پناهندگی در کار نیست؛ صدام ما را به جرم ورود غیر قانونی به عراق مجازات می کرد

هم در زمان وجود کمپ رمادی و هم پس از آن، جدا شده های منافقین برای دولت عراق حکم شخصی را داشتند که به صورت غیر قانونی به خاک عراق وارد شده است و مطابق با قانون با وی برخورد می شد و بر این اساس ادعای رجوی مبنی بر پناهندگی اعضای اشرف دروغی واضح است

Zendanie Ashraf

یکی از جده شده های منافقین ادعاهای رجوی مبنی بر حق پناهندگی اعضای پادگان اشرف را دروغ خوانده و گفت: زمان حضور صدام در عراق فراریان پادگان منافقین در این کشور را به جرم ورود غیر قانونی به عراق مجازات می کردند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی هابیلیان (خانواده شهدای ترور کشور)، یکی از جده شده های گروهک منافقین ضمن دروغگو خواندن رجوی ادعای او مبنی بر حق پناهندگی اعضای پادگان اشرف را بی اساس خواند و اضافه کرد: در زمان حضور صدام در عراق فراریان پادگان اشرف و دیگر پادگان های منافقین در این کشور، به جرم ورود غیر قانونی به عراق مجازات می شدند.

وی ادامه داد: در دوران صدام، کمپ «رمادی» زیر نظر سازمان ملل و کمیته صلیب سرخ جهانی بود و به افرادی که از ایران به هر دلیلی به عراق پناه می آوردند یا کسانی که از گروهک منافقین جدا می شدند تا حل و فصل مسائل پناهندگی در کشور ثالثی اسکان می داد.

اما پس از مدتی فرقه رجوی با وجود حمایت همه جانبه صدام با ریزش شدید نیرو مواجه شد، از این رو مسعود رجوی تصمیم گرفت تا برای جلوگیری از این ریزش و با زدوبند با مقامات عراقی ورودی کمپ رمادی را به روی افراد جدا شده از منافقین بست و از مقامات عراقی درخواست کرد که از این پس هر کسی که از این گروهک جدا شود مستقیم به زندان ابوغریب منتقل شود و این مسئله را نیز به اعضا اعلام کرد، زیرا افراد به محض رسیدن به دنیای آزاد تبدیل به یک متتقد از گروهک منافقین می شدند.

این جدا شده از فرقه رجوی اضافه کرد: هم در زمان وجود کمپ رمادی و هم پس از آن، جدا شده های منافقین برای دولت عراق حکم شخصی را داشتند که به صورت غیر قانونی به خاک عراق وارد شده است و مطابق با قانون با وی برخورد می شد و بر این اساس ادعای رجوی مبنی بر پناهندگی اعضای اشرف دروغی واضح است.

گفتنی سرکرده منافقین چندی پیش مدعی شد در دوران صدام همه اعضای پادگان اشرف به عنوان پناهنده در عراق پذیرفته شده اند و با استناد بر این ادعا اخراج از خاک عراق را عملی خلاف قانون می داند.


  • هیچ نظری یافت نشد

  نظر خود را اضافه کنید

  0
  https://www.habilian.ir/fa/index.php?option=com_komento&controller=captcha&captcha-id=9201138&tmpl=component
  نظر شما به دست مدیر خواهد رسید

  مطالب پربازدید سایت

  مطالب پربازدید بخش خبر

  دانلود فیلم های تروریستی ایران و جهان