پیام های تسلیت مسئولان به مناسبت شهادت نورخدا موسوی

N83092296 72646534

به گزارش هابیلیان و به نقل از ایرنا، شهید سید نورخدا موسوی که اسفند 87 در درگیری با گروه تروریستی وابسته به «عبدالمالک ریگی» جانباز شده و شهید زنده لقب گرفته بود، پس از تحمل یک دهه جراحات، شب گذشته آسمانی شد.
در پی شهادت نورخدا، «عبدالرضا رحمانی فضلی» وزیر کشور، «حجت‌الاسلام و المسلمین سید محمدعلی شهیدی» معاون رئیس جمهوری و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران، سردار «حسین اشتری» فرمانده کل ناجا در پیام هایی جداگانه، این ضایعه را به خانواده آن شهید والا مقام تسلیت گفتند.
در پیام وزیر کشور آمده است: عروج عاشقانه شهید سرافراز دفاع از مرزهای جمهوری اسلامی ایران سید نورخدا موسوی که پس از تحمل بیش از یک دهه جراحات ناشی از زخم کین متجاوزان به حریم امنیت مردم به فیض عالی شهادت نائل آمد را به خانواده صبور و مقاوم آن شهید و همرزمانش در سنگرهای پاسداری از مرزهای کشور و عموم ملت ایران تسلیت و تهنیت عرض می نمایم.
رحماین فضلی در ادامه ضمن اشاره به جان فشانی های این شهید، نوشت: این شهید گواهی صادق بر عزم ایثارگران و جان برکفانی است که عاشقانه و مومنانه از خانه و کاشانه خود هجرت کرده و با حضور در مرزهای پرگوهر کیان اسلامی در برابر تروریست های مورد حمایت صهیونیسم جهانی و مرتجعین تکفیری منطقه به مجاهدت می پردازند و جان و مال خود را در راه خدا و آرامش و آسایش مردم اهدا می کنند.
حجت الاسلام شهیدی رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران نیز با صدور پیامی صبر جمیل و تسلی خاطر بازماندگان و علو درجات آن جانباز شهید را از بارگاه ایزد منان مسئلت کرد و نوشت: خیل دلدادگان سالار شهیدان جملگی شیدای شهادت بودند. برخی با قافله شهادت راهی دیار معشوق شدند و برخی با صبر و شکیبایی در کوچه‌های پر فراز و نشیب روزگار به جانبازی در میان زمینیان رسالت ایثارگری یافتند. اما قدم‌های ایشان هیچگاه زمین‌گیر خاک نبوده است و این اجر مجاهدتشان است که روح پر تمنایشان را به همرزمان شهیدشان واصل می‌کند.
در ادامه پیام تسلیت رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران آمده است: وصل عاشقانه جانباز شهید گرانقدر «سید نور خدا موسوی» مبارک باد که شایسته و سزاوار این مرتبه والا بود. ضمن عرض تسلیت و همدردی با شما خانواده محترم، صبر جمیل و تسلی خاطر بازماندگان و علو درجات آن جانباز شهید معزز را از بارگاه ایزد منان خواستارم.
فرمانده کل نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران نیز شهادت «سید نور خدا موسوی» را تسلیت گفت و در پیامی نوشت: عروج ملکوتی مجاهد فی سبیل الله جانباز سرافراز شهید سید نور خدا موسوی را به محضر فرماندهی معظم کل قوا، امت شهیدپرور و خانواده معظم این شهید تبریک و تسلیت عرض می‌نمایم.
شهید موسوی در منطقه لار استان سیستان و بلوچستان در درگیری با گروهک تروریستی به سرکردگی ریگی از ناحیه سر مورد اصابت گلوله قرار گرفت و نزدیک به یک دهه تحمل جراحات جانبازی به درجه رفیع شهادت نائل آمد.


مطالب پربازدید سایت

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس

جزئیات حمله تروریستی به مرزبانان سراوان

در گفت‌وگوی هابیلیان با پدر شهیدان آبیز

یک لحظه صحنه کربلا را با چشمان خودم دیدم

روایت دوستان از شهید عبدالله رودکی

 اسراییلی‌ها چندین بار جشن ترور او را برگزار کردند

جدیدترین مطالب

روایت دوستان از شهید عبدالله رودکی

 اسراییلی‌ها چندین بار جشن ترور او را برگزار کردند

در گفت‌وگوی هابیلیان با پدر شهیدان آبیز

یک لحظه صحنه کربلا را با چشمان خودم دیدم

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس

جزئیات حمله تروریستی به مرزبانان سراوان

نگاهی به چهار دهه رویکرد منافقین به خانواده

خانواده کشی در فرقه تروریستی رجوی

هشتمین روز نمایشگاه بین المللی کتاب 1402

آثار پرفروش هابیلیان در نمایشگاه بین المللی‌کتاب تهران

مهر 1359
4 شنبه 5 شنبه جمعه شنبه 1 شنبه 2 شنبه 3 شنبه
9
تاریخ : 1359/07/09
14
تاریخ : 1359/07/14
16
تاریخ : 1359/07/16
21
تاریخ : 1359/07/21
23
تاریخ : 1359/07/23
25
تاریخ : 1359/07/25

دانلود فیلم های تروریستی ایران و جهان