کارگاه آموزشی تبیین مبانی فکری و تاریخی جمهوری اسلامی ایران برگزار شد

Azadshahreewکارگاه آموزشی «تبیین مبانی فکری و تاریخی جمهوری اسلامی ایران» با مشارکت بنیاد هابیلیان (خانواده شهدای ترور) در دانشگاه آزاد اسلامی واحد آزادشهر برگزار شد.
به گزارش پایگاه خبری‌تحلیلی هابیلیان، این نشست با سخنرانی سیدمحمدجواد هاشمی‌نژاد دبیرکل بنیاد هابیلیان، دکتر اکبر اشرفی عضو هیئت علمی و رئیس دانشکده علوم سیاسی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران، دکتر فاضل فیضی عضو هیئت علمی و مدیر گروه علوم سیاسی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تاکستان و همچنین دکتر مسعود مطلبی، دکترای علوم سیاسی و عضو هیئت علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد آزادشهر همراه بود.
در ابتدای این نشست سید محمدجواد هاشمی‌نژاد ضمن تقدیر و تشکر از مسئولین دانشگاه آزاد اسلامی واحد آزادشهر برای همکاری در برگزاری این کارگاه آموزشی و تبریک سالروز پیروزی انقلاب اسلامی گفت: جمهوری اسلامی ایران پس از پیروزی انقلاب توطئه‌های زیادی را شاهد بوده که می‌شود تروریسم را به‌عنوان اولین اقدام دانست. نظام جمهوری اسلامی ایران از ابتدای پیروزی شکوهمندش با حملات تروریستی مواجه بوده است و همچنان کام مردم با چنین اقداماتی تلخ می‌شود.
هاشمی‌نژاد با مقایسه عملیات‌های تروریستی در ایران و دیگر کشور‌ها گفت: تروریسم در کشور ما منحصربه‌فرد است. شکل ترور در کشور ما از جدیدترین روش‌ها بوده است. گروهک‌های تروریستی در کشور ثالث اقدام به طرح‌ریزی برای عملیات تروریستی در داخل کشور عزیز ما می‌کنند، مردم بی‌گناه ما را در اقصی‌نقاط کشور  ترور می‌کنند و  رسماً از دفاترشان در کشورهای اروپایی، عملیات خصمانه خود را با صدور بیانیه بر عهده می‌گیرند.
دبیرکل بنیاد هابیلیان با اشاره به ملاقات‌ و دیدار با شخصیت‌های اثرگذار منطقه گفت: از نزدیک شاهد فعالیت منافقین در پارلمان‌های اروپایی بوده‌ام. آن‌ها با وجود اینکه هم‌میهنان ما را به طرق مختلف ترور کردند ولی با وارونه قلمداد کردن این حملات، اقدام به پرونده‌سازی و طرح شکایت علیه جمهوری اسلامی کردند. سیستم‌های امنیتی و اطلاعاتی اروپایی‌ها نیز کاملاً از آن‌ها حمایت می‌کند.
وی اضافه‌ کرد: بنده با یک شخص عراقی صحبت می‌کردم که می‌گفت منافقین از آزادی عمل‌هایی در عراق بهره می‌بردند که ماموران امنیتی عراق از آن برخوردار نبودند.
هاشمی‌نژاد با اشاره به تغییر رفتار و عوض‌شدن نقاب منافقین گفت: بر خلاف باور عموم مردم منافقین دیگر با سلاح‌ نظامی وارد عرصه نمی‌شوند. اکنون منافقن کارکرد سیاسی و حقوقی برای کشورهای غربی دارند. نمونه‌ای از این کارکرد، تحریم‌ها و پرونده هسته‌ای است که ثمره تلاش‌های منافقین در اروپا و آمریکاست.
وی افزود، بنیاد هابیلیان با هدف پرکردن خلاء کار در حوزه تروریسم تشکیل شده است و ما هنوز این خلاء را احساس می‌کنیم به خصوص در حوزه حقوقی نیاز به همکاری اساتید دانشگاه داریم.
خانواده شهدای ترور هیچ‌گونه اقدام حقوقی علیه گروهک‌های تروریستی در دادگاه‌های داخلی و در مجامع بین‌المللی نکرده‌اند.
دبیرکل بنیاد هابیلیان با اشاره به دستگیری برخی از رهبران گروهک‌های تروریستی خلق عرب در دانمارک گفت: زمینه‌های زیادی در سطح بین الملل وجود دارد که ما می‌توانیم اقدام کنیم و نتیجه بگیریم و به‌نظر بنده پیگیری‌های جمهوری اسلامی ایران باعث دستگیری رهبران گروهک‌های خلق عرب شد.
وی افزود: در جریان ترور سردار سلیمانی یک کشور عضو سازمان ملل اقدامی تروریستی انجام داده است که می‌تواند پیگیری شود.
هاشمی‌نژاد به تببین تفاوت‌های تروریسم سخت و تروریسم نرم پرداخت و گفت: تروریسم از بین نمی‌رود و اصل ترور هچنان وجود دارد. 17000 شهید ترور توسط 35 گروهک تروریستی ترور شده‌اند.موضوع خطرناک امروز تروریسم نرم است و خطرناک‌ترین گروهک در این زمینه گروهک تروریستی منافقین است. تروریسم سخت سبب اتحاد مردم می‌شود مانند آنچه در تشییع پیکر سردار سلیمانی مشاهده کردیم.
ما در اوایل انقلاب تروریسم نرم را توسط منافقین تجربه کردیم. زمانی که در جایی مانند مشهد علیه شهید بهشتی شعار می‌دادند، امروز نیز مجدد در قالب همان تروریسم نرم به میدان وارد شده‌اند باید مراقب بود که مجدد از این ناحیه ضربه نخوریم. اقدامات امروز منافقین نیز برای پاک‌کردن پیشینه گذشته است تا بتوانند عملکرد سخت دیروز را در اذهان پاک کنند.
هاشمی نژاد در پایان به فرمایشات رهبر معظم  انقلاب اشاره کرد و گفت: دو سال گذشته رهبری فرمودند نگذارید جای شهید و جلاد عوض شود. منافقین تبحر زیادی در قلب واقعیت دارند. آن‌ها تاریخ را عوض می‌کنند. امروز هم در آلبانی در قالب گردان‌های سایبری 24 ساعته علیه جمهوری اسلامی نفرت‌پراکنی می‌کنند. اکنون نفاق آماده به خط است. در بحران‌های اجتماعی مانند اغتشاشات 96 و 98 از برخی ناآرامی‌ها سوءاستفاده کردند. کشور ما اکنون درگیر مسائل نفاق است و ما باید برای اینکه مجدد جوانان ما از این ناحیه ضربه نخورند اقدامی انجام دهیم که یکی از آن‌ها بازخوانی دهه 60 است.


