچه را در فضای مجازی مشاهده می‌کنید بسیارش ساخته و پرداخته منافقین است.

وی ادامه داد: چند روز پیش شبکه چهار تلویزیون آمریکا، مستند سازی را به آلبانی- مقر جدید منافقین- فرستاده بود. این مستندساز در گزارش خود نشان می‌دهد سالن بزرگ و مجهزی در اختیار حدود 1300 نفر قرار گرفته است تا در سه شیفت از شبانه روز در فضای مجازی به توهین بپردازند. رهبری چندی پیش تذکر داده بودند که فضای مجازی را جدی بگیرید.

Shora4

متن کامل این سخنرانی بدین شرح است.

بسم الله الرحمن الرحیم ، الحمدالله رب العالین، والصلاة والسلام علی سیدنا و نبینا و حبیب قلوبنا ابی‌القاسم المصطفی محمد(ص)

عرض سلام و ادب دارم خدمت مدیران محترم استان خراسان رضوی و تشکر می‎کنم از جناب استاندار، جناب آقای رشیدیان، استاندار پویا، فعال و محبوب که این فرصت را در اختیار من قرار دادند.

کشور ما یکی از بزرگترین قربانیان تروریسم هست

مناسبت امروز، سالگرد شهادت شهید هاشمی‎نژاد است و قاعدتاً به همین مناسبت چند دقیقه‎ای این توفیق نصیب من شد که خدمت شما عزیزان باشم. ده‌ دوازده سالی هم هست که حسب یک دغدغه قدیمی که من از دوران نوجوانی‎ام داشتم، یک فعالیتی را در خصوص شهدای ترور کشور انجام می‎دهیم. کشور ما یکی از بزرگترین قربانیان تروریسم هست، آن هم از انواع استثنائی‎اش.

یعنی شما هیچ جای دنیا با همه این همه سر و صداهای تروریستی که در منطقه ما حاکم هست، هیچ کشوری را پیدا نمی‎کنید که در عرض چند ماه، رئیس‎جمهور و نخست‎وزیر و رئیس دیوان عالی کشور و بسیاری از مسئولینش را از دست داده باشد، این یک استثناء است. استثناء دوم این است که تمامی این گروه‎هایی که این اقدامات جنایتکارانه را انجام داده‌اند، خاصه منافقین، دفتر رسمی هم در کشورهای اروپایی و هم آمریکا دارند. این هم یک استثناء است که در مورد کشور ما وجود دارد.

همین چند روز پیش که این حادثه دلخراش در اهواز اتفاق افتاده بود، تلویزیون‎های رسمی با سرکرده گروهک الاحوازی در دانمارک، تماس می‎گرفتند و موضوع را از او می‎پرسیدند و رسماً به عهده می‎گرفت و توضیح می‎داد عملیات را. این واقعاً یک چیز استثنائی و ظلم عظیمی است که در مورد کشور ما انجام شده است.

انواع جنایت‎های تروریستی درباره کشور ما امتحان شده است

خب تکلیف دشمن که معلوم است، عناد دشمنیِ دشمن در حق جمهوری اسلامی ایران و مردم عزیز ما کاملاً مشهود است. همه انواع جنایت‎ها هم در مورد کشور ما امتحان شده است. یکی از سرسخت‎ترین و قدیمی‎ترین توطئه‎های دشمن، جنایت‎های تروریستی است که من فکر می‎کنم از اولین اقداماتی بود که استکبار علیه کشور ما انجام داد. یعنی روز 22 بهمن که اولین روز پیروزی انقلاب اسلامی هست، کشور ما در همین کردستان اولین حادثه تروریستی را داشت و همین طور علی‎الدوام این قضیه همچنان ادامه دارد.

به یمن تدبیرهای حضرت امام(ره) شاکله اصلی و قدرت تروریسم در کشور ما شکسته شد

هر چند به یُمن قدرت جمهوری اسلامی ایران و به یمن تدبیرهای حضرت امام(ره) و مقام معظم رهبری و مسئولین در طی مدت همان چند سال اول، آن شاکله اصلی و قدرت تروریسم در کشور ما شکسته شد. اما این موضوع همچنان در دستور کار دشمن هست. خاصه گروهک خبیث منافقین که کاربردهای چندگانه برای دشمن دارد. هم کاربردهای نظامی داشت، هم جنایات نظامی در کشور ما انجام می‎داد و هم به لحاظ این که یک سازمان کاملاً اطلاعاتی و عملیاتی هست، کاربردهای متفاوت جاسوسی بزرگی داشت و استکبار از این گروهک خدمات زیادی را دریافت کرد.

شما مستحضرید که، به هر حال دشمن تصورش این بود که بعد از انقلاب اسلامی، با توجه به این که نظام شاهنشاهی تازه سقوط کرده، کشور هنوز نوپاست، تجربه ندارد، درگیر جنگ است، تروریسم آن هم به این شکلش قطعاً می‎تواند نظام را ساقط بکند؛ این تحلیل دشمن بود، خب این به نتیجه نرسید. به هر حال دهه شصت نظام توانست خودش را تثبیت بکند.

خیانت منافقین در جنگ تحمیلی شرایط را سخت‌تر کرد

در همان زمان نفاق وقتی رفت در کشور عراق و شروع به خیانت کرد، حقیقتاً اگر بگردیم و ملاحظه بکنیم، صحنه جنگ را تغییر داد. با خدمات عظیمی که به صدام در آن موقع که احتیاج به این نوع خدمات داشت، این نوع خدمات را به دشمن داد. بعد از حضور آمریکایی‎ها در کشور عراق، خدمات فراوانی به آمریکایی‎ها دادند.

شهادت دانشمندان هستهای در همکاری تنگاتنگ بین سازمان سیا و موساد اسرائیل و منافقین انجام شد

همین شهادت دانشمندان هسته‎ای به اعتراف دو مقام عالیرتبه سازمان سیا بین سال‎های 2007 و 2009 که به صراحت اعلام کردند که این کار در همکاری تنگاتنگ بین سازمان سیا و موساد اسرائیل و منافقین انجام شد. در بحث موضوعات هسته‎ای از زبان مقامات رسمی کشور آمریکا به تعدد ذکر شد که این کار در همکاری با نفاق انجام شد.

 موضوعات تحریم‎ها همین طور، این تیم جدید حاکمیت آمریکا، افرادی که هستند، سال‎هاست پای ثابت میتینگ‎های منافقین هستند. همین آقای جان بولتون، همین آقای پمپئو وزیر امور خارجه آمریکا و بسیاری از افرادی که در حلقه اطراف ایشان هستند، سالهاست که حقوق بگیر و مزدبگیر منافقین هستند و در جمع اینان شرکت می‎کنند. الان آنچه را که دارند بیان می‎کنند، آنچه را که دارند ذکر می‎کنند، آنچه را که به عنوان اتهامات جمهوری اسلامی ایران اشاره به آن می‎کنند، کدهایی است که دقیقاً نفاق دارد می‎دهد.

اصلی‎ترین دغدغه یاران امام ‎ این بود که انقلاب اسلامی در آینده دچار انحراف نشود

خب بزرگواران! نفاق موضوع و یکی از چالش‎هایی است که انقلاب اسلامی را خیلی درگیر خودش کرده است. مرحوم ابوی ما به اضافه مرحوم شهید بهشتی، یک حلقه خاص از یاران امام، موقعی که انقلاب اسلامی پیروز شد، اصلی‎ترین دغدغه‎ آنها این بود که چه کار بکنیم که انقلاب اسلامی در آینده دچار انحراف نشود. در آن زمانی که هر کسی به فکر یک موضوعی بود. کشوری که هنوز ساختارش شکل نگرفته بود، هنوز قانون اساسی‎اش می‎خواست تدوین بشود و آن مسائل مطرح بود، اینها آمدند و حزب جمهوری اسلامی را راه‎اندازی کردند به منظور صیانت از دستاوردهای انقلاب اسلامی و صیانت از مسیر نورانی و اصیل حضرت امام.

دشمن هم خوب شناخت. متأسفانه به نظرم دشمن بیش از آن چه که این طرف می‎خواست بشناسد، آنها شناختند. ملاحظه بفرمایید شهید مطهری یکی دو ماه بعد از پیروزی انقلاب اسلامی به شهادت می‎رسد. شهید مفتح همین طور. ببینید نفاق سراغ چه شخصیت‎هایی آمد. اولین اقدام آنها ترور رهبر معظم انقلاب بود. ایشان آن موقع مسئولیت دولتی به آن شکل نداشتند، امام جمعه تهران بودند. شناخت دشمن کجاست، عمیق است. در مشهد موقعی که می‎خواستند سرکرده منافقین از کشور برود، بنی‎صدر چند تا لیست داده بود، در مشهد اسم شهید هاشمی‎نژاد را داده بود.

یادم هست شهید مطهری موقعی که ترور شد من نوجوان بودم، در ماشین نشسته بودیم، ببینید شناخت ما چیست؟! رادیو اعلام می‎کند که شب گذشته آقای مرتضی مطهری نویسنده کتاب داستان و راستان ترور شد.! این همه‌ی آن چیزی است که ما داریم معرفی می‎کنیم از شهید مطهری. دشمن کجاست و چه شناخت عمیقی از تفکرات و پایه‎گذاران انقلاب اسلامی دارد.

بزرگواران! به هر حال دشمن از این ابزار خیلی دارد استفاده می‎‏کند، از ابزار تروریسم و بدتر از آن تروریسم در قالب نفاق. نفاق صدمات خیلی زیادی به ما زده است. در دهه شصت عرض کردم، کشور موفق شد بر اینها پیروز بشود، بر بُعد نظامی اینها پیروز شد؛ شرایط جدید متفاوت شده، نفاق به شکلی بازگشت دارد نه بازگشت حضوری، که حضوری هم دارد، منتها حضورش متفاوت از شرایط سابق است.