مطالب پربازدید سایت

بنیاد هابیلیان

شهید سید مجتبی هاشمی

یادداشتی از بنیاد هابیلیان

شبکه هرمی ترور

پیام خانواده شهدای ترور در پی شهادت حجت‌الاسلام رئیسی و همراهان

رئیس‌جمهور شهید، پشتیبان همیشگی خانواده شهدا بود

دیدار دبیرکل بنیاد هابیلیان با خانواده شهید حسن‌نژاد

شهید حسن نژاد ذوب در خدمت به مردم بود

جدیدترین مطالب

پیام خانواده شهدای ترور در پی شهادت حجت‌الاسلام رئیسی و همراهان

رئیس‌جمهور شهید، پشتیبان همیشگی خانواده شهدا بود

دیدار دبیرکل بنیاد هابیلیان با خانواده شهید حسن‌نژاد

شهید حسن نژاد ذوب در خدمت به مردم بود

یادداشتی از بنیاد هابیلیان

شبکه هرمی ترور

بنیاد هابیلیان

شهید سید مجتبی هاشمی

حمله تروریستی خاش تحت حمایت کامل آمریکا بود

خانواده شهدای حمله تروریستی خاش ـ زاهدان از آمریکا شکایت می‌کنند

جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی

منافقین و صهیونیست‌ها دست کمی از یکدیگر ندارند

نشست کیفردهی به جرایم تروریستی

حمایت حقوقی از قربانیان تروریسم در ایران

مطالب پربازدید بخش خبر

حمله تروریستی خاش تحت حمایت کامل آمریکا بود

خانواده شهدای حمله تروریستی خاش ـ زاهدان از آمریکا شکایت می‌کنند

دوازدهمین جلسه دادگاه رسیدگی به اتهامات سرکردگان گروهک تروریستی منافقین

میزبانی از اعضای گروهک منافقین جرم محسوب می‌شود

سیدمحمدجواد هاشمی نژاد در مراسم بزرگداشت شهید حجازی و 1050 شهید ترور خراسان رضوی

بنیاد هابیلیان مظلومیت شهدای ترور را به گوش همگان خواهد رساند

جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی

منافقین و صهیونیست‌ها دست کمی از یکدیگر ندارند

فروردین 1403
شنبه 1 شنبه 2 شنبه 3 شنبه 4 شنبه 5 شنبه جمعه
1
2
3
4
5
8
9
10
11
12
16
17
18
19
20
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

دانلود فیلم های تروریستی ایران و جهان