منافقین در فضای مجازی علیه نظام سم‌پاشی می‌کنند

آنچه را که در فضای مجازی ملاحظه می‎کنید، بسیاری از آن ساخته و پرداخته منافقین هست. من به لحاظ کاری که الان در حدود ده دوازده سالی است که در حوزه بحث نفاق و معرفی شهدای گرانقدرمان و این که به دنیا بفهمانیم که ما قربانی تروریسم هستیم و نه حامی تروریسم، این موضوع را دنبال دارم می‎کنم. بزرگواران! آنچه را که در سایت‎های منافقین می‎شود مشاهده کرد، امروز در فضای مجازی به صورت شبانه‎روز اینها دارند کار می‎کنند.

همین چندی پیش کانال چهار تلویزیون آمریکا یک مستندسازش را فرستاده بود در آلبانی که مقر جدید منافقین هست، یک گزارش تهیه کرده بود. گزارش کاملاً دارد نشان می‎دهد که آنجا هم اعلام کردند. یک سالن بزرگ در اختیار اینها قرار گرفته که حدود هزار و دویست سیصد نفر در سه شیفت نشستند آنجا پای کامپیوتر و مرتب دارند تولید و سم‌پاشی علیه نظام می‎کنند. مرتب دارند در فضای مجازی کار می‎کنند.

رهبر معظم انقلاب فرمودند فضای مجازی را جدی بگیرد

رهبر معظم انقلاب خیلی وقت پیش تذکر داده بودند که فضای مجازی را جدی بگیرد، امروز در دست هر بچه ما از سن کودکی یک مقدار که می‎آید بالاتر، یک موبایل هست. اگر گاهی می‎خواستیم آدم‎های نفاق را پیدا بکنیم و یا از روی تلفن اینها را بخواهیم پیدا بکنیم، امروز دیگر در خانه‎های ما هست و همه جا حضور دارد و انواع و اقسام فعالیت‎ها امروزه به چشم بچه‎های ما می‎خورد. خیلی پراهمیت است این موضوع. کار دولت‎ها هم نیست.

رهبر فرزانه انقلااب فرموده بودند که این کار بایستی توسط نیروهای فرهنگی مردمی انجام بشود. فرمودند در کشور ایران هفده هزار شهید ترور وجود دارد. این آمار و ارقامی بود که مؤسسه ما انجام داد و امروز جزء سندهای رسمی کشور است و سازمان ملل هم خود بنده بردم آنجا و این را قبول کردند که جمهوری اسلامی ایران هفده هزار شهید ترور دارد، بنا بر اسناد بین‎المللی که خود آنها در این زمینه بجا گذاشته‎اند. اسناد فراوانی ما در این زمینه داریم.

رهبر معظم انقلاب فرمودند این آمار، آمار بسیار زیادی است و ما باید کار کنیم روی این موضوع. فرمودند مؤسسات کار بکنند، نیروهای فرهنگی کار بکنند. دستگاه‎ها حمایت بکنند. دغدغه باید باشد به نظر من در این موضوع. وضعیت اجتماعی ما جوری است که شبکه نفاق خیلی از این موضوع سوء استفاده می‎کند و به نظر می‎رسد که عرصه یکه تازی فعالیت در این زمینه از طرف دشمن کاملاً در اختیار نفاق قرار گرفته و با همه امکاناتی که در اختیارشان قرار می‎گیرد.


مطالب پربازدید سایت

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس

جزئیات حمله تروریستی به مرزبانان سراوان

در گفت‌وگوی هابیلیان با پدر شهیدان آبیز

یک لحظه صحنه کربلا را با چشمان خودم دیدم

جدیدترین مطالب

در گفت‌وگوی هابیلیان با پدر شهیدان آبیز

یک لحظه صحنه کربلا را با چشمان خودم دیدم

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس

جزئیات حمله تروریستی به مرزبانان سراوان

نگاهی به چهار دهه رویکرد منافقین به خانواده

خانواده کشی در فرقه تروریستی رجوی

هشتمین روز نمایشگاه بین المللی کتاب 1402

آثار پرفروش هابیلیان در نمایشگاه بین المللی‌کتاب تهران

معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران:

نماد شهدای ترور در تمام شهرها نصب شود

مقام ارشد اطلاعاتی حزب بعث در گفت‌وگو با الشرق الاوسط؛

ترورهای شهید بهشتی و رجایی طرح اطلاعات عراق با همکاری منافقین بود

مهر 1359
4 شنبه 5 شنبه جمعه شنبه 1 شنبه 2 شنبه 3 شنبه
9
تاریخ : 1359/07/09
14
تاریخ : 1359/07/14
16
تاریخ : 1359/07/16
21
تاریخ : 1359/07/21
23
تاریخ : 1359/07/23
25
تاریخ : 1359/07/25

دانلود فیلم های تروریستی ایران و جهان